Fototapety na wymiar

JESZCZE KILKA LAT TEMU PANOWAŁO PRZEKONANIE, IŻ FOTOTAPETY SĄ RELIKTEM PRZESZŁOŚCI, JEDNYM Z SYMBOLI PRL-U. TRENDY ZMIENIAJĄ SIĘ JEDNAK BARDZO SZYBKO. FOTOTAPETY NA WYMIAR WRACAJĄ DO ŁASK, ZYSKUJĄC CORAZ SZERSZE GRONO ZWOLENNIKÓW.

Dlaczego warto sięgnąć po fototapetę na wymiar?

Nieszablonowość fototapet

Fototapeta to sposób na wniesienie do mieszkania odrobiny „wielkiego świata”. Masz ochotę podziwiać panoramę Manhattanu? A może marzy Ci się widok na sycylijskie wybrzeża? Nic trudnego. Dzięki fototapecie zamienisz zwykłą szarą ścianę w okno na świat.

Atrakcyjna cena

Zakup fototapety nie zrujnuje Twojego domowego budżetu. Niskim kosztem jesteś w stanie sprawić, że Twoje mieszkanie zyska na atrakcyjności, stanie się nieszablonowe i oryginalne.

Łatwość aplikacji

To już nie te czasy, kiedy musisz poświęcić długie godziny na przygotowanie ściany pod fototapetę. Obecnie w ciągu kilkunastu minut jesteś w stanie sprawić, iż Twój wymarzony widok stanie się integralną częścią mieszkania. Fototapety na wymiar pozwolą Ci na szybki redesign pomieszczenia, przy minimalnym wysiłku.

Fototapeta na wymiar – szybka zmiana wyglądu mieszkania

Masz dość nudnych ścian w jednolitym kolorze? Pragniesz odświeżyć swoje wnętrze bez wydawania majątku na remont? Nowoczesna fototapeta na wymiar to świetny sposób na szybką metamorfozę wnętrza. Dzięki niej w stosunkowo krótkim czasie całkowicie odmienisz pomieszczenie. Bez konieczności korzystania z pomocy profesjonalnej ekipy remontowej.

Fototapeta na wymiar – rozwiązanie na lata

Fototapety – w odróżnieniu od zwykłych tapet – nie odbarwiają się tak szybko. Dzięki temu będą zdobić ściany pomieszczenia przez długie lata. Nie tracąc walorów estetycznych i atrakcyjnego wyglądu.

Druk fototapet na wymiar wykonujemy między innymi na:

 • Fototapety papierowe wykonujemy na wysokiej jakości satynowanym papierze 130g/m2. Fototapeta ta posiada niebieski tył, dzięki czemu w znacznym stopniu minimalizuje możliwość przebijania elementów spod fototapety.
 • Fototapety fizelinowe wykonane są z najwyższej jakości gładkiego materiału 330g/m2 (oferujemy także fototapety ze strukturą na zamówienie – 5 rodzajów struktur). Fototapety na fizelinie charakteryzuje duża wytrzymałość na rozdarcia oraz działanie wody. Fototapety na fizelinie posiadają certyfikaty B1/B2 dzięki czemu mogą być stosowane w miejscach publicznych.
 • Fototapety samoprzylepne wykonane na foli samoprzylepnej (błyszczącej, matowej lub bezbarwnej) 290g/m2 przeznaczona do zastosowań zarówno wewnętrznych jaki i zewnętrznych. Idealna do aplikacji na wszelkie gładkie powierzchnie jak płytki, ściany, szyby, meble, lodówki, drzwi itp. Fototapety wykonane na foli samoprzylepnej najlepiej sprawdzają się w kuchni lub łazience dzięki możliwości dodatkowego zabezpieczenia laminatem stałym zwiększającym odporność na uszkodzenia mechaniczne czy warunki atmosferyczne.

Masz pytania na temat fototapet na wymiar ? Skontaktuj się z nami, udzieli odpowiedzi na Twoje pytania.

Telefon +48 693 530 701

Przepisz kod do pola obok.

Od góry
 • Poczta Polska
 • Nutricia
 • TVP3 Opole
 • Teatr im. Jana Kochanowskiego
 • Miasto Opole
 • eurobank
 • Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
 • Instytut Pamięci Narodowej