Miniaturka wpisu

Fotoobraz na płótnie ze zdjęcia

Fotoobraz na płótnie ze zdjęcia wykonany na wysokiej jakości płótnie bawełnianym charakteryzującym się wysokim nasyceniem kolorów, następnie wydruk na płótnie został naciągnięty na krosno malarskie dzięki czemu otrzymaliśmy gotowy do zawieszenia obraz na płótnie. Wydruk na płótnie został wykonany ze zdjęcia przesłanego przez klienta co czyni obraz niepowtarzalnym.

Miniaturka wpisu

Fototapeta Wrocław fontanna

Fototapeta Wrocław – fontanna, wydruk przygotowany z zakupionego zdjęcia w bazie fotografii, następnie z kolorowej fotografii przerobiona na zdjęcie czarno-białe. Wydruk wykonany na materiale papierowym zaprojektowanym do druku fototapet. Pewnie wielu z Was poznaje która to fontanna we Wrocławiu

Miniaturka wpisu

Fototapeta ze zdjęcia

Fototapeta ze zdjęcia przesłanego przez klienta. Zdjęcie wykonane zwykłym aparatem cyfrowym na wczasach – zostało poddane lekkie obróbce w naszym studiu graficznym dzięki czemu na wydruku zachowały się żywe naturalne kolor, usunęliśmy także klika psujących efekt elementów. Wydruk wykonany na wysokiej jakości błyszczącym materiale posiadającym strukturę ziarenek piasku.

Miniaturka wpisu

Plakat reklamowy A0

Plakat reklamowy A0 zaprojektowany według szczegółowego opisu wizji klienta. Projekt plakatu wykonany w formie wektorowej dzięki czemu możemy go łatwo skalować bez utraty jakości. Plakat reklamowy trafił do druku wielkoformatowego u nas w kilku formatach i na papierze plakatowym WB150 oraz banerze w wersji błyszczącej.