rollupy

Systemy reklamowe typu roll up dla Twojej firmy.

Zacznij stosować stojaki reklamowe rollupy w reklamie, efekty zaskoczą Cię bardziej niż Ci się wydaje.

Systemy promocyjne typu roll-up należą dzisiaj do jednych z najpopularniejszych form reklamy przenośnej. Zawdzięczają to miedzy innymi swojej budowie, która zapewnia szybką możliwość rozłożenia, złożenia oraz przetransportowania systemu w inne miejsce. Dodatkowym atutem rollupów jest zabezpieczenie wydruku w kasecie podczas transportu, dzięki czemu materiał nie jest narażony na uszkodzenie.

Roll up reklamowy czyli przenośny systemy prezentacji

Każdy oferowany rollup posiada w zestawie torbę ułatwiającą transport systemu oraz zabezpieczającą go przed ewentualnymi uszkodzeniami. Wydruk do rollupa wykonujemy na specjalnych materiałach o wysokiej jakości druku, przez co wszystkie nasze produkty charakteryzuje fotorealistyczna jakość druku, żywe kolory oraz eleganckie wykończenie. Na wydruku do rollup można zamieszczać zarówno informacje tekstowe, jak również zdjęcia – a także elementy odblaskowe, co jest zupełną nowością wśród tych systemów ! Rollup bardzo łatwo się rozkłada i składa, łatwo przenosi, dzięki czemu można je zabrać praktycznie wszędzie.

Formularz wyceny banerów reklamowych.

Zgoda

6 + 11 =

Masz pytania ? Zadzwoń: 693 530 701

Mobilne systemy reklamowe, standy reklamowe niezbędne na każdy event.

Dlaczego warto zainwestować w stojaki roll-up ?

l

Mobilność

Reklamujesz się gdzie i kiedy chcesz!

Jakość wykonania

Zachwyć klientów najwyższej  jakością wydruku.

Szybkość montażu

Rollupy błyskawicznie rozłożysz i złożysz .

l

Fotograficzny wydruk

Przyciągnij uwagę żywymi kolorami i eleganckim wykończeniem.

Łatwość transportu

Przenoś rollupa łatwo i bezpiecznie dzięki torbie z wygodnym uchwytem.

Kompetentna obsługa

O nic się nie martw – zapewniamy usługę od projektu do wysyłki.

Najczęściej wybierane roll upy z naszej oferty:

;

Rollup Standard

– Lekki, ekonomiczny system
– Cienkie profile aluminiowe
– Aluminiowy maszt o grubości ścianki 1,2 mm
– Wykonany z anodowanego aluminium
– Górna listwa zaciskowa
– Wydruk grafiki na banerze powlekanym lub na materiale blockout
– Torba transportowa otwierana od góry
– Dostępne rozmiary rollupów: 60×200 cm, 85×200 cm, 100×200 cm
Nakład już od 1 sztuki
Realizacja nawet w ten sam dzień!

;

Rollup Classic

– Kaseta z pełną nóżką, odlaną z aluminium o grubości 10 mm
– Grube profile aluminiowe
– Aluminiowy maszt o grubości ścianki 1,2 mm
– Wykonany z głęboko anodowanego aluminium
– Górna listwa zaciskowa
– Wydruk grafiki na banerze Ferrari 500 g z certyfikatem trudnopalności B1 lub na materiale blockout
– Torba transportowa z wkładkami ochronnymi, rozpinana na całej długości
– Dostępne rozmiary rollupów: 85×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm, 150×200 cm
Nakład już od 1 sztuki
Realizacja nawet w ten sam dzień!

;

Rollup Premium

– Wykonany z czarnego aluminium
– Górna listwa zaciskowa
– 2 stopki zapewniające lepszą stabilność
– Wydruk grafiki na materiale blockout lub na banerze Ferrari 500 g z certyfikatem trudnopalności B1
– Wysokiej jakości torba transportowa
– Dostępne rozmiary rollupów: 85×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm
Nakład już od 1 sztuki
Realizacja 3/5 dni!

Więcej modeli oraz inne systemy wystawiennicze znajdziesz w naszym katalogu!

katalog systemów wystawienniczych

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny rollup ?

Jeśli regularnie bierzesz udział w branżowych konferencjach, targach, szkoleniach czy warsztatach, koniecznie zaopatrz się w profesjonalny, przyciągający uwagę rollup. Rollupy są skutecznym nośnikiem najważniejszych komunikatów, które pragniesz przekazać swoim potencjalnym klientom. Rollupy gwarantują stały kontakt z przekazem reklamowym i co ważne – perfekcyjne dotarcie do grupy osób, którą interesują świadczone przez Ciebie usługi. W końcu, pojawiając się na branżowych wydarzeniach w otoczeniu właśnie takich się obracasz. Rollup, podobnie jak wizytówki znakomicie podkreśli Twój profesjonalizm i wiarygodność, akcentując rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków. Sprawi, że nie pozostaniesz niezauważonym, wyróżnisz się spośród innych wystawców, przyciągniesz ich spojrzenia, co z pewnością przełoży się na zainteresowanie Twoją ofertą.

Postaw na kontrasty w rollup’ie

Kontrastowe zestawienia kolorystyczne skutecznie przyciągają wzrok. Podobnie jak intensywne barwy intrygują i zatrzymują uwagę. Biały i czarny, żółty i czerwony czy inne kontrastowe zestawienie kolorystyczne doskonale przyciągnie uwagę i sprawi, że każdy spojrzy na taki rollup. Jeśli zależy Ci na tym, aby wyróżnić się z tłumu postaw na oryginalny design i odważną kolorystykę. Pamiętaj jednak, że szata graficzna rollup-u powinna być spójna z pozostałymi elementami identyfikacji wizualnej firmy – grafiką na stronie internetowej i wizytówkach, wzorami materiałów reklamowych, folderów czy ulotek i designem logotypu. Rollup powinien stanowić integralną całość z wszystkimi innymi materiałami firmowymi.

Profesjonalny projekt graficzny do rollupa

Bardzo ważne jest, aby projekt graficzny naszego rollupu był zrobiony przez profesjonalnego grafika. Wtedy mamy pewność, że będzie on zrobiony w sposób jasny, czytelny, będzie zawierał wszystkie niezbędne informacje, które powinny się na nim znaleźć, a wszystko to będzie dodatkowo opatrzone odpowiednią grafiką. Grafika ta powinna być odpowiednio wysokiej rozdzielczości, tak aby nawet z bliskiej odległości dobrze się prezentowała.  Cały projekt musi być spójny kolorystycznie – zarówno grafika, tło, jak i wszelkie napisy powinny tworzyć spójną całość. Dodatkowo informacji nie powinno być zbyt dużo, tak aby nie przytłoczyć, a zrobić dobre wrażenie i zachęcić do głębszego zapoznania się z ofertą.

W rollupach liczy się przede wszystkim przejrzystość

Treść znajdująca się na rollupie powinna być przede wszystkim przejrzysta. Projektując jego wygląd należy zadbać więc o odpowiedni rodzaj i wielkość czcionki, staranne rozmieszczenie elementów graficznych i obecność kluczowych informacji, takich jak Twój telefon czy adres e-mail. Czytelne, doskonale wyeksponowane informacje pozwolą przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zainteresować ich szczegółami Twojej oferty, sprzedawanych produktów czy świadczonych usług. Informacji nie powinno być zbyt dużo, żeby nie przytłoczyć odbiorców, ale można umieścić odnośniki na przykład do strony www w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Jaki model rollupa wybrać?

W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać mniejszy lub większy model rollupa. Rollupy występują w różnych rozmiarach: 60×200 cm, 85×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm czy nawet 150×200 cm. Wybór jest bardzo szeroki, a zależy on przede wszystkim od miejsca, w którym chcemy ustawić rollup – ważne, aby był na tyle duży by zostać zauważonym, ale nie może być za duży, żeby nie przytłoczył miejsca, w którym będzie się znajdował. Elegancki design i bezproblemowy montaż sprawiają, że rollup jest funkcjonalnym i bardzo estetycznym elementem firmowego stoiska podczas najistotniejszych dla jej rozwoju wydarzeń i uroczystości. Dzięki niewielkiej wadze i możliwości szybkiego złożenia i umieszczenia w specjalnej torbie, jest bardzo mobilny i łatwy w transporcie, przez co można go przenosić z miejsca na miejsce bez żadnych problemów.

Spersonalizowane, dostosowane do Twoich potrzeb rollupy to doskonała inwestycja w wizerunek firmy, która bardzo szybko przyniesie zysk. Warto zadbać, aby profesjonalny rollup znalazł się w każdej firmie i był jej wizytówką na wszelkiego rodzaju targach, imprezach branżowych, szkoleniach czy konferencjach.

Zamów rollup reklamowy z wydrukiem w naszej drukarni!

Rollup reklamowy

Przyciągające uwagę hasło. Piękna grafika, która powoduje westchnienia, a to wszystko połączone razem w prosty i efektywny sposób. Marzenie? Niekoniecznie. Profesjonalne firmy budujące swój biznes i markę na rozpoznawalności produktów, używając swoich oryginalnych motywów graficznych, z pewnością będą zainteresowane narzędziami reklamowymi, które umożliwią jak największą ekspozycję oryginalnych motywów lub haseł wabików. Idealnym środkiem przekazu marketingowego wydają się być w takim przypadku systemy typu rollup.

Gdzie eksponować rollupy ?

Systemy wystawiennicze typu rollup z powodzeniem można ustawić wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Przedsiębiorstwa doceniają funkcjonalność i prostotę rollupów, łącząc w sobie obie te cechy. Wystarczy je jedynie właściwie zabezpieczyć i postawić w odpowiednim miejscu. Przed decyzją o wydaniu pieniędzy na rollup kluczowy jest właśnie wybór miejsca ich prezentacji. Rollup powinny być zlokalizowane w punktach, gdzie występuje największe natężenie ruchu. Rollup mają szczególne znaczenie na różnego rodzaju festynach, targach i innych imprezach, w których jest stosunkowo duży udział ludzi. Poprawnie zaprojektowane, przyciągające wzrok Roll upy z dużym prawdopodobieństwem przyciągną nabywców.

Zalety stojaków reklamowych rollup

Rollup to oczywiste zalety. Rollup z własnym motywem graficznym lub zlecenie wykonania kampanii to czasami spory koszt jeżeli firmie zależy na jakości. To jednak jednostkowy wydatek, który później z całą pewnością się zwróci. Wystarczy przypomnieć, że rollup łatwo jest złożyć i rozłożyć w dowolnym miejscu. Ich transport nie stanowi żadnego problemu. Są lekkie i poręczne. Postawione w odpowiednim miejscu momentalnie przykuwają uwagę. Organizatorzy konferencji prasowych, kierownicy muzeów czy lotnisk na co dzień doceniają przydatność rollup i używają ich z dużym powodzeniem. Rollup może pełnić także rolę drogwskazu. Można je ustawiać niedaleko siedziby firmy, aby zwracały na siebie uwagę i skutecznie naprowadzały klientów. Nie istnieją także ograniczenia jeżeli chodzi o wielkość rollupów. Zaleca się jednak, żeby były one ustawione na wysokości oczu odbiorcy. Wtedy prawdopodobieństwo sukcesu znacznie wzrasta. Zdarza się, że firmy muszą ograniczyć budżet na promocję i szukają oszczędności. Właściwe wyeksponowane i odpowiednio skonstruowane rollup’y w kryzysowych czasach mogą stanowić ratunek dla takich firm, które borykają się z problemami finansowymi i mogą być właściwie jedynym środkiem, ale za to bardzo skutecznym komunikacji z klientami.

Roll-up, na których wykonanie poświęcono dużo czasu i uwagi z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne formy promocji i sprawić, że każde przedsięwzięcie promowane w taki sposób nabierze rumieńców i zyska na popularności. Pamiętaj rollup to niezbędnik przedsiębiorcy sukcesu.