Odzież robocza z nadrukiem

Odzież robocza z nadrukiem dla firm.

Spędzając większość dnia w pracy, bardzo ważne jest, aby w ubraniach, które nosimy cały dzień czuć się dobrze i wygodnie. Ważne jest, aby specjalistyczna odzież robocza była funkcjonalna,  komfortowa w noszeniu, zapewniająca swobodę ruchów. Dodatkowo musi być mocna, wytrzymała i specjalnie wzmacniana w miejscach najbardziej narażonych na zniszczenia. Kurtki, spodnie, bluzy, koszulki czy kamizelki odblaskowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, w żywych kolorach i z dodatkowymi pasami odblaskowymi, które zapewniają widoczność po zmroku. Znakowanie odzieży roboczej na piersi i na plecach znacząco wpływa na wizerunek firmy w oczach obecnych klientów, ale również na wzrost rozpoznawalności firmy, pozwala zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów. Pracownicy w znakowanej odzieży roboczej wyglądają bardziej profesjonalnie i są doskonałą wizytówką każdej firmy.

Odzież robocza jest odzieżą przeznaczoną dla pracowników, ma im dobrze służyć i zapewniać komfort użytkowania, dlatego wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, odpornych na ewentualne rozdarcia i zniszczenia. Odzież robocza oferowana przez naszą firmę jest dostępna w wielu modelach i kolorach, w różnych rozmiarach, dla kobiet i dla mężczyzn. Jest nie tylko funkcjonalna, ale jest również ładna, przez co przyciąga uwagę i wpływa pozytywnie na wizerunek pracowników i całej firmy. Szeroki wybór kolorów pozwala dobrać kolorystykę odzieży zgodnie z kolorystyką firmy. W naszej ofercie znajdują się kurtki, kurtki softshell, kamizelki, spodnie, krótkie spodenki, bluzy, polary, koszulki polo, t-shirty, czapki i paski.

Odzież robocza dostępne z katalogu:

Katalogi gadżety jakieś

Krótki opis tego co znajduje się z katalogu np. katalog Świąteczny 2020/2021 !!

Katalogi gadżety jakieś

Krótki opis tego co znajduje się z katalogu np. katalog Świąteczny 2020/2021 !!

Katalogi gadżety jakieś

Krótki opis tego co znajduje się z katalogu np. katalog Świąteczny 2020/2021 !!

Odzież robocza dostępna w naszej ofercie online:

[product_category category=”slodycze-reklamowe”]

Zamawiając u Nas odzież roboczą zapewniamy

w

Fachowe doradztwo

Zapewniamy doskonałą obsługę klienta, szybko odpowiadamy na każde zapytanie.

Katalogi

Wybór odzieży spośród szerokiej gamy modeli, wzorów i kolorów, kilkudziesięciu marek krajowych i zagranicznych.

l

Metody znakowania

Szeroki wybór metod znakowania odzieży reklamowej, dobrany indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Wysoka jakość

Wysoka jakość produktów odzieżowych, dodatkowo zapewniających funkcjonalność, wygodę oraz komfort noszenia.

Odzież robocza z nadrukiem

Dlaczego warto wybrać odzież roboczą ze znakowaniem ?

Odzież robocza jest odzieżą charakterystyczną, dobrze widoczną, zwracającą uwagę, dlatego jest doskonałym nośnikiem informacji, znacząco wpływającym na postrzeganie firmy oraz jej rozpoznawalność na rynku. Znakowana odzież robocza jest jednym z elementów identyfikacji wizualnej firmy, służy kreowaniu jej wizeruku oraz sprawia, że firma wyróżnia się na rynku spośród konkurencji. Pracownicy ubrani w odzież roboczą z logo firmy wzbudzają większe zainteresowanie i są lepiej postrzegani, od razu wywołują pozytywny obraz. Firma zyskuje na prestiżu, uznawana jest za bardziej solidną i rzetelną, dbającą o nawet najdrobniejsze szczegóły.  Nazwa i logo firmy dobrze widoczne na plecach kamizelki odblaskowej czy kurtki zostanie na pewno zapamiętane i sprawi, że firma zyska pozytywny obraz w oczach obecnych i potencjalnych klientów.

Znakowana odzież robocza jest szczególnie widoczna we wszelkiego rodzaju firmach ogólnobudowlanych, jednak dzięki swojej funkcjonalności zdobywa szturmem również inne branże – medyczną, gastronomiczną czy ochroniarską oraz inne wszelkiego rodzaju firmy usługowe. Wybór jest dzisiaj tak duży, że każda firma z pewnością znajdzie modele i kolory odpowiadające swojej firmie i zgodne z jej identyfikacją wizualną. Odzież ta jest dzisiaj nie tylko funkcjonalna i bardzo wygodna, ale również estetyczna i modna, dzięki czemu tym chętniej jest noszona przez pracowników.

blog thumb 6