Folia okienna One Way Vision

Druk na folii okiennej OWV (One Way Vision)

Folia okienna OWV to specjalny rodzaj folii samoprzylepnej o perforowanej powierzchni. Posiada równomiernie rozmieszczone okrągłe otwory, dzięki którym uzyskuje się efekt półprzepuszczalności. Folia perforowana owv nie ogranicza światła z zewnątrz, dzięki czemu nie pogarsza widoczności wewnątrz. Grafika wydrukowana na takiej folii jest widoczna na zewnątrz, przysłaniając jednocześnie wnętrze pomieszczenia. Dzięki swojej strukturze przypominającej plaster miodu, po wyklejeniu tworzy ona efekt lustra weneckiego – z zewnątrz widać powierzchnię z nadrukowaną grafiką, zaś od wewnątrz widać wszystko z lekkim przyciemnieniem zależnym od parametru przepuszczalności światła danej folii. Częściowo zatrzymuje promienie słoneczne, co pozwala na obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczenia, co jest jej niewątpliwą zaletą szczególnie latem.

Folia okienna One Way Vision  najczęściej stosowna jest na witrynach sklepowych, szybach wystawowych, samochodowych, autobusowych, tramwajowych, szklanych elewacjach, szklanych ściankach działowych, ale można ją również stosować według własnego uznania.

Folia okienna OWV

Jak wykorzystać folię okienną owv do reklamy swoich usług 

Aby osiągnąć sukces w sprzedaży, często nie wystarczą już doskonałej jakości produkty. Kluczem do sukcesu jest wyróżnienie się wśród konkurencji oraz zwrócenie i utrzymanie uwagi potencjalnego klienta. Aby to osiągnąć, wielu przedsiębiorców decyduje się na stworzenie niebanalnych dekoracji witryn swoich sklepów, punktów usługowych czy gastronomicznych. Bardzo często do tego celu wykorzystywana jest folia okienna owv (one way vision), która zapewnia szereg możliwości zastosowania.

Możliwości folii owv

Folia owv jest rodzajem samoprzylepnej, perforowanej folii do naklejania na szyby lub inne transparentne powierzchnie. Dzięki ściankom z przezroczystymi otworami, jej struktura przypomina nieco plaster miodu. Działa niczym lustro weneckie – z zewnątrz widać jedynie powierzchnię z nadrukowaną grafiką, z wewnątrz natomiast widać wszystko. W zależności od jej rodzaju obraz może być jedynie nieco ciemniejszy od rzeczywistego. Takie rozwiązanie stanowi więc nie tylko oryginalną, designerską dekorację, zapewnia również komfort pracy w przeszklonych pomieszczeniach np. biurowych.

Zastosowanie 

Folia owv będzie znakomitym tłem dla przyciągającej wzrok grafiki, świetnie sprawdzi się również jako reklama produktów lub usług. Aby zwrócić uwagę odbiorców wybierz dekorację w intensywnych, soczystych kolorach, ciekawą grafikę lub kontrowersyjne hasło reklamowe. Zadbaj o to, aby przekaz był spójny ze specyfiką Twoich usług. W innym przypadku efekt może okazać się odwrotny od zamierzonego.

Montaż

Wyjątkowa łatwość montażu umożliwia proste i sprawne wyklejanie nawet bardzo dużych przestrzeni okiennych. Folia owv bywa z powodzeniem używana również na szybach aut oraz pojazdów komunikacji miejskiej. Ze względu na swą przyjazną formę i wszechstronny charakter bywa używana jako skuteczny nośnik reklamowy przez firmy z różnych branż.

Zamawiająć u nas druk na folii OWV gwarantujemy

Druk najwyższej jakości

Folie OWV drukujemy w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu na grafice dostrzeżesz wszystkie szczegóły.

}
Ekspresowa realizacja

Bardzo szybka realizacja zamówień, odbiór osobisty bądź wysyłka kurierem nawet w 24h !

Żywe kolory

Zastosowanie wysokiej jakości tuszy pozwala na wydruk intensywnych, żywych kolorów.

Szeroki wybór formatów

Oferujemy dowolne rozmiary wydruków.

Druk wielkoformatowy Folia okienna OWV