Gadżety reklamowe z logo

Gadżety reklamowe

To ulubiona forma promocji większości firm. Pojęcie to jest dość szeroko rozumiane i obejmuje naprawdę różnorodne produkty. To drobne prezenty czy upominki, które firmy chcące wzmocnić swój wizerunek dają swoim klientom, współpracownikom czy kontrahentom. Artykuły te wspomagają sprzedaż, służą również wyróżnieniu poszczególnych partnerów. Sprawiają, że firma jest promowana o każdej porze dnia i nocy, gdyż upominki reklamowe to zazwyczaj przedmioty codziennego użytku. Mimo, że nie wszyscy przyznajemy się do tego, uwielbiamy otrzymywać niespodziewane prezenty w postaci gadżetów reklamowych. Również w przypadku odwiedzenia siedziby określonego przedsiębiorstwa konsument cieszy się, gdy dostanie upominek z logo lub hasłem reklamowym W związku z takim zachowaniem odbiorców coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zainwestowanie w produkcję gadżetów reklamowych ze znakowaniem. Wśród szerokiej gamy naszych gadżetów reklamowych znajdują się długopisy, kubki, breloczki, torby, smycze, zawieszki, parasole, zapalniczki i wiele innych. Na artykułach tych umieszczamy logo firmy, hasło reklamowe czy inne wybrane informacje.

Oferowane przez Nas artykuły reklamowe charakteryzuje wykorzystanie znakomitej jakości materiałów, które wytrzymują w świetnym stanie naprawdę długi okres czasu. Dodatkowo produkty reklamowe z naszej oferty przechodzą przez ręce grafików, którzy każdy projekt traktują jako nowe wyzwanie i angażując się w niego starają się spełnić Państwa wymagania na jak najwyższym poziomie.

Typy gadżetów reklamowych

Właściwie zakres jaki obejmują jest tak szeroki, że trudno wymienić wszystkie elementy. Warto jednak przyjrzeć się tym najpopularniejszym. Przodującym typem w kategorii najczęściej wybieranych gadżetów są długopisy reklamowe oraz smycze do kluczy, które są niedrogim i praktycznym prezentem dla konsumentów. Często przedsiębiorstwa decydują się na wyrobienie bluzek, t-shirtów, kurtek, czapek czy innych gadżetów tekstylnych, które podobnie jak smycze przydają się właściwie każdemu. Mimo, że jest to droższa inwestycja, z pewnością zapewnia też większe zadowolenie wśród klientów. Produkty reklamowe zakładają również wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku, takich jak kubki, parasole, breloki czy akcesoria biurowe. Świetnym rozwiązaniem są również kalendarze, które występują w najróżniejszych formach, zaczynając od małych plakietek na dużych w formie plakatu kończąc.

Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe z logo firmy to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych, wykorzystywanych zarówno przez małe firmy, jak i przez duże przedsiębiorstwa. Ze względu na stosunkowo niski koszt produkcji i swoją funkcjonalność cieszą się tak dużą popularnością. Mimo postępującej cyfryzacji, długopisy były i będą niezbędne w codziennym funkcjonowaniu – pozwalają podpisać dokumenty i na szybko zrobić ważne notatki. Komputer ich nie zastąpi. Ze względu na ich popularność, wybór długopisów reklamowych jest ogromny – mogą być długopisy plastikowe, długopisy metalowe czy nawet długopisy ekologiczne – papierowe. Również wybór wzorów i kolorów jest przeogromny, a także metod znakowania. Długopisy reklamowe są zawsze pożądanym gadżetem – upominkiem dla klientów, kontrahentów czy współpracowników. Również używanie długopisów z logo w firmie, a zwłaszcza w recepcji czy biurze wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy.

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe są jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez wszystkich gadżetów reklamowych. Ze względu na szeroką gamę technik produkcji oraz ilość różnorodnych gatunków smyczy, są one doskonałym narzędziem promocyjnym i świetnym nośnikiem reklamowym. Smycze pozwalają na umieszczenie na nich loga i danych teleadresowych firmy, jak również na przykład hasła reklamowego, co pozwala na prezentację każdej firmy. Są praktyczne i przydatne dla każdego pracownika, klienta czy kontrahenta. Smycze reklamowe oferowane przez naszą firmę charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów, są bardzo wytrzymałe, a przy tym niezwykle estetycznie wykonane. Zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta, bowiem oferujemy różnorodne wykończenia smyczy, bogatą gamę kolorystyczną, jak również zakończenia do telefonu komórkowego czy karabińczyk.

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe są doskonałym gadżetem promocyjnym, jednym z najbardziej popularnych i lubianych. Codziennie każdy z nas pije kawę lub herbatę, dlatego też taki gadżet jest mile widziany w każdym domu czy biurze. Dzięki możliwości umieszczenia na kubku dowolnej grafiki i dowolnego tekstu, loga i danych firmy, kubek może stać się idealnym narzędziem reklamowym. Może reklamować zarówno sam produkt jak i usługi świadczone przez daną firmę. Można zamówić je o różnym kształcie, wielkości czy kolorze, w zależności od potrzeb klienta. Kubki idealnie sprawdzają się w utrwalaniu wizerunku firmy w oczach klientów czy partnerów handlowych. Sprawiają, że firma na dłużej pozostaje w świadomości klientów i jest pozytywnie odbierana. Artykuły reklamowe codziennego użytku jakim są właśnie kubki pozwalają na tworzenie długofalowych relacji z klientem i przyczyniają się do wzrostu rozpoznawalności firmy na rynku.

Breloki reklamowe

Breloki reklamowe są bardzo praktycznym i lubianym przez wszystkich gadżetem promocyjnym. Są upominkiem przydatnym w każdym biurze czy domu, chętnie noszonym przy kluczach do mieszkania czy samochodu. Dzięki przeróżnym rodzajom, kolorom, kształtom i materiałom, z jakich mogą zostać wykonane, breloki dają nieograniczone możliwości ich wykorzystania. Na brelokach możemy umieścić logo, dane teleadresowe czy hasło reklamowe, dzięki czemu będą przypominały o produkcie czy usłudze świadczonej przez daną firmę. Dlatego też breloki stanowią doskonałe narzędzie promocyjne. W zależności od rodzaju potrzeb klienta, możemy stworzyć unikalne i jedyne w swoim rodzaju breloki, dopasowane do rodzaju działalności każdej firmy. Dodatkowo są bardzo solidne i wytrzymałe, zrobione są bowiem z najwyższej jakości materiałów. Świetnie się sprawdzą jako upominek dla każdego klienta, kontrahenta czy współpracownika.

Pendrive/pamięć USB

Pendrive/pamięć USB jest niezwykle przydatnym, a zarazem bardzo cenionym gadżetem reklamowym. Jest bowiem doskonałym urządzeniem do przenoszenia, jak również do przechowywania informacji, praktycznie wykorzystywanym co dnia przez każdego użytkownika komputerów. Pozwala na przenoszenie plików, wszelkiego rodzaju materiałów edukacyjnych, prezentacji, filmów, muzyki czy zdjęć. Można na nim umieścić logo czy hasło reklamowe firmy, dzięki czemu stanowi doskonałe narzędzie promocyjne i zarazem znakomity upominek dla każdego. Sama obudowa również może być w rozmaitych kształtach i kolorach, o bardzo atrakcyjnym wyglądzie. Równocześnie jest bardzo solidna i wytrzymała, chroni pamięć przed ewentualnymi uszkodzeniami. Nasze pamięci USB cechuje wysoka jakość oraz ogromna różnorodność, dzięki czemu możemy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Odzież reklamowa

Odzież reklamowa to cała gama produktów tekstylnych takich jak t-shirty, koszulki polo, bluzy, koszule, kurtki, polary, czapeczki czy odzież typowo do pracy z logo firmy, hasłem reklamowym czy danymi teleadresowymi. Wybrany rodzaj zależy od profilu działalności, prowadzonych działań marketingowych i musi dodatkowo być zgodny z wizerunkiem danej firmy. Odzież taka używana jest przez pracowników firm z przeróżnych branż na co dzień, często stanowi bowiem wymagany strój służbowy. Jest również doskonałym upominkiem dla klientów i kontrahentów każdej firmy, gdyż jest to gadżet reklamowy mile widziany przez wszystkich. Odzież dostępną w naszej ofercie cechuje wysoka jakość produktu, estetycznie wykonane logo firmy, bogate wzornictwo i kolorystyka. Klient może wybierać z ogromnej gamy wzorów i kolorów naszych produktów, a dodatkowo z różnych technik zdobienia w zależności od rodzaju produktu i zapotrzebowania danego klienta.

Nasze artykuły reklamowe znakujemy różnymi metodami, poniżej mogą Państwo zapoznać się z nimi.

Sitodruk

Sitodruk to technika znakowania gadżetów reklamowych, która wykorzystuje sito, w którym tylko część oczek jest otwarta i one właśnie tworzą matrycę. Podczas drukowania farba jest rozprowadzana za pomocą rakla na tej matrycy, a przechodząc przez otwarte oczka powstaje pożądany wzór czy logotyp. Metoda ta pozwala na druk wielokolorowych elementów, które dodatkowo cechuje wyjątkowa wyrazistość kolorów oraz ich trwałość, bowiem nadruk jest odporny na ścieranie. Techniką sitodruku można znakować przeróżne produkty reklamowe jak odzież reklamową czyli czapeczki, koszulki, torby, parasole, gadżety plastikowe, drewniane czy skórzane, zarówno powierzchnie płaskie jak i cylindryczne. Dodatkowo jest to bardzo atrakcyjna cenowo technika znakowania zarówno przy znakowaniu pojedynczych egzemplarzy, jak i większej ich ilości.

Grawer laserowy

Grawerowanie laserowe to metoda znakowania gadżetów reklamowych polegająca na wykorzystaniu wiązki laserowej. Dzięki temu, że jest ona sterowana komputerowo możliwe jest wyjątkowo precyzyjne usunięcie górnej warstwy znakowanych przedmiotów, a sam grawer jest bardzo trwały i nie ściera się, gdyż jest wklęsły. Dodatkowo jest bardzo precyzyjny i pozwala na grawerowanie nawet bardzo skomplikowanych wzorów czy logotypów oraz na ich dokładną powtarzalność. Grawerować można różne materiały, jak na przykład szkło, metal, drewno, tworzywa sztuczne, skórę czy karton. Znakowanie tą metodą jest bardzo szybkie dzięki czemu możliwe jest znakowanie nawet dużej ilości przedmiotów w bardzo krótkim czasie.

Kalka ceramiczna

Kalka ceramiczna to wyjątkowo trwała metoda znakowania ceramiki reklamowej, czyli na przykład kubków, filiżanek, łyżeczek, talerzyków czy innych elementów. Znakowanie gadżetów ceramicznych polega na nałożeniu na nie specjalnego papieru z grafiką, która ma zostać na nie przeniesiona. Mogą to być napisy, logotypy, obrazki czy inne wzory. Mogą to być elementy graficzne punktowe bądź na przykład wokół kubka, zarówno jedno jak i wielokolorowe. Po przeniesieniu tych elementów, przedmioty ceramiczne zostają wypalane w temperaturze 800 C, co gwarantuje wyjątkową trwałość i jakość elementów graficznych. Dzięki temu są one odporne na ścieranie i mogą być nawet myte w zmywarkach.

Druk UV

Druk UV to technika znakowania gadżetów reklamowych, która polega na bezpośrednim druku na danym produkcie reklamowym, dzięki czemu nadruk charakteryzuje się wysoką jakością. Następnie nadruk utrwalany jest metodą UV, co dodatkowo zabezpiecza go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Technika ta pozwala na zastosowanie wersji wielokolorowych nadruków, z wykorzystaniem pełnej gamy kolorystycznej. Nadruk UV możliwy jest na różnorodnych podłożach, jak na przykład tworzywa sztuczne czy drewno.

Sitodruk na tekstyliach

Sitodruk na tekstyliach jest techniką znakowania wszelkich tekstylnych produktów, gdzie nadruk nanoszony jest za pomocą specjalnej karuzeli. Znakować w ten sposób możemy różne tekstylne produkty reklamowe jak koszulki, bluzy czy torby. Nadruk wykonany tą techniką charakteryzuje się mocnymi i głębokimi kolorami, a dzięki zastosowaniu wytrzymałych farb drukarskich również wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, pranie czy warunki atmosferyczne.

Haft komputerowy

Haft komputerowy to wyjątkowo efektowna metoda znakowania wszelkich produktów materiałowych czyli na przykład czapek, koszulek, toreb, plecaków, ręczników, szalików czy innych artykułów, które mogą być doskonałymi gadżetami reklamowymi. Dzięki temu, że maszyny haftujące sterowane są komputerowo, możliwe jest dokładne odzwierciedlenie wzorów oraz ich powtarzalność. Dodatkowo hafty są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, można je prać i prasować bez utraty jakości. Możliwe jest nawet haftowanie skomplikowanych wzorów wielokolorowych, używamy bowiem kilkunastu kolorów najlepszej jakości nici.

Sublimacja

Sublimacja to technika znakowania ceramiki, która polega na bezpośrednim przeniesieniu na powierzchnię kubka tuszu z wydruku. Pożądany wzór jest najpierw drukowany, a następnie przenoszony za pomocą specjalnej prasy transferowej. Nadruk możliwy jest tylko na zewnętrznej części kubka, z wyłączeniem okolic ucha kubka. Technika ta pozwala na tworzenie na gadżetach reklamowych wielokolorowych nadruków o niezwykle nasyconej barwie i wysokiej jakości. Możliwe jest znakowanie nawet niewielkich serii przy zachowaniu szybkiego terminu realizacji.

Termotransfer

Termotransfer to technika znakowania produktów wykonanych z różnorodnych tkanin polegająca na termicznym wgrzaniu w materiał pożądanego logotypu czy napisu. Wybrany wzór umieszczany jest na specjalnym papierze termotransferowym i przy użyciu prasy termicznej w wysokiej temperaturze przenoszony jest na wybrany materiał. W ten sposób znakować możemy wszelkie produkty wykonane z bawełny czy poliestru jak na przykład koszulki, torby, plecaki, koce i inne. Termotransfer pozwala na nanoszenie na artykuły reklamowe wielokolorowych wydruków, które cechuje wysokie nasycenie kolorów oraz czyste i wyraźne krawędzie.

Doming

Doming to technika znakowania, która polega na tym, iż na kolorowy wydruk cyfrowy nakłada się warstwę żywicy poliuretanowej, a następnie całość przenosi się na znakowany produkt na przykład brelok. Technika ta pozwala na uzyskanie prawie trójwymiarowego efektu, a dodatkowo żywica doskonale podkreśla kolory i głębię wydruku. Zabezpiecza również sam wydruk przed warunkami atmosferycznymi, blaknięciem czy uszkodzeniami mechanicznymi. Gotowy gadżet reklamowy wygląda wyjątkowo ładnie i estetycznie.

Termotransfer cyfrowy

Termotransfer cyfrowy to technika znakowania produktów polegająca na termicznym wgrzaniu w wysokiej temperaturze wybranego logotypu czy napisu, który jest drukowany cyfrowo i za pomocą specjalnego papieru transferowego przenoszony na znakowany produkt. Produkt znakowany jest poprzez użycie prasy termicznej, która wytwarza bardzo wysoką temperaturę. Możliwe jest znakowanie w pełnym kolorze różnego rodzaju tkanin, a nawet drukowanie zdjęć przy zachowaniu ich wysokiej jakości.

Druk UV

Druk UV to technika znakowania, która polega na bezpośrednim druku na danym gadżecie reklamowym, dzięki czemu nadruk charakteryzuje się wysoką jakością. Następnie nadruk utrwalany jest metodą UV, co dodatkowo zabezpiecza go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Technika ta pozwala na zastosowanie wersji wielokolorowych nadruków, z wykorzystaniem pełnej gamy kolorystycznej. Nadruk UV możliwy jest na różnorodnych podłożach, jak na przykład tworzywa sztuczne czy drewno.

Etykiety

Możliwości znakowania i druku pozwalają obecnie na wykonywanie różnego rodzaju etykiet, które są powszechnie wykorzystywane w wielu branżach. W zależności od preferencji i zapotrzebowania dostępne są etykiety naklejki, etykiety plakietki oraz etykiety wypukłe (doming). Etykiety naklejki wykonywane są na folii samoprzylepnej błyszczącej lub matowej, w wersji wielokolorowej i w dowolnym rozmiarze i kształcie. Etykiety plakietki wykonywane są na samoprzylepnym laminacie grawerskim, dzięki czemu doskonale sprawdzą się do znakowania tych produktów, gdzie nie jest możliwe wykonanie znakowania innymi metodami. Etykiety wypukłe (doming) wykonywane są na uprzednio zadrukowanej folii, która zalewana jest żywicą poliuretanową. Żywica tworzy efekt trójwymiarowy, podkreśla barwę wydruku oraz zabezpiecza go przed uszkodzeniami i warunkami atmosferycznymi. Wszystkie dostępne etykiety są wysokiej jakości, mogą występować w wersji wielokolorowej, w dowolnym kształcie i rozmiarze, dodatkowo są bardzo odporne na oderwanie, wytrzymałe na uszkodzenia i na warunki atmosferyczne

Tampodruk

Tampodruk to technika znakowania gadżetów polegająca na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą gładkiego stempla – tamponu. Farba pobierana jest z matrycy z odpowiednim wymaganym wzorem, a następnie za pomocą tamponu jest przenoszona na znakowany artykuł. Dobrze dobrana farba do znakowanego podłoża sprawia, że nadruk jest bardzo odporny i trwały, przez co praktycznie niemożliwy do usunięcia. Technika ta pozwala na znakowanie produktów nawet o nierównych czy nieregularnych powierzchniach, wykonanych z różnych materiałów jak na przykład szkło, plastik, drewno, guma, metal i wiele innych. Dodatkowo technika ta pozwala na znakowanie nawet małych przedmiotów przy zachowaniu wysokiej jakości nadruku oraz charakteryzuje się dokładnym i czytelnym odwzorowaniem nakładanego napisu czy logotypu. Prostota techniki sitodruku wpływa na szybkość znakowania produktów – duża ilość nawet w krótkim czasie oraz na atrakcyjną cenę, przez co jest to jedna z najpopularniejszych metod znakowania produktów reklamowych.

Reklama może przybierać różne formy. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Staramy się być elastyczni, aby dostarczyć klientom właśnie tego, czego potrzebują. Proponujemy zatem Państwu serie różnorodnych gadżetów reklamowych. Korzystają z nich wszyscy, począwszy od małych firm, poprzez średnie, a na dużych przedsiębiorstwach skończywszy.

Upominki reklamowe podnoszą prestiż firmy. Ponadto pozwalają, aby szersze grono potencjalnych klientów dowiedziało się o jej istnieniu. To właśnie dzięki kubkom, smyczom, upominkom reklamowym z firmowym logo, dane przedsiębiorstwo ma szansę pozyskać nowych klientów. Tego typu reklama bardzo pozytywnie wpływa na współpracę z obecnymi kontrahentami, jak i też na pozyskiwanie nowych.

Wydawać by się mogło, iż proste przedmioty, takie jak długopisy, zakładki do książek, czy też sztućce są zwykłymi codziennymi akcesoriami. Jednakże umieszczenie danych firmy na ich powierzchni czyni je potężnymi narzędziami reklamowymi.

Proponowane przez nas artykuły reklamowe wywołają pozytywne zaskoczenie u Państwa kontrahentów. To za ich sprawą zyskacie Państwo prestiż i uznanie w oczach innych.

Tego typu chwyty marketingowe stosuje Twoja konkurencja. Nie pozostawaj z tyłu, nie daj się wyprzedzić! Bądź o krok przed nimi. Nasza firma Ci w tym pomoże. Korzystając z bogatego doświadczenia doradzimy i pomożemy w doborze najlepszych gadżetów reklamowych. Rzetelność i profesjonalizm jest tym, co nas wyróżnia. Chcemy się tym podzielić, dlatego oferujemy Państwu jedynie produkty najwyższej jakości. Bo to one właśnie będą wizytówką firmy.

Gadżety reklamowe z logo