dekoracje do domu

Plakaty na ścianę w ramach

Plakaty ścienne w ramach

Jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu kolorowe plakaty były prawdziwym hitem. Zwłaszcza wśród nastolatków, którzy wieszali je dumnie w swoich pokojach. Obecnie przeżywają prawdziwy renesans. Choć ich wygląd różni się od tych sprzed lat, ich popularność staje się równie imponująca. Plakat ścienny w ramie świetnie sprawdzi się jako wystrój biura, sklepu czy restauracji, ale również doskonale prezentuje się w domowym zaciszu jako nowoczesna ozdoba salonu, pokoju dziecięcego czy sypialni. Oferowane przez naszą firmę ramy pozwalają na ekspozycję plakatów o różnych rozmiarach dzięki szerokiej gamie ich formatów. Dodatkowo dostępne są również w różnych kolorach, dzięki czemu można je dopasować do wnętrza czy do samego plakatu.

Plakaty ze zdjęcia w ramach to bardzo dobre rozwiązanie w dekorowaniu nowocześnie urządzonych wnętrz oraz w dekorowaniu wnętrz, które chcemy łatwo i szybko zmieniać. W ten sposób możemy wyeksponować rodzinne fotografie z ważnych dla nas uroczystości jak ślub, z narodzin dziecka czy z rodzinnych wakacji. Wieszając plakaty w ramie, stworzymy w ten sposób piękną i niepowtarzalną galerię, której nie będzie miał nikt inny.

Formularz wyceny banerów reklamowych.

Zgoda

9 + 8 =

Plakaty w ramach o różnej wielkości i w różnych kolorach tworzą na ścianie piękną i niepowtarzalną galerię, dodadzą charakteru każdemu pomieszczeniu, a prostota i łatwość montażu oraz wymiany pozwala na szybką zmianę wystroju. W kilka minut wnętrze może nabrać niepowtarzalnego charakteru, stać się wyjątkowe, a przede wszystkim nietuzinkowe, bowiem takich plakatów nie znajdzie się w marketach czy innych sklepach z wyposażeniem wnętrz.

Zastanawiasz się dlaczego warto mieć plakaty w ramach na swoich ścinach ?

Koszty zakupu plakatu

Koszt zakupu i oprawienia plakatu to zazwyczaj kilkadziesiąt złotych. Trzeba przyznać, że jest to stosunkowo niewiele. Zwłaszcza za zakup oryginalnej, nieszablonowej ozdoby wnętrza, której nie znajdziemy w żadnym popularnym sklepie.

Szybkość i łatwość montażu

Montaż ramy z plakatem zajmuje nie więcej niż 10 minut, wliczając w to czas niezbędny na wbicie gwoździa lub kołka rozporowego w ścianę. W 10 minut jesteś w stanie zmienić całkowicie charakter pomieszczenia, dając mu wyróżniający się element, odzwierciedlający Twoje realne potrzeby.

Szeroki wybór plakatów

Możesz wybrać i zawiesić na swojej ścianie dokładnie taki plakat, jaki sobie zażyczysz. Postać z ulubionej kreskówki z czasów dzieciństwa? Reprodukcja dzieła sztuki? A może soczyście zielona łąka, przypominająca o zbliżającym się lecie? Wybór należy do Ciebie !

l

Możliwość personalizacji

Jeśli nie chcesz wybierać spośród gotowych propozycji, możesz stworzyć plakat „szyty na miarę”. Jeśli wyślesz nam wybrane przez siebie zdjęcie, precyzyjnie przeniesiemy je na papier. W wybranym przez Ciebie formacie.

Wyraź siebie !

Wybierając plakat masz szansę pokazać światu co czujesz, na co masz ochotę lub jakie wyznajesz wartości. Motywujące hasło w salonie? Piękny miłosny cytat w sypialni? Plakat na ścianę w ramie z ciekawą sentencją ociepli wnętrze, doda mu nastrojowego, przytulnego charakteru.

Drukujemy plakaty na zamówienie

Oprawiamy plakaty w ramy

Poprzez plakaty ścienne w ramach możemy pokazać nasze hobby, ulubionych bohaterów albo odwiedzone przez nas odległe miejsca. Plakaty w ramach doskonale sprawdzą się jako ozdoba pokoju dziecka czy młodzieżowych pokojów, gdzie ulubieni bohaterowie czy zainteresowania naszych pociech zmieniają się dosyć często. W ostatnim czasie bardzo popularne są plakaty czarno białe, plakaty motywacyjne, plakaty typograficzne czy też plakaty z napisami – na takim plakacie umieszczane są różnego rodzaju sentencje, motto życiowe czy inne napisy wprawiające nas w dobry nastróji przypominające co jest w życiu naprawdę ważne. Wszystko zależy tylko od wyobraźni właściciela wnętrza.