gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe

Upominki reklamowe z nadrukiem

Wydruki wielkoformatowe stwarzają ogromne możliwości przekazu informacji, pozwalają na prezentację firmy w naprawdę dużym rozmiarze, w praktycznie dowolnym miejscu.

Realizujemy druk wielkoformatowy fotograficznej jakości do szerokości 150 cm. Drukujemy wielkoformatowo na szerokiej gamie materiałów: na papierze plakatowym, papierze fotograficznym, banerze, folii samoprzylepnej, folii backlit, folii One Way Vision, płótnie canvas, siatkach mesh.

Możliwości druku wielkoformatowego są naprawdę ogromne i pozwalają na szerokie zastosowanie. Drukując wielkoformatowo mamy możliwość zagospodarowania naprawdę dużych powierzchni reklamowych..

Formularz wyceny banerów reklamowych.

Zgoda

11 + 11 =

Oferowane przez Nas artykuły reklamowe charakteryzuje wykorzystanie znakomitej jakości materiałów, które wytrzymują w świetnym stanie naprawdę długi okres czasu. Dodatkowo gadżety reklamowe z naszej oferty przechodzą przez ręce grafików, którzy każdy projekt traktują jako nowe wyzwanie i angażując się w niego starają się spełnić Państwa wymagania na jak najwyższym poziomie.

Najpopularniejsze rodzaje gadżetów reklamowych dostępne w naszej ofercie:

Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe z logo firmy są jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Wykorzystują je zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Ze względu na stosunkowo niski koszt produkcji i swoją funkcjonalność cieszą się tak dużą popularnością. Mimo postępującej cyfryzacji, długopisy były i będą niezbędne w codziennym funkcjonowaniu. Pozwalają podpisać dokumenty i na szybko zrobić ważne notatki. Komputer ich nie zastąpi. Ze względu na ich popularność, wybór długopisów reklamowych jest ogromny. Oferujemy długopisy plastikowe, długopisy metalowe czy nawet długopisy ekologiczne – papierowe. Również wybór wzorów i kolorów jest przeogromny, a także metod znakowania. Długopisy reklamowe są zawsze pożądanym gadżetem. Są doskonałym upominkiem dla klientów, kontrahentów czy współpracowników. Również używanie długopisów z logo w firmie, a zwłaszcza w recepcji czy biurze wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy.

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe są jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez wszystkich gadżetów reklamowych. Ze względu na szeroką gamę technik produkcji oraz ilość różnorodnych gatunków smyczy, są one doskonałym narzędziem promocyjnym i świetnym nośnikiem reklamowym. Smycze pozwalają na umieszczenie na nich loga i danych teleadresowych firmy. Dodatkowo, na przykład hasła reklamowego, co pozwala na prezentację każdej firmy. Są praktyczne i przydatne dla każdego pracownika, klienta czy kontrahenta. Nasze smycze reklamowe  charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów. Są bardzo wytrzymałe, a przy tym niezwykle estetycznie wykonane. Zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Oferujemy bowiem różnorodne wykończenia smyczy, bogatą gamę kolorystyczną, jak również zakończenia do telefonu komórkowego czy karabińczyk.

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe są doskonałym gadżetem promocyjnym, jednym z najbardziej popularnych i lubianych. Codziennie każdy z nas pije kawę lub herbatę, dlatego też taki gadżet jest mile widziany w każdym domu czy biurze. Dzięki możliwości umieszczenia na kubku dowolnej grafiki i dowolnego tekstu, loga i danych firmy, kubek staje się idealnym narzędziem reklamowym. Reklamuje zarówno sam produkt jak i usługi świadczone przez daną firmę. Możemy zamówić je o różnym kształcie, wielkości czy kolorze, w zależności od potrzeb klienta. Kubki idealnie sprawdzają się w utrwalaniu wizerunku firmy w oczach klientów czy partnerów handlowych. Sprawiają, że firma na dłużej pozostaje w świadomości klientów i jest pozytywnie odbierana. Artykuły reklamowe codziennego użytku jakim są właśnie kubki pozwalają na tworzenie długofalowych relacji z klientem. Przyczyniają się również do wzrostu rozpoznawalności firmy na rynku.

Breloki reklamowe

Breloki reklamowe są bardzo praktycznym i lubianym przez wszystkich gadżetem promocyjnym. Są upominkiem przydatnym w każdym biurze czy domu.  Chętnie nosimy je przy kluczach do mieszkania czy samochodu. Dzięki przeróżnym rodzajom, kolorom, kształtom i materiałom, z jakich są wykonane, breloki dają nieograniczone możliwości ich wykorzystania. Na brelokach możemy umieścić logo, dane teleadresowe czy hasło reklamowe. Dzięki temu przypominają o produkcie czy usłudze świadczonej przez daną firmę. Dlatego też breloki stanowią doskonałe narzędzie promocyjne. W zależności od rodzaju potrzeb klienta, tworzymy unikalne i jedyne w swoim rodzaju breloki, dopasowane do rodzaju działalności każdej firmy. Dodatkowo są bardzo solidne i wytrzymałe. Zrobione są bowiem z najwyższej jakości materiałów. Świetnie się sprawdzą jako upominek dla każdego klienta, kontrahenta czy współpracownika.

Pendrive / pamięć USB

Pendrive / pamięć USB jest niezwykle przydatnym, a zarazem bardzo cenionym gadżetem reklamowym. Jest bowiem doskonałym urządzeniem do przenoszenia, jak również do przechowywania informacji. Praktycznie wykorzystywany jest co dnia przez każdego użytkownika komputerów. Pozwala na przenoszenie plików, wszelkiego rodzaju materiałów edukacyjnych, prezentacji, filmów, muzyki czy zdjęć. Możemy na nim umieścić logo czy hasło reklamowe firmy, dzięki czemu stanowi doskonałe narzędzie promocyjne i zarazem znakomity upominek dla każdego. Sama obudowa również może być w rozmaitych kształtach i kolorach, o bardzo atrakcyjnym wyglądzie. Równocześnie jest bardzo solidna i wytrzymała. Chroni bowiem pamięć przed ewentualnymi uszkodzeniami. Nasze pamięci USB cechuje wysoka jakość oraz ogromna różnorodność. Dlatego też możemy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Odzież reklamowa

Odzież reklamowa to cała gama produktów tekstylnych takich jak t-shirty, koszulki polo, bluzy, koszule, kurtki, polary, czapeczki czy odzież typowo do pracy z logo firmy, hasłem reklamowym czy danymi teleadresowymi. Wybrany rodzaj zależy od profilu działalności i prowadzonych działań marketingowych.  Dodatkowo powinien być zgodny z wizerunkiem danej firmy. Odzież taka używana jest przez pracowników firm z przeróżnych branż na co dzień, często stanowi bowiem wymagany strój służbowy. Jest również doskonałym upominkiem dla klientów i kontrahentów każdej firmy. Jest to gadżet reklamowy mile widziany przez wszystkich. Odzież dostępną w naszej ofercie cechuje wysoka jakość produktu, estetycznie wykonane logo firmy, bogate wzornictwo i kolorystyka. Klient może wybierać z ogromnej gamy wzorów i kolorów naszych produktów. Dodatkowo oferujemy różne techniki zdobienia w zależności od rodzaju produktu i zapotrzebowania danego klienta.

Przeczytaj jak znakujemy gadżety reklamowe z naszej oferty:

Z

Sitodruk

Sitodruk jest techniką znakowania gadżetów reklamowych, która wykorzystuje sito. Tylko część oczek jest w nim otwarta i one właśnie tworzą matrycę. Podczas drukowania farbę rozprowadza się za pomocą rakla na tej matrycy. Przechodząc przez otwarte oczka powstaje pożądany wzór czy logotyp. Metoda ta pozwala na druk wielokolorowych elementów, które dodatkowo cechuje wyjątkowa wyrazistość kolorów oraz ich trwałość. Nadruk jest bowiem odporny na ścieranie. Techniką sitodruku znakujemy przeróżne produkty reklamowe jak odzież reklamową czyli czapeczki, koszulki, torby, parasole, gadżety plastikowe, drewniane czy skórzane, zarówno powierzchnie płaskie jak i cylindryczne. Dodatkowo jest to bardzo atrakcyjna cenowo technika znakowania zarówno przy znakowaniu pojedynczych egzemplarzy, jak i większej ich ilości.

Z

Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe to metoda znakowania gadżetów reklamowych polegająca na wykorzystaniu wiązki laserowej. Dzięki temu, że jest ona sterowana komputerowo możliwe jest wyjątkowo precyzyjne usunięcie górnej warstwy znakowanych przedmiotów. Sam grawer jest bardzo trwały i nie ściera się, gdyż jest wklęsły. Dodatkowo jest bardzo precyzyjny i pozwala na grawerowanie nawet bardzo skomplikowanych wzorów czy logotypów oraz na ich dokładną powtarzalność. Grawerować można różne materiały, jak na przykład szkło, metal, drewno, tworzywa sztuczne, skórę czy karton. Znakowanie tą metodą jest bardzo szybkie. Dzięki temu znakujemy nawet dużej ilości przedmioty w bardzo krótkim czasie.

Z

Kalka ceramiczna

Kalka ceramiczna to wyjątkowo trwała metoda znakowania ceramiki reklamowej, czyli na przykład kubków, filiżanek, łyżeczek, talerzyków czy innych elementów. Znakowanie gadżetów ceramicznych polega na nałożeniu na nie specjalnego papieru z grafiką, która ma zostać na nie przeniesiona. Mogą to być napisy, logotypy, obrazki czy inne wzory. Mogą to być elementy graficzne punktowe bądź na przykład wokół kubka, zarówno jedno jak i wielokolorowe. Po przeniesieniu tych elementów, przedmioty ceramiczne zostają wypalane w temperaturze 800 C, co gwarantuje wyjątkową trwałość i jakość elementów graficznych. Dzięki temu są one odporne na ścieranie i mogą być nawet myte w zmywarkach.

Z

Sublimacja

Sublimacja to technika znakowania ceramiki, polegająca na bezpośrednim przeniesieniu na powierzchnię kubka tuszu z wydruku. Pożądany wzór najpierw drukujemy, a następnie przenosimy go za pomocą specjalnej prasy transferowej. Nadruk możliwy jest tylko na zewnętrznej części kubka, z wyłączeniem okolic ucha kubka. Technika ta pozwala na tworzenie na gadżetach reklamowych wielokolorowych nadruków o niezwykle nasyconej barwie i wysokiej jakości. Możliwe jest znakowanie nawet niewielkich serii przy zachowaniu szybkiego terminu realizacji.

Z

Termotransfer

Termotransfer jest techniką znakowania produktów wykonanych z różnorodnych tkanin. Polega ona na termicznym wgrzaniu w materiał pożądanego logotypu czy napisu. Wybrany wzór umieszczamy na specjalnym papierze termotransferowym i przy użyciu prasy termicznej w wysokiej temperaturze przenoszimy go na wybrany materiał. W ten sposób znakujemy wszelkie produkty wykonane z bawełny czy poliestru jak na przykład koszulki, torby, plecaki, koce i inne. Termotransfer pozwala nanosić na artykuły reklamowe wielokolorowe wydruki, które cechuje wysokie nasycenie kolorów oraz czyste i wyraźne krawędzie.

Z

Haft komputerowy

Haft komputerowy jest wyjątkowo efektowną metodą znakowania wszelkich produktów materiałowych czyli na przykład czapek, koszulek, toreb, plecaków, ręczników, szalików czy innych artykułów, które są doskonałymi gadżetami reklamowymi. Dzięki temu, że maszyny haftujące sterowane są komputerowo, możliwe jest dokładne odzwierciedlenie wzorów oraz ich powtarzalność. Dodatkowo hafty są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, możemy je prać i prasować bez utraty jakości. Haftujemy nawet skomplikowane wielokolorowe wzory, używamy bowiem kilkunastu kolorów najlepszej jakości nici.

Z

Druk UV

Druk UV to technika znakowania gadżetów reklamowych, która polega na bezpośrednim druku na danym produkcie reklamowym. Dzięki temu nadruk charakteryzuje się wysoką jakością. Następnie nadruk utrwalamy metodą UV, co dodatkowo zabezpiecza go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Technika ta pozwala na zastosowanie wersji wielokolorowych nadruków, z wykorzystaniem pełnej gamy kolorystycznej. Nadruk UV możliwy jest na różnorodnych podłożach, jak na przykład tworzywa sztuczne czy drewno.

Z

Sitodruk na tekstyliach

Sitodruk na tekstyliach jest techniką znakowania wszelkich tekstylnych produktów, gdzie nadruk nanoszony jest za pomocą specjalnej karuzeli. Znakujemy w ten sposób różne tekstylne produkty reklamowe jak koszulki, bluzy czy torby. Nadruk wykonany tą techniką charakteryzuje się mocnymi i głębokimi kolorami. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych farb drukarskich charakteryzuje się również wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, pranie czy warunki atmosferyczne.

Z

Doming

Doming to technika znakowania, która polega na tym, iż na kolorowy wydruk cyfrowy nakłada się warstwę żywicy poliuretanowej. Następnie całość przenosimy na znakowany produkt na przykład brelok. Technika ta pozwala na uzyskanie prawie trójwymiarowego efektu, a dodatkowo żywica doskonale podkreśla kolory i głębię wydruku. Zabezpiecza również sam wydruk przed warunkami atmosferycznymi, blaknięciem czy uszkodzeniami mechanicznymi. Gotowy gadżet reklamowy wygląda wyjątkowo ładnie i estetycznie.

Z

Termotransfer cyfrowy

Termotransfer cyfrowy jest techniką znakowania produktów polegającą na termicznym wgrzaniu w wysokiej temperaturze wybranego logotypu czy napisu, który jest drukowany cyfrowo i za pomocą specjalnego papieru transferowego przenoszony na znakowany produkt. Produkt znakujemy poprzez użycie prasy termicznej, która wytwarza bardzo wysoką temperaturę. Możliwe jest znakowanie w pełnym kolorze różnego rodzaju tkanin, a nawet drukowanie zdjęć przy zachowaniu ich wysokiej jakości.

Z

Etykiety

Możliwości znakowania i druku pozwalają obecnie na wykonywanie różnego rodzaju etykiet, które są powszechnie wykorzystywane w wielu branżach. W zależności od preferencji i zapotrzebowania dostępne są etykiety naklejki, etykiety plakietki oraz etykiety wypukłe (doming). Etykiety naklejki wykonujemy na folii samoprzylepnej błyszczącej lub matowej, w wersji wielokolorowej i w dowolnym rozmiarze i kształcie. Etykiety plakietki wykonujemy na samoprzylepnym laminacie grawerskim. Dzięki temu doskonale sprawdzą się do znakowania tych produktów, gdzie nie jest możliwe wykonanie znakowania innymi metodami. Etykiety wypukłe (doming) wykonujemy na uprzednio zadrukowanej folii, która zalewana jest żywicą poliuretanową. Żywica tworzy efekt trójwymiarowy, podkreśla barwę wydruku oraz zabezpiecza go przed uszkodzeniami i warunkami atmosferycznymi. Wszystkie dostępne etykiety są wysokiej jakości. Występują w wersji wielokolorowej, w dowolnym kształcie i rozmiarze, dodatkowo są bardzo odporne na oderwanie, wytrzymałe na uszkodzenia i na warunki atmosferyczne.
Z

Tampodruk

Tampodruk jest techniką znakowania gadżetów polegającą na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą gładkiego stempla – tamponu. Farba pobierana jest z matrycy z odpowiednim wymaganym wzorem, a następnie za pomocą tamponu jest przenoszona na znakowany artykuł. Dobrze dobrana farba do znakowanego podłoża sprawia, że nadruk jest bardzo odporny i trwały, przez co praktycznie niemożliwy do usunięcia. Technika ta pozwala na znakowanie produktów nawet o nierównych czy nieregularnych powierzchniach, wykonanych z różnych materiałów jak na przykład szkło, plastik, drewno, guma, metal i wiele innych. Dodatkowo technika ta pozwala na znakowanie nawet małych przedmiotów przy zachowaniu wysokiej jakości nadruku oraz charakteryzuje się dokładnym i czytelnym odwzorowaniem nakładanego napisu czy logotypu. Prostota techniki sitodruku wpływa na szybkość znakowania produktów. Dużą ilość znakuje się nawet w krótkim czasie oraz na atrakcyjną cenę, przez co jest to jedna z najpopularniejszych metod znakowania produktów reklamowych.

GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM

Upominki reklamowe z logo

Reklama może przybierać różne formy. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Staramy się być elastyczni, aby dostarczyć klientom właśnie tego, czego potrzebują. Proponujemy zatem Państwu serie różnorodnych gadżetów reklamowych. Korzystają z nich wszyscy, począwszy od małych firm, poprzez średnie, a na dużych przedsiębiorstwach skończywszy.

Prestiż firmy

Gadżety reklamowe podnoszą prestiż firmy. Ponadto pozwalają, aby szersze grono potencjalnych klientów dowiedziało się o jej istnieniu. To właśnie dzięki kubkom, smyczom, upominkom reklamowym z firmowym logo, dane przedsiębiorstwo ma szansę pozyskać nowych klientów. Tego typu reklama bardzo pozytywnie wpływa na współpracę z obecnymi kontrahentami, jak i też na pozyskiwanie nowych.

Wydawać by się mogło, iż proste przedmioty, takie jak długopisy, zakładki do książek, czy też sztućce są zwykłymi codziennymi akcesoriami. Jednakże umieszczenie danych firmy na ich powierzchni czyni je potężnymi narzędziami reklamowymi.

Proponowane przez nas artykuły reklamowe wywołają pozytywne zaskoczenie u Państwa kontrahentów. To za ich sprawą zyskacie Państwo prestiż i uznanie w oczach innych.

Tego typu chwyty marketingowe stosuje Twoja konkurencja. Nie pozostawaj z tyłu, nie daj się wyprzedzić! Bądź o krok przed nimi. Nasza firma Ci w tym pomoże. Korzystając z bogatego doświadczenia doradzimy i pomożemy w doborze najlepszych gadżetów reklamowych. Rzetelność i profesjonalizm jest tym, co nas wyróżnia. Chcemy się tym podzielić, dlatego oferujemy Państwu jedynie produkty najwyższej jakości. Bo to one właśnie będą wizytówką firmy.