Banery reklamowe

Wydrukuj banery reklamowe w naszej drukarni !

Masz dużo miejsca i wiele pomysłów na reklamę wielkoformatową ? Baner reklamowy to bardzo trwała, a zarazem bardzo skuteczna forma przekazu reklamowego zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz pomieszczeń. Drukowane przez nas banery posiadają wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzają się zarówno przy drogach, powieszone na różnego rodzaju ogrodzeniach czy budynkach, jak i w samym centrum miasta.

Baner reklamowy to bardzo skuteczna forma przekazu reklamowego. Dzięki swoim zaletom sprawdzi się praktycznie w każdej firmie. Jego dowolna wielkość pozwala na idealne dopasowanie do miejsca, w którym ma wisieć. Drukujemy banery jednostronne, dwustronne oraz odblaskowe, dzięki czemu będą doskonale widoczne nie tylko w dzień, ale również w nocy.

Dlaczaego warto zdecydować się na druk banerów wielkoformatowych w drukarni WidePrint ?

Dowolny wymiar

Druk banerów odbywa się na materiałach które można w łatwy sposób łączyć ze sobą pod wpływem gorącego powietrza, dzięki temu rozmiar jest praktycznie nieograniczony.

Jaki jest czas realizacji ?

Wszystkie nasze zamówienia staramy realizować się z możliwie najkrótszym możliwym czasie. Standardowy czas realizacji druku oraz konfekcjonowania to od 3 do 5 dni roboczych. W przypadku małych banerów możliwa jest realizacji z dnia na dzień.

Ile kosztuje baner reklamowy ?

Cena baneru reklamowego liczona jest od metra kwadratowego. Na cenę wpływa rozmiar, materiał z jakiego zostanie wykonany oraz czasami sposób wykończenia baneru.

Wykonujemy druk banerów reklamowych w każdym rozmiarze.

Zaprojektujemy, wydrukujemy i dostarczymy w każde miejsce w Polsce dowolny rozmiar i ilość banerów.

Dowiedz się więcej o banerach z naszej drukarnii
C

Dlaczego warto wybrać banery reklamowe ?

Baner reklamowy jest narzędziem pozwalającym na komunikację z rozległą grupą obecnych i potencjalnych klientów firmy. Baner to duża, drukowana powierzchnia reklamowa. Lokuje się go w kluczowych miejscach w mieście, tam gdzie spora ilość osób może go zobaczyć. Jeżeli ktoś prowadzi firmę oraz posiada domek jednorodzinny, który jest położony koło głównej drogi (przejeżdża duża ilość aut) może powiesić swoją reklamę na płocie. Często też osoby bez firmy, ale z wyżej wymienionymi warunkami pozwalają przedsiębiorcom wieszać ich reklamy na swoich ogrodzeniach. Dzięki praktycznie dowolnym rozmiarom na banerze reklamowym można umieścić nie tylko przyciągającą spojrzenia, wielokolorową grafikę, ale również dowolną ilość tekstu.

Montaż banerów reklamowych

Banery są bardzo łatwe w montażu. Standardowo dzięki zastosowaniu systemu z oczkami co 50 cm można je szybko i prosto zamontować na płocie czy ścianie budynku. Nie sprawiają również żadnych kłopotów w transporcie. Można je bowiem zwinąć w rulon bądź złożyć w kostkę, co jest bardzo wygodne zwłaszcza przy dużych rozmiarach banerów. Baner w dużym formacie, w przykuwającym uwagę kolorze, powieszony w widocznym miejscu, na pewno zostanie zauważony przez każdego przechodnia czy kierowcę.
banery jednostronne

Banery jednostronne

Baner reklamowy to jedna z najpopularniejszych form reklamy. Drukujemy banery reklamowe jednostronne, które są niezwykle uniwersalne, można bowiem dowolnie wybrać ich wielkość z szerokiej gamy rozmiarów. Banery drukujemy technologią solwentową oraz metodą UV, dzięki czemu kolory są niezwykle intensywne i trwałe. Banery jednostronne najczęściej stosuje się na zewnątrz – montowane są bowiem na ścianach budynków, na płotach czy na specjalnie do tego celu stworzonych konstrukcjach. Jednak można je również stosować wewnątrz pomieszczeń. Materiał, na którym drukujemy banery jest niezwykle wytrzymały, zarówno na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, jak i na uszkodzenia mechaniczne. Banery najczęściej wykańczamy zgrzewem i oczkami, co znacznie ułatwia ich montaż, jednak dostępne są również inne rodzaje wykończeń.

baner dwustronny

Banery dwustronne

Baner dwustronny reklamowy to niezwykle praktyczny produkt reklamowy, mamy bowiem do wykorzystania dwie strony banera. Banery reklamowe dwustronne drukujemy na specjalnie do tego przeznaczonym materiale – blockout baner, który nadaje się do obustronnego zadruku. Baner dwustronny posiada w środku czarną przekładkę, dzięki czemu strony nie prześwitują i reklama jest czytelna po obu zadrukowanych stronach. Rozmiar banera można dowolnie wybrać z szerokiej gamy rozmiarów. Banery dwustronne drukujemy technologią solwentową oraz metodą UV, dzięki czemu kolory są niezwykle intensywne i trwałe. Banery dwustronne najczęściej stosuje się na zewnątrz – montowane są bowiem na ścianach budynków, na płotach czy na specjalnie do tego celu stworzonych konstrukcjach. Jednak można je również stosować wewnątrz pomieszczeń. Materiał, na którym drukujemy banery dwustronne jest niezwykle wytrzymały, zarówno na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, jak i na uszkodzenia mechaniczne. Banery dwustronne najczęściej wykańczamy zgrzewem i oczkami, co znacznie ułatwia ich montaż, jednak dostępne są również inne rodzaje wykończeń.

baner odblaskowy

Banery odblaskowe

Reklamowy baner odblaskowy to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą, aby ich reklama była widoczna również po zmroku. Drukujemy banery jednostronnie, na specjalnie do tego przeznaczonym materiale, dzięki czemu baner widoczny jest również w nocy. Banery drukujemy technologią solwentową oraz metodą UV, dzięki czemu kolory są niezwykle intensywne i trwałe. Banery najczęściej stosuje się na zewnątrz – montowane są bowiem na ścianach budynków, na płotach czy na specjalnie do tego celu stworzonych konstrukcjach. Materiał, na którym drukujemy banery odblaskowe jest bardzo wytrzymały, zarówno na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, jak i na uszkodzenia mechaniczne. Banery najczęściej wykańczamy zgrzewem i oczkami, co znacznie ułatwia ich montaż, jednak dostępne są również inne rodzaje wykończeń.

Drukarnia banerów reklamowych

Podstawowym warunkiem osiągania wysokich wyników sprzedaży towarów lub usług jest odpowiednie prezentowanie swojej oferty potencjalnym klientom. Drogą do tego jest wszelkiego rodzaju reklama. Zarówno ta realizowana za pośrednictwem wszelkiego rodzaju mediów, jak i ta o charakterze mniej multimedialnym, prowadzona chociażby za pośrednictwem banerów reklamowych. Banery to bardzo wdzięczny nośnik wszelkiego rodzaju informacji.

Zalety banerów reklamowych

Z powodzeniem może być on wykorzystywany zarówno jako powierzchnia o charakterze stricte reklamowym, jak również jako materiał częściowo informacyjny. W tym pierwszym wypadku zazwyczaj banery umieszczane są w wyeksponowanych miejscach. Znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie często uczęszczanych tras samochodowych i ciągów pieszych. Z kolei w przypadku drugim banery pełnią najczęściej rolę szyldów firmowych. Mogą stanowić rónież drogowskazy kierujące kierowców do konkretnego celu. Bywają także okazjonalną grafiką, umieszczaną na scenach koncertowych, trasach biegów czy też terenach wystawowych. Baner wskazuje miejsce, w którym możemy otrzymać reklamowany produkt lub usługę. Prostym przykładem będą, spotykane przy głównych drogach banery w formie drogowskazów kierujących do „sieciowych” fast-foodów. Podobnie jest w przypadku różnego rodzaju zakładów mechanicznych czy punktów serwisowych. Będąc w podróży nie zawsze mamy możliwość odnalezienia danej usługi w Internecie.

Banery drogowskazy

Banery stają się dla nas swoistym drogowskazem. Z jednej strony promuje firmę i utrwala ją w naszej świadomości, a z drugiej kieruje nas do punktu, w którym będziemy mogli skorzystać z interesującej nas usługi. Warto zaznaczyć, że banery znajdują zastosowanie w wielu branżach. Promują sieci restauracji, galerie handlowe, stacje kontroli pojazdów, a także informują o planowanych wydarzeniach i eventach. Bardzo istotną zaletą banerów reklamowych jest tempo ich wykonywania. Podczas gdy wykonanie tradycyjnego szyldu, umieszczonego na metalowej powierzchni może trwać nawet kilka dni, to wykonanie banera o takich samych wymiarach i kolorystyce zajmie nie więcej niż dzień-dwa. Oczywiście szybkość wykonania jest wprost uzależniona od wielkości banera. Jednakże w zdecydowanej większości przypadków czas od momentu złożenie zamówienia do momentu jego wydrukowania mierzony jest w godzinach.

Rodzaje materiałów

Zamawiając banery możemy wybierać spośród kilku rodzajów materiałów odpowiadających różnorodnym wymaganiom. Materiał jest dobierany zazwyczaj w zależności od warunków w jakich baner będzie eksponowany. Jeśli więc baner będzie zawieszony we wnętrzu budynku z powodzeniem może zostać wykonany na mniej odpornym, ale jednocześnie również i tańszym materiale. Natomiast stała ekspozycja w warunkach zewnętrznych wymaga zastosowania materiałów wytrzymalszych, a co za tym idzie i droższych.