+48 693 530 701 [email protected]

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze
Stojaki reklamowe

W obecnej dobie coraz większej walki o klienta, firmy nie mogą pozwolić sobie na czekanie na potencjalnego klienta, tylko same muszą wyjść na przeciw niemu. Możliwości ku temu jest bardzo wiele, należy tylko wiedzieć w jaki sposób z nich odpowiednio korzystać. Idealną okazja ku temu są wszelkiego rodzaju imprezy targowe, targi branżowe, konferencje, spotkania, pokazy czy prezentacje. Pokazywanie się na tego typu imprezach skutecznie buduje pozytywny wizerunek firmy i sprawia, że staje się ona bardziej rozpoznawalna na rynku. Aby jednak wszystkie założone cele zostały zrealizowane, obecność naszej firmy musi mieć odpowiednią oprawę wizualną. Idealnie sprawdzą się tutaj wszelkiego rodzaju systemy wystawiennicze takie jak rollupy, stojaki reklamowe i promocyjne, stojaki na ulotki i katalogi, trybunki, lady wystawiennicze czy stoiska targowe. Wszystkie te elementy mają na celu profesjonalną prezentację firmy i jej produktów czy usług.

C

rollup `Y

atrakcyjne, przyciągające uwagę, łatwe w montażu, o wszechstronnym zastosowaniu

C

Potykacze

idealne do prezentacji menu czy oferty promocyjnej bezpośrednio przed kawiarnią, restauracją czy sklepem

C

Stojaki na ulotki

ładne i praktyczne, niezbędne na każdym stoisku targowym, punkcie informacyjnym czy w recepcji

C

Ścianki wystawiennicze

w szybki i prosty sposób pozwalają na stworzenie efektownego stoiska lub tła na wszelkiego rodzaju imprezach targowych

C

X-banner

bardzo lekki, o prostej konstrukcji, pozwalający na szybką wymianę grafiki

C

Ramki OWZ

zatrzaskowe ramki aluminiowe „otwórz włóż zamknij” – idealne do eleganckiej prezentacji plakatów i materiałów reklamowych

C

Listwy plakatowe

zaciskowe lub wsuwane listwy, pozwalające na szybkie i efektowne wyeksponowanie plakatów

C

L-banner

najmniejszy i najlżejszy system dostępny na rynku

C

Ramy plakatowe

ramy białe i czarne, w rozmiarach 30 x 40 cm, 50 x 70 cm, 70 x 100 cm – idealne do stworzenia niepowtarzalnej galerii

C

Systemy kolejkowe

pozwalają na zwiększenie wydajności i płynne zarządzanie ruchem, ułatwiając i usprawniając organizację stanowisk obsługi klienta

C

Flagi reklamowe

flagi firmowe, flagi reklamowe – doskonale wskażą drogę czy przekażą ważny komunikat

C

Stoiska reklamowe

eleganckie, funkcjonalne i kompleksowe stoiska wystawiennicze niezbędne na każdej imprezie targowej

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SYSTEMY WYSTAWIENNICZE?

Uniwersalność systemów wystawienniczych oraz ich wygoda i szerokie możliwości zastosowania sprawiają, że są masowo wykorzystywane przez firmy działające obecnie na rynku. Sam produkt czy usługa jest oczywiście niezwykle ważny, jednak odpowiednia oprawa i prezentacja może w znaczący sposób pomóc w jego zauważeniu czy też w zwiększeniu jego sprzedaży. Dobrze jest bowiem wyjść do klienta, aby mógł on naocznie i namacalnie zapoznać się z naszym produktem czy usługą. Wszelkie rodzaju imprezy jak targi branżowe, konferencje, prezentacje czy pokazy  pozwalają na zaprezentowanie obecnym i potencjalnym klientom naszego produktu czy usługi, na umocnienie wizerunku marki i firmy oraz na zaistnienie na dłużej w ich świadomości.

Systemy wystawiennicze dostępne na rynku są niezwykle proste w obsłudze i łatwe w transporcie. Zazwyczaj w łatwy i szybki sposób rozkładają się, a dzięki odpowiedniemu złożeniu nie zajmują dużo miejsca. Dodatkowo pakowane są w poręczne torby lub kufry łatwe i wygodne w transporcie. Możliwości wykorzystania systemów wystawienniczych jest naprawdę wiele, wszystko zależy od potrzeb firmy i okoliczności, w jakich będzie się odbywać prezentacja produktów czy usług. Najważniejsze jest, aby odpowiednio dopasować wszystkie elementy prezentacji firmy, aby tworzyły spójną całość i podkreślały profesjonalizm firmy.

Systemy wystawiennicze