Papier pakowy z nadrukiem logo

obrazy ręcznie malowane

Szukasz papieru pakowego z własnym nadrukiem firmowym ?

W naszej ofercie znajduje się nie tylko druk papieru pakowego wysokiej jakości, ale również możemy wykonać projekt graficzny papieru. Tak przygotowany ozdobny papier pakowy przedstawimy w postaci wizualizacji graficznej. Jeszcze przed drukiem zobaczyć będzie można jak taki papier prezentuje się na produkcie. W naszej bazie posiadamy także setki gotowych projektów papierów pakowych, które można wykorzystać jako bazę projektu własnego, niepowtarzalnego projektu. Jako, że są to nasze pliki, każdy taki projekt możemy modyfikować w dowolny sposób poprzez dostosowanie kolorystki, dodanie logotypów czy napisów.
darmowa wycena produktu

Sprawdź cenę papieru pakowego w naszej drukarni:

2 + 5 =

Dlaczego warto zdecydować się na papier do pakowania z nadrukiem w drukarni WidePrint ?

0

Jak rozmiary obrazów wykonujemy ?

Zawsze na stanie posiadamy krosna malarskie w rozmiarach 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 110 i 120 cm które można dowolnie łączyć ze sobą. Inne rozmiary dostępne są za indywidualne zamówienie.

}

Jaki jest czas realizacji obrazu na płótnie ?

Wszystkie nasze zamówienia staramy realizować się z możliwie najkrótszym możliwym czasie. Standardowy czas realizacji dla obrazów do płótnie to 1 / 2 dni robocze. .

Ile kosztuje obraz na płótnie?

Wpływ na cenę fotoobrazu ma jego rozmiar, poniżej przykładowe ceny. Na cenę wydruku nie wpływa ilość zadruku na płótnie, nie ma znaczenia czy są to teksty, zdjęcia czy inne grafiki.

Papier pakowy z logo sposobem na podkreślenie profesjonalizmu firmy.

Każda firma dba o swój wizerunek, bowiem zdaje sobie sprawę, jak ważne jest dobre postrzeganie firmy na rynku przez obecnych klientów i kontrahentów. Ważne jest, aby miała spójną strategię identyfikacji wizualnej we wszystkich środkach przekazu i dbała o wszystkie elementy, które wpływają pozytywnie na jej odbiór i na jej wizerunek. Dzięki temu jest lepiej postrzegana na rynku, bardziej zapada w pamięć i wyróżnia się wśród wszechobecnej konkurencji. Jednym z elementów systemu identyfikacji wizualnej jest papier pakowy. Jest on szczególnie ważny we wszystkich sklepach wysyłkowych, gdzie codziennie pakowanych i wysyłanych jest kilkadziesiąt czy kilkaset paczek.

Dzięki dużym formatom można w niego zapakować praktycznie każdą paczkę, bez względu na jej rozmiar. Mamy również możliwość zadruku jednej strony w czterech kolorach, co pozwala na umieszczenie na nim nazwę i logo firmy. Dzięki temu paczka jest lepiej rozpoznawalna i od pierwszego momentu budzi pozytywne skojarzenia, a jej dobry obraz utrwala się w świadomości klientów. Firma dbająca nawet o sposób pakowania swoich przesyłek odbierana jest jako ta, która dba o najdrobniejsze szczegóły, co zawsze działa na jej korzyść.

Ważne jest, aby wszystkie elementy graficzne umieszczane na takim papierze były spójne z ogólną identyfikacją wizualną firmy, z wszystkimi innymi materiałami drukowanymi i umieszczanymi na stronach internetowych. Dzięki temu będą tworzyły spójną całość i wpływały pozytywnie na rozpoznawalność i ogólne postrzeganie firmy na rynku.

Rodzaje papieru z nadrukiem w naszej ofercie:

Papier pakowy z własnym nadrukiem wykonujemy na 2 rodzajach podkładu, które znacząco się od siebie różnią, dzięki czemu mogą mieć wiele różnych zastosowań.

Teraz zamówisz doskonałej jakości papier do pakowania bezpośrednio u producenta. Wybierz jeden z rodzajów papieru oraz wielkość i zamów. Teraz każdy Twój produkt zrobi niezapomniane pierwsze wrażenie, zdecydowanie wyróżni się spośród produktów konkurencji i na pewno zostanie zapamiętany na dłużej. Wpłynie pozytywnie nie tylko na sam odbiór produktu, ale również na wizerunek całej firmy.

szary papier pakowy CMYKW
Prążkowany papier pakowy z indywidualnym nadrukiem w formacie 680 × 980 mm. Druk szarego papieru wykonujemy na prążkowanym papierze KRAFT 100 gramów z zadrukiem CMYK (4+0), kolor biały (1+0), kolor czarny (1+0) oraz CMYK + biały (5+0). Papier pakowy KRAFT możemy dociąć do mniejszego formatu. Czas realizacji szarego papieru pakowego KRAFT to nawet 3 dni robocze od momentu przyjęcia zamówienia.

  • Czas realizacji 3 – 5 dni
  • Nakład już 50 sztuk

Papier pakowy z nadrukiem

Doskonały papier pakowy z indywidualnym nadrukiem

Czy lubisz obdarowywać swoich klientów prezentami? Starasz się pamiętać o najważniejszych datach, nie zapominając o wysłaniu drobnego podarunku? A może prowadzisz sklep internetowy i marzysz o przepięknym, spersonalizowanym papierze z nadrukiem?

Wersja papieru z indywidualnym nadrukiem to jeden z elementów identyfikacji wizualnej, czyli podstawowego narzędzia, służącego kreowaniu wizerunku marki na rynku oraz odróżnieniu jej spośród konkurencji. Spójna kolorystyka poszczególnych jej części, podobna szata graficzna i harmonijne detale powodują, że marka wraz ze swoimi produktami i usługami jawi się jako rzetelna, godna zaufania i dopracowana w każdym detalu.

Spersonalizowany papier to doskonały przykład teorii, że to właśnie najmniejsze detale mają największe znaczenie. Wysokiej jakości produkty zapakowane w elegancki papier z logotypem firmy to jasny znak, świadczący o profesjonalizmie i szacunku do klientów. Firma dbająca o każdy szczegół jawi się jako dokładna, rzetelna i godna zaufania.

Papier z logotypem firmy

Wybrany przez Ciebie papier może nosić na sobie logo Twojej firmy, jej nazwę lub zabawne hasło. W tym przypadku wszystko zależy od Twojej wyobraźni, kreatywności oraz … efektu jaki chcesz osiągnąć. Do wyboru masz różne papiery.

Cukiereczki, ciasteczka?

Papier z indywidualnym nadrukiem będzie również strzałem w dziesiątkę dla kawiarni lub cukierni, które często sprzedają swoim klientom towary na wynos. W przypadku artykułów spożywczych wykonuje się nadruki firmowe na papierach przeznaczonych specjalnie do pakowania żywności (posiadających atest PZH). Stylowy, elegancki papier będzie swoistą wisienką na torcie, która podkreśli wyjątkową jakość sprzedawanych towarów, podniesie prestiż i ekskluzywny charakter Twojej marki.