poligrafia

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe z nadrukiem

Teczki ofertowe są doskonałym rozwiązaniem, aby nie tylko przechowywać dokumenty w biurze, ale również aby elegancko i w estetyczny sposób zaprezentować ofertę firmy czy przekazać firmowe dokumenty kontrahentom czy klientom. Pełnią rolę wizytówki firmy, pozwalają bowiem na prezentację graficzną firmy, umieszczanie znaków firmowych, zdjęć czy tekstów w dowolnych kolorach. Są bardzo praktyczne i funkcjonalne, pełnią rolę zarówno wizytówki firmy, jak i jej reklamy, dzięki zdjęciom i informacjom, które można na niej umieścić.

Formularz wyceny banerów reklamowych.

Zgoda

5 + 1 =

Oferujemy dwa rodzaje teczek ofertowych, które drukujemy na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Ponadto na jej zewnętrzenj części możemy zastosować uszlachetnienie folią mat, folią połysk lub folią soft touch, co dodatkowo sprawi, że będą one bardziej trwałe i wytrzymałe, a zastosowanie gumki z zakuwkami nie pozwoli wypaść żadnemu ważnemu dokumentowi.

Teczki ofertowe dostępne w naszej ofercie:

N

Teczka ofertowa Standard

– papier kreda mat 350 g
– format A4 (210 x 297 mm)
– jednobigowa lub dwubigowa 5,5 mm
– zadruk jednostronny 4/0 lub dwustronny 4/4
– lakierowanie: standard, folia połysk, folia mat, folia soft touch, folia mat + lakier UV wybiórczy, folia soft touch + lakier UV wybiórczy
– gumka z zakuwkami w kolorze: białym, żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim, czarnym, szarym lub bez gumki
N

Teczka ofertowa Standard Plus

– papier kreda mat 350 g
– format A4 (210 x 297 mm)
– jednobigowa, dwubigowa 5,5 mm lub dwubigowa 10 mm
– zadruk jednostronny 4/0 lub dwustronny 4/4
– lakierowanie: standard, folia połysk, folia mat, folia soft touch, folia mat + lakier UV wybiórczy, folia soft touch
– gumka z zakuwkami w kolorze: białym, żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim, czarnym lub bez gumki
– wcięcie na wizytówkę

Ostateczny wygląd teczki oraz rodzaj i ilość zawartych na niej informacji i zdjęć możemy dobrać w zależności od potrzeb klienta oraz jej przeznaczenia. Nasi graficy mogą stworzyć profesjonalny projekt spełniający wymagania klienta, co pozwoli na wykonanie produktu idealnie współgrającego z pozostałymi elementami identyfikacji wizualnej firmy.

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe niezbędnym wyposażeniem każdej firmy.

 

Każda firma korzysta z różnorodnych materiałów biurowych – długopisów, notesów, podkładów na biurko czy firmowej papeterii, które są niezbędne do jej prawidłowego i sprawnego funkcjonowania. Szczególnie praktyczne okazują się, które opatrzone logo firmy mogą być zarówno wykorzystywane na terenie firmy wśród jej pracowników w trakcie wykonywania codziennych czynności, jak i trafić w ręce klientów korzystających z usług przedsiębiorstwa. Jeżeli klienci czy kontrahenci otrzymują podczas świadczenia usługi większą ilość dokumentów to mogą mieć problemy z ich transportem i późniejszym przechowywaniem. W takiej sytuacji z pewnością będą wdzięczni za okazaną pomoc, jaką firma okaże wręczając wszystkie dokumenty w praktycznej teczce ofertowej.

Są one również praktycznym rozwiązaniem w każdym biurze czy recepcji, gdzie mamy do czynienia z dużą ilością dokumentów i różnego rodzaju pism, pozwalają bowiem na sprawne posegregowanie i uporządkowanie dokumentów, a także ich późniejsze przechowywanie. Są również niezbędne w momencie składania wszelkiego rodzaju ofert – dokument przekazany w firmowej teczce z nadrukiem logo i danych teleadresowych wygląda dużo bardziej profesjonalnie i na pewno wyróżni się na tle konkurencji. Dodatkowo mamy pewność, że żaden dokument nie zginie, gdyż wszystkie są w jednym miejscu. Jest ona niezbęda w kontaktach z klientami, to narzędzie komunikacji z klientem, które sprawia, że firma odbierana jest jako bardziej profesjonalna i solidna. Przekazanie klientowi dokumentów w koszulce uznawane jest dzisiaj za mało profesjonalne, a wręcz niechlujne i nie wywołuje pozytywnego wrażenia. Zdecydowanie lepsze wrażenie zrobimy wręczając je w profesjonalnie zaprojektowanej firmowej teczce, która na pewno będzie zapamiętana na długo. Dodatkowo po przyniesieniu do biura tak spakowanych dokumentów będzie dużo łatwiej nam je później odnaleźć, niż gdyby były tylko luźno położonym zbiorem kartek na biurku.

Teczka ofertowa to jeden ze sposobów kreowania pozytywnego wizerunku firmy i jej promocji. To doskonały sposób na zwiększenie renomy i prestiżu danej firmy, na wzbudzenie zainteresowania i pozytywne zapadnięcie w pamięć. To również świetny sposób na stosunkowo tanią reklamę, bowiem ponosimy tylko koszty druku. Jeśli firma jeszcze ich nie ma to powinna jak najszybciej zlecić druk teczek ofertowych, aby nie pozostawać w tyle za konkurencją, a nawet ja wyprzedzić. W świecie biznesu jest to jedno z niezbędnych narzędzi, które nie tylko wpływa na sprawne funkcjonowanie firmy, ale także na jej wizerunek zarówno wśród obecnych, jak i potencjalnych klientów i kontrahentów. To drobna rzecz, ale w komplecie z papierem firmowym zrobi doskonałe wrażenie na każdym, kto ją otrzyma.