Odzież reklamowa z nadrukiem

Odzież reklamowa sposobem na przedstawienie firmy

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na na zaprezentowanie swojej firmy poprzez wykorzystanie takiego materiału marketingowego, jakim jest odzież reklamowa. Pracownicy, zwłaszcza ci, którzy mają kontakt z kontrahentami, mają duży wpływ na reputację firmy. Opinia o firmie w dużej mierze zależy od  prezencji jej pracowników, w którą należy wliczać zarówno zachowanie i kulturę osobistą, jak i wygląd zewnętrzny. Zadbany pracownik może okazać się zachętą do zawierania z firmą transakcji. Dlatego też bardzo często przedsiębiorstwa, w których liczy się wizerunek pracowników, inwestują w ubranie, które jest odpowiednie dla pełnionej przez pracownika funkcji, a także zawiera logo czy wizerunek maskotki firmy. Kurtki, koszule, koszuli polo, t-shirty, bluzy czy polary to elementy garderoby, które najczęściej opatrzone są logiem firmy. Odzież reklamowa zazwyczaj jest dość skromna i oprócz dodatku pozwalającego na rozpoznanie firmy nie wyróżnia się żadnymi fikuśnymi wzorami czy falbanami.

C

Fachowe doradztwo

Zapewniamy doskonałą obsługę klienta, szybko odpowiadamy na każde zapytanie

C

Katalog

Wybór odzieży spośród kilkudziesięciu marek krajowych i zagranicznych 

C

Metody znakowania

Szeroki wybór metod znakowania odzieży reklamowej, dobrany indywidualnie do potrzeb każdego klienta

C

Wysoka jakość

Wysoka jakość produktów odzieżowych, dodatkowo zapewniających funkcjonalność, wygodę oraz komfort noszenia

Odzież reklamowa w rękach klientów

Mimo, że ubrania z logiem firmy często przeznaczone są dla pracowników firmy, zdarzają się przypadki przedsiębiorstw, które t-shirty, kurtki, bluzy czy polary ze swoim hasłem reklamowym wykorzystują jako gadżet, którym obdarowani zostają klienci. Odzież reklamowa jest z pewnością pożytecznym dodatkiem, który przyda się bez względu na upodobania odzieżowe klientów. Do produktów tekstylnych możemy również dorzucić takie gadżety odzieżowe jak na przykład czapki, apaszki, parasole czy saszetki na pasek.

Czym wyróżnia się odzież reklamowa z naszej oferty?

Nasza firma wyposażona jest w grono znakomitych grafików, którzy oddają się w całości podczas tworzenia każdego projektu. Zadbają oni, aby wybrany przez Państwa firmę gadżet, w tym przypadku odzież reklamowa, był trafnym materiałem promocyjnym. Gwarantujemy, że oprócz efektywnej promocji, mogą liczyć Państwo na gustowny i dostosowany do specyfikacji firmy projekt ubrań pracowniczych. Podążając za Państwa wymaganiami zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby odzież reklamowa okazała się trafnym gadżetem sprezentowanym Państwa klientom i aby zdecydowali się oni na ponowne odwiedzenia progów Państwa firmy.

Odzież reklamowa