Wizytówki

Dlaczego wizytówki ?

Każde pierwsze spotkanie – biznesowe czy prywatne – nie może obejść się bez jednej istotnej rzeczy – wizytówki. Ma mały format, ale pomieści najważniejsze informacje, które chcemy przekazać o sobie i naszej firmie rozmówcy. Imię i nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu czy adres – to ważne informacje, które każdy partner biznesowy powinien znać. Wizytówka jest w dzisiejszych czasach niezbędna we wszelkich relacjach biznesowych, jednak nie same dane teleadresowe są dzisiaj ważne. Równie dużą uwagę zwraca się na wygląd wizytówki: papier, na którym została wydrukowana, zdobienia czy formy uszlachetniania. Wizytówka jest dzisiaj nie tylko małą karteczką papieru z naszymi danymi, ale jest „wizytówką” naszej osoby i naszej firmy.

Wizytówka jest niezbędna na każdym spotkaniu biznesowym, zwłaszcza na różnego rodzaju targach, szkoleniach czy konferencjach. Uczestnicy takich spotkań zazwyczaj się nie znają, dlatego tak ważne jest, aby mieć możliwość zostawić innym swoje dane teleadresowe. Zapisanie danych na kartce z kalendarza czy serwetce może zostać odebrane jako mało profesjonalne. Odpowiednio zaprojektowana i wykonana wizytówka sprawi, że na długo pozostaniemy w pamięci naszego rozmówcy. Posiadanie jej jest niezbędną częścią prowadzenia firmy, dlatego wybierz z naszej oferty wizytówkę najodpowiedniejszą dla siebie i swojej firmy.

Jak drukujemy wizytówki :

;

Wizytówki drukowane offsetowo

Oferują niesamowitą jakość, bardzo niską cenę jednostkową przy większych nakładach (już powyżej 500 sztuk wizytówek) oraz możliwość wykonywania wizytówek na ciekawych podkładach! Dodatkowo wizytówki możemy uszlachetnić folią błyszczącą, matową lub folią SoftSkin, a także możemy użyć lakieru wybiórczego.

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy możliwość wykonywania na wizytówkach także hotstampingu, tłoczenia, dziurkowania, perforacji czy bigowania. Dzięki temu możemy stworzyć prawie każdą wizytówkę!

;

Wizytówki drukowane cyfrowo

Druk cyfrowy to rozwiązanie dla klientów potrzebujących mniejszych nakładów wizytówek lub chcą wykonać projekt wizytówek na papierach ozdobnych. Oferowane wizytówki cyfrowe wykonujemy na papierach o różnej gramaturze jak i fakturze (w ofercie posiadamy ponad 100 różnych papierów!).

Dzięki wykorzystaniu druku cyfrowego możemy wykonać wizytówki personalizowane np. z różnymi nazwiskami. Możliwe jest także wykorzystanie podczas druku koloru białego co znacząco poszerza możliwości kreatywnego podejścia do projektowania wizytówek!

Drukowane wizytówki cyfrowe możemy uszlachetniać poprzez wykorzystanie folii błyszczącej, mat, bigowania, wykonania perforacji, dziurkowania, tłoczenia czy hotstampingu.

R

Nowe formaty wizytówek

Do dwóch standardowych rozmiarów wizytówek dołączają dwa nowe formaty: 65 mm X 65 mm wizytówki kwadratowe oraz 85 mm X 25 mm wizytówki metki. Niestandardowe formaty dostępne są na indywidualne zamówienie.

R

Składanie i bigowanie wizytówek

W naszej ofercie pojawiła się możliwość wykonania wizytówek składanych (bigowanych), możemy wykonać wizytówki posiadające jedno / dwa bigi (złamania).

R

UV 3D, srebro i złoto na wizytówce

Nowość na rynku! Możliwość wykonania z jednej strony wizytówki efektu 3D w kolorze złotych lub srebrnych elementów, połączenie efektu 3D ze złoceniem czy srebrzeniem razem na jednej stronie wizytówki.

Rodzaje wizytówek dostępne w naszej ofercie:

;

Standard

– druk offsetowy
– nakład już od 500 sztuk
– druk na papierze kreda
– druk jedno / dwustronny
– opcja uszlachetniania
– formaty 85×55 lub 90×50

;

Cyfrowe

– nakład już od 250 sztuk
– papiery ozdobne
– druk jedno / dwustronny
– możliwość personalizacji
– opcja uszlachetniania
– format na zamówienie

;

Plastikowe

– nakład już od 500 sztuk
– druk jedno / dwustronny
– PVC białe / bezbarwne
– opcja uszlachetniania
– formaty 85×55 lub 90×50

;

Wizytówki Multiloft

– nakład już od 50 sztuk
– druk jedno / dwustronny
– 925 g lub 1945 g magnet
– 10 kolorów wypełniających
– formaty 85×55 lub 90×50

p

Kilka słów o wizytówkach multiloft

To technologia umożliwiająca łączenie kilku warstw papieru bez użycia kleju. Warstwa zewnętrzna wykonywana jest z papieru ozdobnego, a warstwa wewnętrzna z jednego z 10 kolorów do wyboru. Po połączeniu 3 warstw papieru gramatura wynosi nawet 925 gram. Dodatkowo wizytówki MultiLoft mogą być wykonane w wersji magnetycznej co zwiększa ich gramaturę aż do 1945 gram.

p

Technologia NFC w wizytówkach

czyli wizytówka XXI wieku ! Wykonana w technologi MultiLoft wraz z zamontowanym micro chipem pozwalającym na zapis danych, które zostaną odczytane po zbliżeniu wizytówki do telefonu. Chip pozwala zapisać np.: przekierowanie na stronę www, ukryć specjalną promocję, zaproszenie do pobrania aplikacji czy wiele innych interaktywnych akcji, dodatkowo wybraną akcję możesz w dowolnym momencie zmienić!

;

Wizytówki NFC

– nakład już od 50 sztuk
– druk jedno / dwustronny
– technologia NFC
– 925 gram
– formaty 85×55 lub 90×50

Wizytówki

Kilka słów o wizytówkach

Posiadanie własnej wizytówki wydaje się rzeczą błahą. Wiele osób, które chcą zarabiać naprawdę duże pieniądze zapomina o tym elemencie. Wydają duże pieniądze na reklamy w prasie, wykupują miejsca na bilbordach, a wizytówki traktują po macoszemu. Widać nikt im nie powiedział co jest najważniejsze w biznesie.

Zarabiając pieniądze najczęściej pracujemy z ludźmi. To ludzie od nas kupują, to ludzie nam sprzedają i to z ludźmi podpisujemy umowy kupna-sprzedaży. W tym momencie wiele osób zapewne się obruszy: Ja sprzedaję przez internet, kontakt z innymi mam bardzo ograniczony,  wszystko załatwia system. Trudno nie zgodzić się z takim postawieniem sprawy. Jednak jest tutaj jedna wada. Po pierwsze sprzedajemy coś, co nam ktoś inny sprzedał, na przykład hurtownik z Chin. Po drugie czy twój biznes jest tak duży i tak sprawny, że chcesz to robić do końca życia? Czy masz marzeń o rozwoju firmy? Właśnie rozwój firmy zależy często od sieci kontaktów. Często możemy poczytać o ludziach, którzy opowiadają, że wielkich pieniędzy dorobili się niejako przypadkiem, bo spotkali odpowiednią osobę na swojej drodze, która wsparła ich w różny sposób. Dostali wsparcie finansowe lub know-how. Mieli szczęście. Szczęściu jednak trzeba pomagać. Idealnym narzędziem do tego są wizytówki.

Wymieniając się wizytówkami na każdym kroku zwiększamy swoje szanse na końcowy sukces biznesowy. Przecież nie wiemy czy osoba, którą spotkamy w windzie nie będzie zainteresowana naszymi usługami, a dzisiaj spotkany taksówkarz za kilka tygodni może być osobą, która będzie potrzebować naszej pomocy w swoim nowym biznesie. 

blog thumb 6