druk wielkoformatowy

Naklejki na ścianę

Druk naklejek ściennych w każdym rozmiarze.

Coraz większą popularnością cieszy się urządzanie mieszkania w sposób nieszablonowy, gwarantujący równocześnie obniżenie kosztów „modernizacji” do niezbędnego minimum. Jakie dekoracje warto wybrać chcąc uczynić swoje wnętrze unikalnym ? Doskonałym wyborem okażą się tu naklejki na ścianę. Naklejki zawierające ciekawą sentencję, wizerunek kultowej postaci czy abstrakcyjną grafikę. Naklejki można stosować na różnych nawierzchniach dzięki czemu możemy ozdobić nie tylko ściany ale także drzwi, meble, szyby, stoliki, itp.

Wybór naklejek jest przeogromny. Mogą być to jednokolorowe napisy czy kształty – sentencje, motto życiowe, wzory kwiatowe czy roślinne, mapy świata. Mogą to być również wielokolorowe grafiki czy zdjęcia. Wybór jest praktycznie nieograniczony. Wystarczy tylko wybrać ten najodpowiedniejszy i już możemy cieszyć się nowym, odmienionym wnętrzem.

Formularz wyceny banerów reklamowych.

Zgoda

5 + 8 =

Naklejka na ścianę jest najłatwiejszym i najprostszym sposobem na szybką metamorfozę wnętrza. Doskonale sprawdza się praktycznie we wszystkich pomieszczeniach. Dobrze wygląda zarówno nad łóżkiem w sypialni , nad kanapą w salonie czy w pokoju dziecięcym. Naklejka ścienna to łatwy sposób, aby ozdobić każdą ścianę, drzwi czy meble. Sprawi, że mieszkanie zyska nowy, niepowtarzalny wygląd, nabierze indywidualnego charakteru.

Dlaczego właśnie naklejki na ścianę są strzałem w dziesiątkę ?

Atrakcyjna cena

Inwestując w naklejki ścienne nie zrujnujesz swojego budżetu. Twoje mieszkanie będzie wyglądać pięknie, a portfel odetchnie z ulgą.

1

Dowolny wymiar

Nasze produkty drukujemy na zamówienie klienta, na dowolnie wybrany wymiar, dzięki czemu możemy dobrać wielkość idealnie do pomieszczenia.

Trwałość

Odpowiednio przyklejona naklejka będzie cieszyć oko przez długie miesiące. Fotograficzna jakość wydruku, ostre detale i nasycone kolory dopełnią znakomitego efektu.

Personalizacja wnętrza

Dzięki naklejkom podkreślisz swoją nieszablonową osobowość, wyznawane wartości i pasje. Uwielbiasz podróżować? Sięgnij po naklejkę z motywem metropolii, dzikiej dżungli czy skąpanej w słońcu plaży. Twoi goście nie będą mogli oderwać od niej wzroku.

Prosta aplikacja

Aby przykleić naklejkę, niezbędne jest jedynie odtłuszczenie ściany i zdjęcie folii zabezpieczającej. Gwarantujemy, że świetnie poradzi sobie z tym zarówno beztroski kilkulatek, jak i stateczny senior.

Naklejki na ścianę

Zastosowanie naklejek na ścianę

Ogromny wybór naklejek pozwala na zastosowanie ich nie tylko w mieszkaniu, ale również we wnętrzach handlowych, biurowych czy instytucjonalnych. Zdjęcia, napisy, loga czy dowolne kształty możemy umieścić nie tylko wewnątrz pomieszczeń. Również na zewnątrz – na witrynie sklepowej, na drzwiach czy na samochodach. Możliwości jest naprawdę wiele.