odzież reklamowa

Odzież reklamowa z nadrukiem

Odzież promocyjna z nadrukiem sposobem na przedstawienie firmy.

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na na zaprezentowanie swojej firmy poprzez wykorzystanie tego materiału marketingowego. Ubrania reklamowe to ubrania i akcesoria z logo, hasłem reklamowym czy danymi teleadresowymi. Wykorzystujemy je w trakcie prowadzonych działań marketingowych, ale równie często noszą je pracownicy różnych branż. Stanowią bowiem codzienny strój służbowy wielu osób. Często bowiem firmy dbające o wizerunek zaopatrują swoich pracowników w jednakową odzież czy dodatki z logo i nazwą firmy. Wpływają one pozytywnie na ogólny odbiór pracowników takiej firmy. Pracownicy, zwłaszcza ci, którzy mają kontakt z kontrahentami, mają duży wpływ na reputację firmy. Na to jak jest ona postrzegana na rynku, zarówno wśród klientów, jak i kontrahentów. Opinia o firmie w dużej mierze zależy od prezencji jej pracowników. Należy wliczać w nią zarówno zachowanie i kulturę osobistą, jak i wygląd zewnętrzny. Zadbany pracownik może okazać się zachętą do zawierania z firmą transakcji. Dlatego też bardzo często przedsiębiorstwa, w których liczy się wizerunek pracowników, inwestują w odzież, która jest odpowiednia dla pełnionej przez pracownika funkcji. Taka odzież zazwyczaj zawiera logo czy wizerunek maskotki firmy. Kurtki, koszule, koszulki reklamowe, polo, t-shirty, bluzy czy polary to elementy garderoby, które najczęściej opatrzone są logiem firmy. Tego typu odzież zazwyczaj jest dość skromna i oprócz dodatku pozwalającego na rozpoznanie firmy nie wyróżnia się żadnymi fikuśnymi wzorami czy falbanami.

Formularz wyceny banerów reklamowych.

Zgoda

5 + 14 =

Wśród najbardziej popularnych elementów odzieży reklamowej wymienić należy t-shirty, koszulki polo, kurtki, polary, bluzy, koszule, apaszki czy czapeczki. Wszystkie ubrania wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są bardzo estetycznie wykonane. Dodatkowo odzież dostępna jest w szerokiej gamie rozmiarów, wzorów i kolorów. Każdy klient móże wybrać coś odpowiedniego dla swojej firmy, co będzie współgrało z wizerunkiem firmy. Do wyboru są także różne rodzaje zdobień. Są one stosowane i dobierane w zależności od konkretnego produktu i potrzeb danej firmy. Nazwa i logo może być bowiem wyhaftowane, wprasowane bądź nadrukowane, wszystko najwyższej jakości.

Rodzaje odzież reklamowej z możliwością znakowania w naszej ofercie:

Koszulki t-shirt

Koszulki polo

Bluzy

Koszule

Kurtki

Polary

Softshelle

Spodnie i spodenki

Torby

stojaki reklamowe

Zobacz najnowszy katalog systemów wystawienniczych na 2021 rok. Folder podzielony został na 7 rozdziałów w których znajdziesz stojaki niezbędne w każdej branży. Zupełną nowością w katalogu są standy wyposażone w ekrany LED. W ofercie u.Digital znalazł się także system „Facial Recognition Thermometer Display” który potrafi nie tylko zmierzyć temperaturę sobie ale także sprawdzić czy ma maseczkę oraz czy osoba nie znajduje się na czarnej liście.

katalog systemów wystawienniczych
Co zajdziesz na 64 stronach najnowszego katalogu Essentiale 2021? W katalogu prezentujemy zarówno produkty z oferty standardowej jaki i systemy produkowane pod zamówienie, które dzieszą się największą popularnością

Zamawiając u Nas odzież reklamową zapewniamy:

Fachowe doradztwo

Przygotujemy profesjonalny projekt graficzny na każdy stojak reklamowy z naszej oferty.

Najwyższa jakość

Gotowe zlecenie zapakujemy i prześlemy na wskazany adres nie tylko w Polsce ale także w całej Unii Europejskiej.

Z

Znakowanie odzieży

Gotowe zlecenie zapakujemy i prześlemy na wskazany adres nie tylko w Polsce ale także w całej Unii Europejskiej.

h

Katalogi

Gotowy projekt wydrukujemy na materiałach dobranych do rodzaju systemu i złożymy wszystko.

 

Odzież reklamowa z nadrukiem

Promocyjna odzież z nadrukiem

Mimo, że ubrania z logiem firmy zazwyczaj przeznaczone są dla pracowników firmy, zdarzają się przypadki przedsiębiorstw, które t-shirty, kurtki, bluzy reklamowe czy polary ze swoim hasłem reklamowym wykorzystują jako gadżet. Zazwyczaj obdarowują nim klientów na różnego rodzaju imprezach targowych czy przy okazji wyjątkowych promocji produktów i usług. Odzież promocyjnajest z pewnością pożytecznym dodatkiem. Jest bardzo mile widziana i chętnie przyjmowana, przyda się bowiem bez względu na upodobania odzieżowe klientów. Do produktów tekstylnych możemy również dorzucić różne gadżety odzieżowe. Mogą to być na przykład czapki, apaszki, parasole czy saszetki na pasek. Dzięki swoim niewątpliwym cechom użytkowym, produkty te są chętnie używane i chętnie noszone. Są doskonałym elementem promocyjnym i stanowią świetną reklamę przez cały okres ich użytkowania.
Czym wyróżniają się ubrania reklamowe z naszej oferty?
Nasza firma wyposażona jest w grono znakomitych grafików, którzy oddają się w całości podczas tworzenia każdego projektu. Zadbają oni, aby wybrany przez Państwa model ubrania był trafnym materiałem promocyjnym. Gwarantujemy, że oprócz efektywnej promocji, mogą liczyć Państwo na gustowny i dostosowany do specyfikacji firmy projekt odzieży reklamowej. Podążając za Państwa wymaganiami zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby odzież z logo okazała się trafnym gadżetem sprezentowanym Państwa klientom. Aby zdecydowali się oni na ponowne odwiedzenia progów Państwa firmy.