Stojaki promocyjne

Dlaczego wybrać stojaki promocyjne ?

Stoiska promocyjne, targowe czy degustacyjne jest doskonałym i bardzo atrakcyjnym narzędziem promocyjnym niezbędnym w pracy każdego sprzedawcy, marketera czy hostessy. Jest niezastąpione przy wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych, marketingowych, reklamowych, wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z prezentacją, degustacją i promocją produktów czy też usług, gdzie bardzo ważny jest bezpośredni kontakt z klientem. Idealnie sprawdzają się przy różnego rodzaju degustacjach czy akcjach promocyjnych na targach oraz w centrach i galeriach handlowych.

Rollupydostępne w naszej ofercie online:

[product_category category=”slodycze-reklamowe”]

Stoiska promocyjne dostępne w naszej ofercie:

Stoiska różnią się od siebie przede wszystkim wielkością oraz rodzajem użytych materiałów. Stoiska zbudowane są z lekkiej, składanej konstrukcji – zazwyczaj aluminiowej lub z tworzyw sztucznych, dzięki czemu montuje się je w bardzo prosty i szybki sposób. Dodatkowo pakowane są w tekstylną torbę, która sprawia, że są bardzo wygodne i poręczne w transporcie, a ponadto chronione są przed ewentualnymi uszkodzeniami. Pomimo tego, że są lekkie i proste w montażu, są równocześnie bardzo solidne i stabilne, można na nich doskonale prezentować różnorodne produkty czy prowadzić degustacje. Pozwalają również  na wyeksponowanie dodatkowych materiałów promocyjnych, ulotek, teczek czy nawet laptopa z prezentacją multimedialną.

Poniżej przedstawiamy cztery podstawowe rodzaje stoisk dostępnych standardowo w naszej ofercie, inne rodzaje dostępne na indywidualne zamówienie klienta.

;

Stoisko Counta

Wykonane z lekkich tworzyw sztucznych, łatwe w montażu i transporcie

– lekkie, plastikowe stoisko
– w skład zestawu wchodzi sztywny panel nagłówka, półka i podwójne słupy podpierające
– pakowane w wygodną torbę transportową
– do stosowania wewnątrz budynków

;

Stoisko Smart

Jest to najlepsze stoisko promocyjne w swojej klasie, polski design i produkcja

– aluminiowa konstrukcja w kolorze czarnym, malowana proszkowo
– konstrukcja na 3 kółkach, pozwala na wygodne przestawianie stoiska
– blat z 18 mm płyty meblowej w kolorze gruszka-calvados
– 2 półki wewnętrze, stanowiące prowadnice dla panelu z wydrukiem
– wydruk montowany za pomocą magnesów lub taśm rzepowych
– torba transportowa z miękkimi wkładkami w środku
– wymiary: blat: 83×47,5 cm, konstrukcja: 78x97x41 cm, wydruk: 126×90 cm, topper (opcjonalnie): 83×35 cm, opakowanie zewnętrzne: 98x66x16 cm

;

Stoisko Smart

Eleganckie, większe stoisko , polski design i produkcja

– 2 czarne aluminiowe konstrukcje, malowane proszkowo
– konstrukcje osadzone na 4 kółkach, w tym 2 posiadające hamulce
– 2 blaty z 18 mm płyty meblowej w kolorze gruszka-calvados
– 4 wewnętrzne półki, na 2 poziomach, stanowiące prowadnice dla panelu grafiki
– wydruk montowany za pomocą magnesów lub taśm rzepowych,
pakowane w 2 eleganckie torby transportowe
wymiary: blat: 120×45,5 cm, konstrukcja: 115x97x40,5 cm, wydruk: 206×90 cm, topper (opcjonalnie): 90×35 cm, opakowanie zewnętrzne: 126x64x16 cm

;

Stoisko Modułowe

Eleganckie stoisko w różnych rozmiarach, polski design i produkcja

– konstrukcja wykonana z solidnych profili z aluminium anodowanego
– profile łączone za pomocą solidnych, atestowanych zamków
– blat i półka wewnętrzna wykonane z 18 mm płyty meblowej
– pakowane w elegancka torbę transportową
– wymiary:
– wersja MINI / rozmiar „S”: blat (w rzucie z góry): 55×45 cm, front: 50×90 cm, boki: 41×90 cm,
– wersja STANDARD / rozmiar „M”: blat (w rzucie z góry): 84,5×41,5 cm front: 76×90 cm, boki: 37×90 cm, topper (opcjonalnie): 83×35 cm,
– wersja BIG / rozmiar „L”: blat (w rzucie z góry): 100×50 cm, front: 92×92 cm, boki: 43×92 cm, topper (opcjonalnie): 98×40 cm,
– wersja OVAL blat (w rzucie z góry): 83×50,5 cm, front: 77×92 cm, boki: 37×92 cm, topper (opcjonalnie): 80×35 cm

Dlaczego warto zdecydować się na zakup stoiska promocyjnego ?

Wszechstronne zastosowanie

Stoiska świetnie sprawdzą się w trakcie wszelkiego rodzaju degustacji produktów w sklepach, ale również na różnego rodzaju targach czy konferencjach.

Atrakcyjna cena

W zależności od materiałów, z jakich wykonane jest stoisko, mamy do wyboru wersje ekonomiczne bądź droższe wersje premium.

Łatwość montażu

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym i użytym materiałom, stoiska są wyjątkowo łatwe i szybkie w montażu, a po złożeniu mieszczą się w dedykowanej torbie transportowej, co znacznie ułatwia ich przewożenie.

Stoiska degustacyjne

Stoiska promocyjne niezbędnym elementem każdej imprezy promocyjnej

W czasach dużej konkurencji na rynku i nieustającej walki o klienta, większość firm nie może sobie pozwolić na czekanie, aż nowy klient sam zapukać do ich drzwi, tylko muszą znaleźć sposoby, aby wyjść naprzeciw niemu. Istnieje szereg możliwości i sposobów jak tego dokonać, należy tylko wybrać najodpowiedniejszy z nich i dobrze z niego korzystać. Dzisiaj nie wystarczy już sama reklama produktu czy usług, trzeba jeszcze dodać do tego szereg działań promocyjnych, aby klienci dowiedzieli się o nim i chcieli go wypróbować. Dobrym rozwiązaniem jest wyjście do klienta i nawiązanie z nim bezpośredniej relacji, tak aby mógł on naocznie i namacalnie zapoznać się z naszym towarem czy usługą. Idealną okazja aby przedstawić swój produkt są wszelkiego rodzaju imprezy: targi, konferencje, pokazy, prezentacje, jak również wszelkiego rodzaju degustacje w sklepach, galeriach handlowych czy przy okazji różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Tego rodzaju imprezy pozwalają bowiem, aby zaprezentować obecnym i potencjalnym klientom nasz produkt bądź usługę, stwarzają możliwość umocnienia wizerunku marki i firmy oraz pozwalają zaistnieć na dłużej w ich świadomości. Uczestnictwo w tego typu imprezach skutecznie buduje pozytywny wizerunek firmy i znacząco wpływa na jej rozpoznawalność na rynku.

Aby móc skutecznie realizować tak postawione cele nasza firma musi mieć odpowiednią oprawę wizualną. Doskonale sprawdzą się tutaj stoiska targowe, stoisko promocyjne, degustacyjne czy reklamowe. Ilość rodzajów tego typu stoisk jest naprawdę duża, każda firma może wybrać model i wielkość stoiska odpowiednią dla siebie i swoich potrzeb. Takie stoiska są bardzo łatwe i szybkie w montażu, składają się zazwyczaj z aluminiowych profili, półki, blatu i topera – ich montaż nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi i każdy poradzi sobie ze złożeniem takiego stoiska w kilka minut. Po rozłożeniu mieści się ono w wygodnej torbie transportowej, dzięki czemu jest bardzo poręczne do przewożenia i przenoszenia. Stoisko takie jest bardzo uniwersalnym narzędziem promocyjnym, pozwala bowiem na prezentację i degustację zarówno samego produktu, jak i na ekspozycję ulotek, broszur czy katalogów. Jest bardzo uniwersalne, sprawdzi się zarówno w czasie akcji promocyjnej w galeriach handlowych, ale także na targach branżowych czy konferencjach. Ich atrakcyjny wygląd i solidna konstrukcja sprawiają, że są masowo wykorzystywane na różnego tego typu imprezach, bowiem zapewniają profesjonalną prezentację firmy i jej oferty. Produkt czy usługa są oczywiście najważniejsze, ale istotny wpływ na sposób ich postrzegania ma odpowiednia oprawa i prezentacja, która w znaczący sposób wpływa na ich dostrzeżenie czy też zwiększenie sprzedaży. Możliwości wykorzystania stoisk promocyjnych jest naprawdę wiele, wszystko zależy od potrzeb i okoliczności prezentacji produktów czy usług.

blog thumb 6