druk wielkoformatowy

Siatki reklamowe

Druk wielkoformatowych siatek reklamowych.

Jeżeli mowa o materiałach promocyjnych występujących w dużym formacie nie sposób pominąć takiej pozycji jak siatki reklamowe. Reklamy zajmujące większą powierzchnię stanowią jeden z popularniejszych i bardzo efektownych sposobów promowania usług lub produktów firmowych. Są one widoczne z większej odległości, także możliwość obejrzenia takiej reklamy dotyczy znacznie późniejszej grupy odbiorców. Dodatkowo dogodna lokalizacja może przynieść firmie większe zyski płynące zarówno z portfeli miejscowych konsumentów, jak i klientów zamieszkałych inne rejony Polski lub też inne państwa. Dlatego też nie można się dziwić, iż reklama wielkoformatowa jest bardzo popularna. Na szczególną uwagę zasługują siatki reklamowe.

Formularz wyceny banerów reklamowych.

Zgoda

5 + 6 =

Siatki reklamowe MESH

Siatka mesh to materiał pozwalający na stworzenie reklamy w wielkim formacie, którą montuje się na elewacjach budynków czy na rusztowaniach. Siatka ma oczkowaną strukturę, dzięki czemu jest przewiewna, dodatkowo przepuszcza światło i dźwięk. Pozwala to na zastosowanie jej również na ścianach budynków, na których są okna. Siatkę można zamówić praktycznie w dowolnym rozmiarze, dlatego też możemy osłonić nią praktycznie cały budynek na przykład w czasie trwania remontu. Mamy wtedy doskonałą reklamę w naprawdę wielkim formacie.

siatka mesh

Dlaczego warto wybrać siatki reklamowe ?

1

Dowolny rozmiar

Siatki reklamowe drukujemy w dowolnym formacie. Maksymalna szerokość siatki bez łączenia (zgrzewów) może wynośić do 5m !

Rodzaje wykończenia

Wydrukowana siatka może zostać dowolnie wykończona, np. posiadać podwójne krawędzie wraz z oczkami, tunele po obwodzie lub zostać docięta do formatu.

Cena za m2

Siatki reklamowe wyceniane są od metra kwadratowego. Nie ma znaczenia czy drukujesz jedną dużą czy kilka mniejszych formatów, cena będzie za m2.

Siatki reklamowe – co to takiego?

Procesy przez jakie przechodzą siatki reklamowe odbywają się na specjalnej tkaninie pokrytej warstwą PCV charakteryzującej się strukturą siatki. Taki materiał jest o tyle korzystny, że przepuszcza światło i powietrze. Brak problemów z widocznością wpływa na częste wykorzystywanie tego rodzaju promocji wielkoformatowej na budynkach, rusztowaniach czy większych konstrukcjach reklamowych. Można zdecydowanie określić siatki reklamowe jako najbardziej efektowne reklamy wielkoformatowe. Dodatkowym atutem wynikającym z zastosowania siatek reklamowych jest fakt, iż nie ulegają one znacznym wpływom wiatru, przez co zazwyczaj zachowują swój zamierzony kształt. Nieuleganie podmuchom powietrza pozwala też na zwiększenie powierzchni reklamy do naprawdę wyraźnych rozmiarów.

Dlaczego wydrukować siatki reklamowe w drukarni WidePrint ?

Działające w naszej firmie studio graficzne zapewnia świetne projekty reklam, które po dokładnie przeanalizowanym rynku potencjalnych odbiorców, będą znacznie lepiej odbierane przez konsumentów. Fakt ten jest zapewnieniem, że grono konsumentów zainteresowanymi ofertą Państwa firmy wzrośnie i wpłynie na powiększenie zysków przedsiębiorstwa. Siatki reklamowe oprócz znakomitego projektu charakteryzują się wykorzystaniem najlepszych materiałów, przez co gwarantujemy ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.