Infolinia: +48 77 541 84 45

Rollupy

Systemy wystawiennicze / rollupy

Stojaki reklamowe typu rollup należą dzisiaj do jednych z najpopularniejszych form reklamy przenośnej. Zawdzięczają to miedzy innymi swojej budowie, która zapewnia szybką możliwość rozłożenia, złożenia oraz przetransportowania systemu w inne miejsce. Dodatkowym atutem rollupów jest zabezpieczenie wydruku reklamowego w kasecie podczas transportu, dzięki czemu wydruk nie jest narażony na uszkodzenie.

Stojaki reklamowe rollup czyli przenośne systemy prezentacji

Każdy oferowany rollup posiada w zestawie torbę transportową ułatwiającą transport systemu oraz zabezpieczającą go przed ewentualnymi uszkodzeniami. Wydruk do rollupa wykonujemy na specjalnych materiałach o wysokiej jakości druku, przez co wszystkie nasze produkty charakteryzuje fotorealistyczna jakość wydruku, żywe kolory oraz eleganckie wykończenie. Na wydruku do rollup można zamieszczać zarówno informacje tekstowe, jak również zdjęcia – a także elementy odblaskowe, co jest zupełną nowością wśród tych systemów ! Rollup bardzo łatwo się rozkłada i składa, łatwo przenosi, dzięki czemu można je zabrać praktycznie wszędzie.

Rollupydostępne w naszej ofercie online:

Rollup dostępne w naszej ofercie online:

;

Rollup Standard

– Lekki, ekonomiczny system
– Cienkie profile aluminiowe
– Aluminiowy maszt o grubości ścianki 1,2 mm
– Wykonany z anodowanego aluminium
– Górna listwa zaciskowa
– Wydruk grafiki na banerze powlekanym lub na materiale blockout
– Torba transportowa otwierana od góry
– Dostępne rozmiary rollupów: 60 x 200 cm85 x 200 cm, 100 x 200 cm
Nakład już od 1 sztuki
Realizacja nawet w ten sam dzień!

;

Rollup Classic

– Kaseta z pełną nóżką, odlaną z aluminium o grubości 10 mm
– Grube profile aluminiowe
– Aluminiowy maszt o grubości ścianki 1,2 mm
Wykonany z głęboko anodowanego aluminium
Górna listwa zaciskowa
– Wydruk grafiki na banerze Ferrari 500 g z certyfikatem trudnopalności B1 lub na materiale blockout
– Torba transportowa z wkładkami ochronnymi, rozpinana na całej długości
– Dostępne rozmiary rollupów: 85 x 200 cm100 x 200 cm, 120 x 200 cm150 x 200 cm
– Nakład już od 1 sztuki
– Realizacja nawet w ten sam dzień!

;

Rollup Premium

 

– Wykonany z czarnego aluminium
– Górna listwa zaciskowa
– 2 stopki zapewniające lepszą stabilność
– Wydruk grafiki  na materiale blockout lub na banerze Ferrari 500 g z certyfikatem trudnopalności B1
– Wysokiej jakości torba transportowa
– Dostępne rozmiary rollupów: 85 x 200 cm100 x 200 cm, 120 x 200 cm
Nakład już od 1 sztuki
Realizacja 3/5 dni!

Dlaczego warto zainwestować w stojaki reklamowe typu rollupy:

Mobilność

Reklamujesz się gdzie i kiedy chcesz!

Jakość

Zachwyć klientów najwyższej  jakością wydruku.

}

Szybkość

Rollupy błyskawicznie rozłożysz i złożysz .

Wydruk

Przyciągnij uwagę żywymi kolorami i eleganckim wykończeniem.

Transport

Przenoś rollupa łatwo i bezpiecznie dzięki torbie z wygodnym uchwytem.

Obsługa

O nic się nie martw – zapewniamy usługę od projektu do wysyłki.

Rollupy

Stojaki reklamowe Rollup

Przyciągające uwagę hasło. Piękna grafika, która powoduje westchnienia, a to wszystko połączone razem w prosty i efektywny sposób. Marzenie? Niekoniecznie. Profesjonalne firmy budujące swój biznes i markę na rozpoznawalności produktów, używając swoich oryginalnych motywów graficznych, z pewnością będą zainteresowane narzędziami reklamowymi, które umożliwią jak największą ekspozycję oryginalnych motywów lub haseł wabików. Idealnym środkiem przekazu marketingowego wydają się być w takim przypadku stojaki reklamowe rollup.

Gdzie eksponować rollupy ?

Stojaki reklamowe rollup z powodzeniem można ustawić wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Przedsiębiorstwa doceniają funkcjonalność i prostotę rollupów. Stojaki reklamowe łączą w sobie obie te cechy. Wystarczy je jedynie właściwie zabezpieczyć i postawić w odpowiednim miejscu. Przed decyzją o wydaniu pieniędzy na stojaki reklamowe rollup kluczowy jest właśnie wybór miejsca ich prezentacji. Stojaki reklamowe rollup powinny być zlokalizowane w punktach, gdzie występuje największe natężenie ruchu. Stojaki reklamowe rollup mają szczególne znaczenie na różnego rodzaju festynach, targach i innych imprezach, w których jest stosunkowo duży udział ludzi. Poprawnie zaprojektowane, przyciągające wzrok stojaki reklamowe rollup z dużym prawdopodobieństwem przyciągną nabywców.

Zalety stojaków reklamowych rollup 

Stojaki reklamowe rollup to oczywiste zalety. Rollup z własnym motywem graficznym lub zlecenie wykonania kampanii to czasami spory koszt jeżeli firmie zależy na jakości. To jednak jednostkowy wydatek, który później z całą pewnością się zwróci. Wystarczy przypomnieć, że stojaki reklamowe rollup łatwo jest złożyć i rozłożyć w dowolnym miejscu. Ich transport nie stanowi żadnego problemu. Są lekkie i poręczne. Postawione w odpowiednim miejscu momentalnie przykuwają uwagę. Organizatorzy konferencji prasowych, kierownicy muzeów czy lotnisk na co dzień doceniają przydatność stojaków reklamowych rollup i używają ich z dużym powodzeniem. Stojaki reklamowe rollup to także doskonały drogowskaz. Można je ustawiać niedaleko siedziby firmy, aby zwracały na siebie uwagę i skutecznie naprowadzały klientów. Nie istnieją także ograniczenia jeżeli chodzi o wielkość rollupów. Zaleca się jednak, żeby były one ustawione na wysokości oczu odbiorcy. Wtedy prawdopodobieństwo sukcesu znacznie wzrasta. Zdarza się, że firmy muszą ograniczyć budżet na promocję i szukają oszczędności. Właściwe wyeksponowane i odpowiednio skonstruowane stojaki reklamowe rollup w kryzysowych czasach mogą stanowić ratunek dla takich firm, które borykają się z problemami finansowymi i mogą być właściwie jedynym środkiem, ale za to bardzo skutecznym komunikacji z klientami.

Stojaki reklamowe roll-up, na których wykonanie poświęcono dużo czasu i uwagi z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne formy promocji i sprawić, że każde przedsięwzięcie promowane w taki sposób nabierze rumieńców i zyska na popularności. Stojaki reklamowe rollup to niezbędnik przedsiębiorcy sukcesu.