Infolinia: +48 77 541 84 45

Dekoracje do domu

Personalizowane dekoracje do domu

Szukasz produktów, które odmienią wnętrze Twojego doamu ? Nudzą Cię powtarzalne wzory dostępne w marketach, które spotykasz potem w większości mieszkań  ? Chciałbyś mieć niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju dekoracje do domu, których nie ma nikt inny ?

Dobrze trafiłeś ! U Nas zamówisz ozdoby wykonane tylko dla Ciebie ! Dostosujesz wzór, kolor oraz wielkość. Z nami w łatwy i szybki sposób odmienisz swoje wnętrze, bez kosztownych remontów i bez użycia specjalistycznych narzędzi.

Intersują Cię indywidualne dekoracje do wnętrza? A może chciałbyś wykonać ozdobę do domu ze zdjęcia lub według własnego projektu ?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wykonania personalizowanych dodatków do domu już od 1 sztuki.

Dekoracje do domu dostępnych w naszej ofercie:

;

Obrazy na płótnie

Foto obraz na płótnie z zadrukowanymi bokami, gotowy do powieszenia na ścianie.

;

Naklejki na ścianę

Naklejki ścienne w szybki i prosty sposób odmienią każde wnętrze.

;

Fototapety na wymiar

Druk fototapet pod konkretny wymiar na szerokiej gamie materiałów.

;

Napisy 3D

Nowość w dekoracji wnętrz. Elementy 3D dostępne w różnych grubościach.

;

Plakaty w ramach

Plakaty na ścianę oprawione w ramy dostosowane kolorystycznie do plakatu!

Dekoracje do domu dostępne w naszej ofercie online:

Dekoracje do domu

Dlaczego warto wybrać indywidualne dekoracje do domu ?

W domu spędzamy czas z rodziną, przyjmujemy gości, regenerujemy siły po pracy czy po prostu odpoczywamy dlatego tak ważne jest, aby dobrze się w nim czuć. Aby było w nim miło i przyjemnie. Wystrój domu jest bardzo ważny dla każdego właściciela, bowiem dom to nasza oaza spokoju. To również nasza wizytówka. Trendy w wystroju wnętrz zmieniają się co kilka sezonów, jednak dzięki naszej ofercie każdy dom może wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie. Dzięki personalizowanym dekoracjom do domu nie musimy wybierać produkowanych taśmowo obrazów czy plakatów, które wiszą w każdym domu. Możemy zdecydować się na dodatki, które odpowiadają naszym zainteresowaniom. Dodatki, które pokazują nasze hobby, przypominają nam o przeżytych chwilach, przywołują wspomnienia.

Nie musimy przeprowadzać kosztownych remontów, używać specjalistycznych narzędzi czy posiadać wyjątkowych umiejętności, aby odmienić wnętrze. Nasze dodatki – obrazy na płótnie, fototapety, naklejki ścienne czy plakaty w ramach wystarczy powiesić na ścianie bądź przykleić. Każdy może to zrobić w kilka chwil, a ściany zyskają nowy wygląd. Kolory, wzory oraz dodatki na ścianach w znaczący sposób wpływają na wygląd całego pomieszczenia. Dlatego tak ważne jest, aby dobrze się prezentowały.

Indywidualne ozdoby do wnętrz stworzą niepowtarzalny nastrój. Sprawią, że wyjątkowe wspomnienia będą z nami na co dzień – wszystko dzięki obrazom ze zdjęcia czy fototapetom. Pozwalają one wyjątkowe chwile uchwycić w dużym formacie. Nie tylko upiększą pomieszczenie, ale również wywołają uśmiech za każdym razem, gdy na nie spojrzymy. W dużym formacie możemy wykonać zarówno zdjęcia czy grafiki ogólnodostępne. Dodatkowo możemy wykonać również te zrobione przez nas samych w trakcie rodzinnych uroczystości, ślubu czy wakacji. Wystarczy, aby były w odpowiedniej jakości do wydruku w wielkim formacie.