+48 693 530 701 [email protected]

Plakaty na ścianę w ramach

Plakaty ścienne w ramach

Jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu kolorowe plakaty były prawdziwym hitem. Zwłaszcza wśród nastolatków, którzy wieszali je dumnie w swoich pokojach. Obecnie przeżywają prawdziwy renesans. Choć ich wygląd różni się od tych sprzed lat, ich popularność staje się równie imponująca. Plakat ścienny w ramie świetnie sprawdzi się jako wystrój biura, sklepu czy restauracji, ale również doskonale prezentuje się w domowym zaciszu jako nowoczesna ozdoba salonu, pokoju dziecięcego czy sypialni. Oferowane przez naszą firmę ramy pozwalają na ekspozycję plakatów o różnych rozmiarach dzięki szerokiej gamie ich formatów. Dodatkowo dostępne są również w różnych kolorach, dzięki czemu można je dopasować do wnętrza czy do samego plakatu.

Plakaty ze zdjęcia w ramach to bardzo dobre rozwiązanie w dekorowaniu nowocześnie urządzonych wnętrz oraz w dekorowaniu wnętrz, które chcemy łatwo i szybko zmieniać. W ten sposób możemy wyeksponować rodzinne fotografie z ważnych dla nas uroczystości jak ślub, z narodzin dziecka czy z rodzinnych wakacji. Wieszając plakaty w ramie, stworzymy w ten sposób piękną i niepowtarzalną galerię, której nie będzie miał nikt inny.

Zastanawiasz się dlaczego warto mieć plakaty w ramach na swoich ścianach ?

Plakaty w ramach o różnej wielkości i w różnych kolorach tworzą na ścianie piękną i niepowtarzalną galerię, dodadzą charakteru każdemu pomieszczeniu, a prostota i łatwość montażu oraz wymiany pozwala na szybką zmianę wystroju. W kilka minut wnętrze może nabrać niepowtarzalnego charakteru, stać się wyjątkowe, a przede wszystkim nietuzinkowe, bowiem takich plakatów nie znajdzie się w marketach czy innych sklepach z wyposażeniem wnętrz.

Koszty zakupu plakatu

Koszt zakupu i oprawienia plakatu to zazwyczaj kilkadziesiąt złotych. Trzeba przyznać, że jest to stosunkowo niewiele. Zwłaszcza za zakup oryginalnej, nieszablonowej ozdoby wnętrza, której nie znajdziemy w żadnym popularnym sklepie.

Szybkość i łatwość montażu

Montaż ramy z plakatem zajmuje nie więcej niż 10 minut, wliczając w to czas niezbędny na wbicie gwoździa lub kołka rozporowego w ścianę. W 10 minut jesteś w stanie zmienić całkowicie charakter pomieszczenia, dając mu wyróżniający się element, odzwierciedlający Twoje realne potrzeby.

Szeroki wybór plakatów

Możesz wybrać i zawiesić na swojej ścianie dokładnie taki plakat, jaki sobie zażyczysz. Postać z ulubionej kreskówki z czasów dzieciństwa? Reprodukcja dzieła sztuki? A może soczyście zielona łąka, przypominająca o zbliżającym się lecie? Wybór należy do Ciebie!

Możliwość personalizacji

Jeśli nie chcesz wybierać spośród gotowych propozycji, możesz stworzyć plakat „szyty na miarę”. Jeśli wyślesz nam wybrane przez siebie zdjęcie, precyzyjnie przeniesiemy je na papier. W wybranym przez Ciebie formacie.

w

Możliwość wyrażenia siebie

Wybierając plakat masz szansę pokazać światu co czujesz, na co masz ochotę lub jakie wyznajesz wartości. Motywujące hasło w salonie? Piękny miłosny cytat w sypialni? Plakat na ścianę w ramie z ciekawą sentencją ociepli wnętrze, doda mu nastrojowego, przytulnego charakteru.

Poprzez plakaty ścienne w ramach możemy pokazać nasze hobby, ulubionych bohaterów albo odwiedzone przez nas odległe miejsca. Plakaty w ramach doskonale sprawdzą się jako ozdoba pokoju dziecka czy młodzieżowych pokojów, gdzie ulubieni bohaterowie czy zainteresowania naszych pociech zmieniają się dosyć często. W ostatnim czasie bardzo popularne są plakaty czarno białe, plakaty motywacyjne, plakaty typograficzne czy też plakaty z napisami – na takim plakacie umieszczane są różnego rodzaju sentencje, motto życiowe czy inne napisy wprawiające nas w dobry nastróji przypominające co jest w życiu naprawdę ważne. Wszystko zależy tylko od wyobraźni właściciela wnętrza.

Dlaczego warto wybrać plakat w ramie ?

Druk najwyższej jakości

Plakaty drukujemy w wysokiej rozdzielczości  dzięki czemu dostrzeżesz wszystkie szczegóły.

}

Ekspresowa realizacja

Ponad 90% realizowanych przez nas zamówień jest gotowa do odbioru/wysyłki w 1 dzień, często nawet w dniu zamówienia!

Żywe kolory

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tuszy, kolory na naszych plakatach są równie żywe co na dostarczonych plikach.

1

Szeroki wybór formatów

Oferujemy plakaty w ramach w rozmiarach: 30 x 40 cm, 50 x 70 cm oraz 70 x 100 cm. Inne rozmiary na specjalne zamówienie.

Dekoracje do domu Plakaty na ścianę w ramach