Ramki zatrzaskowe typu OWZ oferują możliwość szybkiej wymiany grafiki dzięki systemowi OTWIERASZ – WKŁADASZ – ZAMYKASZ. Ramki wykonane są z profili 25 mm charakteryzującymi się wysoką sztywnością. Narożniki ramek OWZ przycinane są pod kątem 45 stopni, dzięki czemu zyskują elegancki wygląd. Nasze ramki umożliwiają nowoczesną i elegancką prezentację każdej informacji.

Doskonale nadają się do wykorzystania w sklepach i punktach sprzedaży. Znajdują również zastosowanie jako mini-gablotki na ogłoszenia. Umożliwiają szybką i wygodną wymianę grafiki. Prezentowany wydruk lub plakat zabezpieczony jest przezroczystym tworzywem antyrefleksyjnym.

Ramki OWZ (otwórz – włóż – zamknij)

Mimo, że ramki OWZ to dość często spotykane wyposażenie w różnego rodzaju sklepach czy punktach obsługi klienta, wiele osób słysząc to pojęcie nie wie z czym ma do czynienia. Ekspozycja sklepu jest bardzo ważną częścią zachęcająca klientów do skorzystania z oferty odwiedzanego miejsca. Czyste i zadbane wnętrze z pewnością działa na plus pozytywnego odbierania określonego sklepu lub zakładu w oczach klienta. Do upiększenia wnętrza, a także przedstawienia należycie oferty lub określonej promocji w przedsiębiorstwie warto wykorzystać ramki OWZ. Zazwyczaj występujące w prostokątnym kształcie ramki wykonane są z aluminium oraz posiadają antyrefleksyjną folią PCV.