druk wielkoformatowy

tablice reklamowe

Producent tablic i szyldów reklamowych.

Z tego typu tablicami spotykamy się praktycznie na każdnym kroku, najczęściej pełnią one funkcję informacyjną. W formie szyldów widnieją nad wejściem do budynku, punktu usługowego, biura czy sklepu. Typowo informacyjna wersja widoczna jest na drzwiach bądź z boku koło drzwi, jak również przy drodze bądź na ścianach budynków służąc za drogowskazy. Tablice reklamowe mogą być umieszczane praktycznie wszędzie.

Formularz wyceny banerów reklamowych.

Zgoda

14 + 11 =

Tablica reklamowa może być wykonana z dowolnie wybranej płyty. Oferujemy druk UV bezpośrednio na płycie bądź wydruk na folii, która następnie jest aplikowana na płytę. Aby poprawić trwałość wydruku folię deodatkowo laminujemy. Rodzaje płyt, z których można wykonać tablicę reklamową czy tablicę informacyjną.

Rodzaje płyt z jakich wykonujemy szyldy reklamowe i tablice informacyjne:

PCW spienione

PCW twarde

Dibond

Hips

Stadur

Dispa

Tablice i szyldy reklamowe

Najstarsza forma przekazu informacji wizualnej

Tablica informacyjna czy szyld jest najstarszą znaną formą identyfikacji wizualnej. Z czasem tablice przestały pełnić wyłącznie funkcje informacyjne, a zaczęły z powodzeniem pełnić również funkcje reklamowe. Dzisiaj tablice są widoczne praktycznie wszędzie właśnie dlatego, że tak dobrze spełniają swoje funkcje.

Aby klient czy kontrahent bez problemu mógł znaleźć sklep, firmę, biuro czy urząd, należy go dobrze oznakować. Służą temu wszelkiego rodzaju szyldy. Są one niezbędne, aby trafić do interesującego nas miejsca. Powinny wisieć nad wejściem głównym i być wystarczająco widoczne, aby już z daleka każdy mógł taki szyld zobaczyć i przeczytać nazwę, która na nim widnieje. Szyld powinien być zgodny z całościową identyfikacją wizualną firmy i powinien współgrać z jej pozostałymi elementami. Dodatkowo, dobrze jest, aby wszelkiego rodzaju szyldy były podświetlone, tak, aby wieczorową porą czy w nocy było również dobrze widoczne.

Funkcja informacyjna tablice reklamowych

Tablice informacyjne są niezbędne w każdym biurze, każdej firmie czy urzędzie, zarówno przed budynkiem, jak i w środku. Aby spełniały swoje funkcje muszą zawierać wszystkie podstawowe i niezbędne informacje. Najważniejsze z nich to nazwa firmy czy urzędu, jej adres, godziny urzędowania. Tablice informacyjne wewnątrz budynku powinny znaleźć się w holu głównym oraz praktycznie przy każdych drzwiach, bądź na nich. Ważne jest, aby zawierały nazwę biura, instytucji lub działu oraz nazwiska osób tam pracujących. Dodatkowo tablice informacyjne często pełnią funkcję drogowskazów, kierujących do konkretnego budynku bądź konkretnej firmy. Stojąc przy drodze dojazdowej do takiego miejsca zawierają zazwyczaj nazwę firmy bądź urzędu. Często pokazują również odległość w kilometrach bądź w minutach czas potrzebny na dotarcie do celu.

Funkcja reklamowa

Równie często jak funkcje informacyjne, tablice pełnią funkcje reklamowe. Tablice reklamowe doskonale spełniają swoją funkcję w przestrzeni publicznej jeśli są dobrze wykonane. Taka tablica zawiera zazwyczaj dane teleadresowe firmy bądź krótki opis produktu czy usługi. Często także prezentację graficzną i hasło reklamowe świetnie przyciągające uwagę. Może być eksponowana tylko przy okazji konkretnych akcji promocyjnych czy reklamowych danego produktu, bądź przez cały rok. Aby tablica wytrzymała tak długi okres ważne jest, aby wykonać ją z odpowiedniego materiału, w zależności od tego gdzie będzie eksponowana i na jakie warunki atmosferyczne będzie narażona.

Wszelkiego rodzaju tablice czy szyldy można wykonać z różnego rodzaju płyt, na które następnie nanosi się grafikę. Można ją zadrukować metodą UV bądź zadrukować folię, która jest następnie aplikowana na danej tablicy. W zależności od upodobań klientów można wybrać tablice z bardziej lub mniej szlachetnych materiałów, które znacząco różnią się zarówno wyglądem, trwałością, jak i ceną. Wszystko zależy od potrzeb i upodobań danego klienta.