Jeśli regularnie bierzesz udział w branżowych konferencjach, targach, szkoleniach czy warsztatach, koniecznie zaopatrz się w profesjonalny, przyciągający uwagę rollup. Rollupy są skutecznym nośnikiem najważniejszych komunikatów, które pragniesz przekazać swoim potencjalnym klientom. Rollupy gwarantują stały kontakt z przekazem reklamowym i co ważne – perfekcyjne dotarcie do grupy osób, którą interesują świadczone przez Ciebie usługi. W końcu, pojawiając się na branżowych wydarzeniach w otoczeniu właśnie takich się obracasz. Rollup, podobnie jak wizytówki znakomicie podkreśli Twój profesjonalizm i wiarygodność, akcentując rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków.

Postaw na kontrasty w rollupie

Kontrastowe zestawienia kolorystyczne skutecznie przyciągają wzrok. Podobnie jak intensywne barwy intrygują i zatrzymują uwagę. Jeśli zależy Ci na tym, aby wyróżnić się z tłumu postaw na oryginalny design i odważną kolorystykę. Pamiętaj jednak, że szata graficzna rollup-u powinna być spójna z pozostałymi elementami identyfikacji wizualnej firmy – grafiką na stronie internetowej i wizytówkach, wzorami materiałów reklamowych, folderów czy ulotek i designem logotypu.

W rollupach liczy się przede wszystkim przejrzystość

Treść znajdująca się na rollupie powinna być przede wszystkim przejrzysta. Projektują jego wygląd zadbaj więc o odpowiednią wielkość czcionki, staranne rozmieszczenie elementów graficznych i obecność kluczowych informacji, takich jak Twój telefon czy adres e-mail. Czytelne, doskonale wyeksponowane informacje pozwolą przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zainteresować ich szczegółami Twojej oferty, sprzedawanych produktów czy świadczonych usług.

W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać mniejszy lub większy model. Elegancki design i bezproblemowy montaż sprawią, że będzie on funkcjonalnym i bardzo estetycznym elementem firmowego stoiska podczas najistotniejszych dla jej rozwoju wydarzeń i uroczystości. Spersonalizowany, dostosowane do Twoich potrzeb rollupy to doskonała inwestycja w wizerunek firmy.

Stojaki reklamowe Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny rollup ?