Odzież reklamowa z nadrukiem

Odzież reklamowa sposobem na przedstawienie firmy

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na na zaprezentowanie swojej firmy poprzez wykorzystanie tego materiału marketingowego. Ubrania reklamowe to ubrania i akcesoria z logo firmy, hasłem reklamowym czy danymi teleadresowymi, które mogą być wykorzystywane w trakcie prowadzonych działań marketingowych, ale równie często wykorzystywane są przez pracowników różnych branż, stanowią bowiem codzienny strój służbowy wielu osób. Często bowiem firmy dbające o wizerunek zaopatrują swoich pracowników w jednakową odzież czy dodatki z logo i nazwą firmy, które pozytywnie wpływają na ogólny odbiór pracowników takiej firmy. Pracownicy, zwłaszcza ci, którzy mają kontakt z kontrahentami, mają duży wpływ na reputację firmy, na to jak jest ona postrzegana na rynku, zarówno wśród klientów, jak i kontrahentów. Opinia o firmie w dużej mierze zależy od prezencji jej pracowników, w którą należy wliczać zarówno zachowanie i kulturę osobistą, jak i wygląd zewnętrzny. Zadbany pracownik może okazać się zachętą do zawierania z firmą transakcji. Dlatego też bardzo często przedsiębiorstwa, w których liczy się wizerunek pracowników, inwestują w odzież, która jest odpowiednia dla pełnionej przez pracownika funkcji, a także zawiera logo czy wizerunek maskotki firmy. Kurtki, koszule, koszulki polo, t-shirty, bluzy czy polary to elementy garderoby, które najczęściej opatrzone są logiem firmy. Tego typu odzież zazwyczaj jest dość skromna i oprócz dodatku pozwalającego na rozpoznanie firmy nie wyróżnia się żadnymi fikuśnymi wzorami czy falbanami.

Wśród najbardziej popularnych elementów odzieży reklamowej wymienić należy t-shirty, koszulki polo, kurtki, polary, bluzy, koszule, apaszki czy czapeczki. Wszystkie ubrania wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są bardzo estetycznie wykonane. Dodatkowo odzież dostępna jest w szerokiej gamie rozmiarów, wzorów i kolorów, tak aby każdy klient mógł wybrać coś odpowiedniego dla swojej firmy, co będzie współgrało z wizerunkiem firmy. Do wyboru są także różne rodzaje zdobień stosowane i dobierane w zależności od konkretnego produktu i potrzeb danej firmy. Nazwa i logo firmy może być bowiem wyhaftowane, wprasowane bądź nadrukowane, wszystko najwyższej jakości.

Zamawiając u nas odzież reklamową z nadrukiem zapewniamy:

C

Fachowe doradztwo

Zapewniamy doskonałą obsługę klienta, szybko odpowiadamy na każde zapytanie

C

Katalog

Wybór odzieży spośród szerokiej gamy modeli, wzorów i kolorów, kilkudziesięciu marek krajowych i zagranicznych

C

Metody znakowania

Szeroki wybór metod znakowania odzieży reklamowej, dobrany indywidualnie do potrzeb każdego klienta

C

Wysoka jakość

Wysoka jakość produktów odzieżowych, dodatkowo zapewniających funkcjonalność, wygodę oraz komfort noszenia

Ubrania reklamowe w rękach klientów

Mimo, że ubrania z logiem firmy zazwyczaj przeznaczone są dla pracowników firmy, zdarzają się przypadki przedsiębiorstw, które t-shirty, kurtki, bluzy czy polary ze swoim hasłem reklamowym wykorzystują jako gadżet, którym obdarowani zostają klienci na różnego rodzaju imprezach targowych czy przy okazji wyjątkowych promocji produktów i usług. Odzież reklamowa jest z pewnością pożytecznym dodatkiem, bardzo mile widzianym i chętnie przyjmowanym, przyda się bowiem bez względu na upodobania odzieżowe klientów. Do produktów tekstylnych możemy również dorzucić takie gadżety odzieżowe jak na przykład czapki, apaszki, parasole czy saszetki na pasek. Dzięki swoim niewątpliwym cechom użytkowym, produkty te są chętnie używane i chętnie noszone. Są doskonałym elementem promocyjnym i stanowią świetną reklamę przez cały okres ich użytkowania.

Czym wyróżniają się ubrania reklamowe z naszej oferty?

Nasza firma wyposażona jest w grono znakomitych grafików, którzy oddają się w całości podczas tworzenia każdego projektu. Zadbają oni, aby wybrany przez Państwa model ubrania był trafnym materiałem promocyjnym. Gwarantujemy, że oprócz efektywnej promocji, mogą liczyć Państwo na gustowny i dostosowany do specyfikacji firmy projekt odzieży reklamowej. Podążając za Państwa wymaganiami zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ubrania reklamowe okazały się trafnym gadżetem sprezentowanym Państwa klientom i aby zdecydowali się oni na ponowne odwiedzenia progów Państwa firmy.

Odzież reklamowa