Tablice reklamowe

Tablice reklamowe, tablice informacyjne, szyldy

Z tego typu tablicami spotykamy się praktycznie na każdnym kroku, najczęściej pełnią one funkcję informacyjną. W formie szyldów widnieją nad wejściem do budynku, punktu usługowego, biura czy sklepu, w wersji typowo informacyjnej na drzwiach bądź z boku koło drzwi, jak również przy drodze bądź na ścianach budynków służąc za drogowskazy, w wersji typowo reklamowej mogą być umieszczane praktycznie wszędzie.

 

Tablica reklamowa może być wykonana z dowolnie wybranej płyty. Oferujemy druk UV bezpośrednio na płycie bądź wydruk na folii, która następnie jest aplikowana na płytę. Aby poprawić trwałość wydruku folię deodatkowo laminujemy. Rodzaje płyt, z których można wykonać tablicę reklamową czy tablicę informacyjną:

– płyty PCV spienione,
– płyty PCV twarde,
– płyty DIBOND,
– płyty hips,
– płyty Stadur,
– płyty Dispa.

Zamawiając u Nas wszelkiego rodzaju tablice gwarantujemy:

Szeroki wybór płyt

W zależności od potrzeb klienta możemy zaproponować różne płyty, które będą najodpowiedniejsze do miejsca ich przeznaczenia.

}

Ekspresowa realizacja

W zależności od rodzaju płyty zamówienie jest gotowe do odbioru/wysyłki w terminie od 1 do kliku dni.

Żywe kolory

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tuszy możemy uzyskać wyjątkowo soczyste i intensywne kolory.

1

Duży wybór formatów

Oferujemy dowolne formaty tablic mieszczące się w standardowych rozmiarach płyt. Inne większe formaty mogą być łączone z kawałków.

Najstarsza znana forma przekazu informacji wizualnej

Tablica informacyjna czy szyld jest najstarszą znaną formą identyfikacji wizualnej. Z czasem tablice przestały pełnić wyłącznie funkcje informacyjne, a zaczęły z powodzeniem pełnić również funkcje reklamowe. Dzisiaj tablice są widoczne praktycznie wszędzie właśnie dlatego, że tak dobrze spełniają swoje funkcje.

Aby sklep, firma, biuro czy urząd mógł zostać znaleziony przez klientów czy kontrahentów, musi być dobrze oznakowany. Służą temu wszelkiego rodzaju szyldy. Są one niezbędne, aby trafić do interesującego nas miejsca. Powinny być powieszone nad wejściem głównym i być wystarczająco widoczne, aby już z daleka każdy mógł taki szyld zobaczyć i przeczytać nazwę, która na nim widnieje. Szyld powinien być zgodny z całościową identyfikacją wizualną firmy i powinien współgrać z jej pozostałymi elementami. Dodatkowo, dobrze jest, aby wszelkiego rodzaju szyldy były podświetlone, tak, aby wieczorową porą czy w nocy było również dobrze widoczne.

Tablice informacyjne są niezbędne w każdym biurze, każdej firmie czy urzędzie, zarówno przed budynkiem, jak i w środku. Aby spełniały swoje funkcje muszą zawierać wszystkie podstawowe i niezbędne informacje, takie jak nazwa firmy czy urzędu, jej adres, godziny urzędowania. Tablice informacyjne wewnątrz budynku powinny znaleźć się w holu głównym oraz praktycznie przy każdych drzwiach, bądź na nich. Powinny zawierać nazwę biura, instytucji lub działu oraz nazwiska osób tam pracujących. Dodatkowo tablice informacyjne często pełnią funkcję drogowskazów, kierujących do konkretnego budynku bądź konkretnej firmy. Stojąc przy drodze dojazdowej do takiego miejsca zawierają zazwyczaj nazwę firmy bądź urzędu oraz odległość w kilometrach bądź w minutach czas potrzebny na dotarcie do celu.

Równie często jak funkcje informacyjne, tablice pełnią funkcje reklamowe. Tablice reklamowe doskonale spełniają swoją funkcję w przestrzeni publicznej jeśli są dobrze wykonane. Taka tablica zawiera zazwyczaj dane teleadresowe firmy bądź krótki opis produktu czy usługi oraz prezentację graficzną i hasło reklamowe świetnie przyciągające uwagę. Może być eksponowana tylko przy okazji konkretnych akcji promocyjnych czy reklamowych danego produktu, bądź przez cały rok. Aby tablica wytrzymała tak długi okres musi być wykonana z odpowiedniego materiału, w zależności od tego gdzie będzie eksponowana i na jakie warunki atmosferyczne będzie narażona.

Wszelkiego rodzaju tablice czy szyldy mogą być wykonane z różnego rodzaju płyt, na które następnie nanosi się grafikę – może być ona drukowana metodą UV bądź drukowana na folii, która jest następnie aplikowana na danej tablicy. W zależności od upodobań klientów można wybrać tablice z bardziej lub mniej szlachetnych materiałów, które znacząco różnią się zarówno wyglądem, trwałością, jak i ceną. Wszystko zależy od potrzeb i upodobań danego klienta.

Druk wielkoformatowy Tablice reklamowe