odzież robocza

Odzież robocza z nadrukiem

Odzież robocza z logo firmy.

Spędzając większość dnia w pracy, bardzo ważne jest, aby w ubraniach, które nosimy cały dzień czuć się dobrze i wygodnie. Ważne jest, aby specjalistyczna odzież roboczabyła funkcjonalna,  komfortowa w noszeniu, zapewniająca swobodę ruchów. Dodatkowo musi być mocna, wytrzymała i specjalnie wzmacniana w miejscach najbardziej narażonych na zniszczenia. Kurtki, spodnie, bluzy, koszulki czy kamizelki odblaskowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, w żywych kolorach i z dodatkowymi pasami odblaskowymi, które zapewniają widoczność po zmroku. Znakowanie odzieży roboczej na piersi i na plecach znacząco wpływa na wizerunek firmy w oczach obecnych klientów, ale również na wzrost rozpoznawalności firmy, pozwala zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów. Pracownicy w znakowanej odzieży roboczejwyglądają bardziej profesjonalnie i są doskonałą wizytówką każdej firmy.

Formularz wyceny banerów reklamowych.

Zgoda

6 + 2 =

Odzież robocza jest odzieżą przeznaczoną dla pracowników, ma im dobrze służyć i zapewniać komfort użytkowania, dlatego wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, odpornych na ewentualne rozdarcia i zniszczenia. Odzież robocza oferowana przez naszą firmę jest dostępna w wielu modelach i kolorach, w różnych rozmiarach, dla kobiet i dla mężczyzn. Jest nie tylko funkcjonalna, ale jest również ładna, przez co przyciąga uwagę i wpływa pozytywnie na wizerunek pracowników i całej firmy. Szeroki wybór kolorów pozwala dobrać kolorystykę odzieży zgodnie z kolorystyką firmy. W naszej ofercie znajdują się kurtki, kurtki softshell, kamizelki, spodnie, krótkie spodenki, bluzy, polary, koszulki polo, t-shirty, czapki i paski.

Rodzaje odzież roboczej z możliwością znakowania w naszej ofercie:

Kamizelki odblaskowe

Odzież ochronna

Akcesoria BHP

Kombinezony

Odzież gastronomiczna

Odzież funkcjonalna

stojaki reklamowe

Zobacz najnowszy katalog systemów wystawienniczych na 2021 rok. Folder podzielony został na 7 rozdziałów w których znajdziesz stojaki niezbędne w każdej branży. Zupełną nowością w katalogu są standy wyposażone w ekrany LED. W ofercie u.Digital znalazł się także system „Facial Recognition Thermometer Display” który potrafi nie tylko zmierzyć temperaturę sobie ale także sprawdzić czy ma maseczkę oraz czy osoba nie znajduje się na czarnej liście.

katalog systemów wystawienniczych
Co zajdziesz na 64 stronach najnowszego katalogu Essentiale 2021? W katalogu prezentujemy zarówno produkty z oferty standardowej jaki i systemy produkowane pod zamówienie, które dzieszą się największą popularnością

Zamawiając u Nas odzież roboczą zapewniamy:

Fachowe doradztwo

Przygotujemy profesjonalny projekt graficzny na każdy stojak reklamowy z naszej oferty.

Najwyższa jakość

Gotowe zlecenie zapakujemy i prześlemy na wskazany adres nie tylko w Polsce ale także w całej Unii Europejskiej.

Z

Znakowanie odzieży

Gotowe zlecenie zapakujemy i prześlemy na wskazany adres nie tylko w Polsce ale także w całej Unii Europejskiej.

h

Katalogi

Gotowy projekt wydrukujemy na materiałach dobranych do rodzaju systemu i złożymy wszystko.

Odzież robocza z nadrukiem

Dlaczego warto wybrać odzież roboczą ze znakowaniem ?

Odzież robocza jest odzieżą charakterystyczną, dobrze widoczną, zwracającą uwagę, dlatego jest doskonałym nośnikiem informacji, znacząco wpływającym na postrzeganie firmy oraz jej rozpoznawalność na rynku. Znakowana odzież robocza jest jednym z elementów identyfikacji wizualnej firmy, służy kreowaniu jej wizeruku oraz sprawia, że firma wyróżnia się na rynku spośród konkurencji. Pracownicy ubrani w odzież roboczą z logo firmy wzbudzają większe zainteresowanie i są lepiej postrzegani, od razu wywołują pozytywny obraz. Firma zyskuje na prestiżu, uznawana jest za bardziej solidną i rzetelną, dbającą o nawet najdrobniejsze szczegóły.  Nazwa i logo firmy dobrze widoczne na plecach kamizelki odblaskowej czy kurtki zostanie na pewno zapamiętane i sprawi, że firma zyska pozytywny obraz w oczach obecnych i potencjalnych klientów.

Znakowana odzież robocza jest szczególnie widoczna we wszelkiego rodzaju firmach ogólnobudowlanych, jednak dzięki swojej funkcjonalności zdobywa szturmem również inne branże – medyczną, gastronomiczną czy ochroniarską oraz inne wszelkiego rodzaju firmy usługowe. Wybór jest dzisiaj tak duży, że każda firma z pewnością znajdzie modele i kolory odpowiadające swojej firmie i zgodne z jej identyfikacją wizualną. Odzież ta jest dzisiaj nie tylko funkcjonalna i bardzo wygodna, ale również estetyczna i modna, dzięki czemu tym chętniej jest noszona przez pracowników.