systemy wystawiennicze

Ramki OWZ

Ramki OWZ czyli otwórz – włóż – zamknij

Ramki OWZ są eleganckim i estetycznym rozwiązaniem, aby zaprezentować plakat w miejscach ogólnodostępnych, dzięki czemu bardzo dobrze się prezentuje w każdym miejscu. Odpowiednia oprawa sprawia, iż jest bardziej zauważalny i lepiej postrzegany przez otoczenie. Ramki posiadają przeźroczystą, antyrefleksyjną plexi, co dodatkowo zabezpiecza i chroni plakat na przykład przed działaniem warunków atmosferycznych. Wymiana plakatów jest bardzo łatwa i szybka, nie sprawia najmniejszych problemów, bowiem ramy zatrzaskowe typu OWZ oferują możliwość szybkiej wymiany grafiki dzięki systemowi OTWIERASZ – WKŁADASZ – ZAMYKASZ. Ramki wykonane są z profili 25 mm charakteryzującymi się wysoką sztywnością. Narożniki ramek OWZ przycinane są pod kątem 45 stopni, dzięki czemu zyskują elegancki wygląd. Nasze ramki umożliwiają nowoczesną i elegancką prezentację każdej informacji.

Formularz wyceny banerów reklamowych.

Zgoda

1 + 2 =

Ramki OWZ Doskonale nadają się do wykorzystania w sklepach i punktach sprzedaży. Znajdują również zastosowanie jako mini-gablotki na ogłoszenia. Umożliwiają szybką i wygodną wymianę grafiki. Prezentowany wydruk lub plakat zabezpieczony jest przezroczystym tworzywem antyrefleksyjnym, które zabezpiecza prezentowaną grafikę.

Ramki OWZ

Otwierane ramki

Mimo, że ramki te to dość często spotykane wyposażenie w różnego rodzaju sklepach czy punktach obsługi klienta, wiele osób słysząc to pojęcie nie wie z czym ma do czynienia. Ekspozycja sklepu jest bardzo ważną częścią zachęcająca klientów do skorzystania z oferty odwiedzanego miejsca. Czyste i zadbane wnętrze z pewnością działa na plus pozytywnego odbierania określonego sklepu lub punktu usługowego w oczach klienta. Do upiększenia wnętrza, a także przedstawienia należycie oferty lub określonej promocji w przedsiębiorstwie warto wykorzystać ramki OWZ. Zazwyczaj występujące w prostokątnym kształcie ramki wykonane są z aluminium oraz posiadają antyrefleksyjną folią PCV. Rama zatrzaskowa OWZ jest bardzo łatwa w użytkowaniu, szybko i sprawnie można wymienić grafikę, bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi.