+48 693 530 701 [email protected]

Odzież robocza z nadrukiem

ODZIEŻ ROBOCZA Z NADRUKIEM

Spędzając większość dnia w pracy, bardzo ważne jest, aby w ubraniach, które nosimy cały dzień czuć się dobrze i wygodnie. Ważne jest, aby specjalistyczna odzież robocza była funkcjonalna,  komfortowa w noszeniu, zapewniająca swobodę ruchów. Dodatkowo musi być mocna, wytrzymała i specjalnie wzmacniana w miejscach najbardziej narażonych na zniszczenia. Kurtki, spodnie, bluzy, koszulki czy kamizelki odblaskowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, w żywych kolorach i z dodatkowymi pasami odblaskowymi, które zapewniają widoczność po zmroku. Znakowanie odzieży roboczej na piersi i na plecach znacząco wpływa na wizerunek firmy w oczach obecnych klientów, ale również na wzrost rozpoznawalności firmy, pozwala zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów. Pracownicy w znakowanej odzieży roboczej wyglądają bardziej profesjonalnie i są doskonałą wizytówką każdej firmy.

Katalog odzieży roboczej – PROJOB PRIO SERIES

Odzież robocza jest odzieżą przeznaczoną dla pracowników, ma im dobrze służyć i zapewniać komfort użytkowania, dlatego wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, odpornych na ewentualne rozdarcia i zniszczenia. Odzież robocza oferowana przez naszą firmę jest dostępna w wielu modelach i kolorach, w różnych rozmiarach, dla kobiet i dla mężczyzn. Jest nie tylko funkcjonalna, ale jest również ładna, przez co przyciąga uwagę i wpływa pozytywnie na wizerunek pracowników i całej firmy. Szeroki wybór kolorów pozwala dobrać kolorystykę odzieży zgodnie z kolorystyką firmy. W naszej ofercie znajdują się kurtki, kurtki softshell, kamizelki, spodnie, krótkie spodenki, bluzy, polary, koszulki polo, t-shirty, czapki i paski.

Zamawiając odzież roboczą ze znakowaniem zyskujesz:

C

Fachowe doradztwo

Zapewniamy doskonałą obsługę klienta, szybko odpowiadamy na każde zapytanie

C

Metody znakowania

Szeroki wybór metod znakowania odzieży roboczej, dobrany indywidualnie do potrzeb każdego klienta

C

Katalog

Wybór odzieży roboczej spośród kilkudziesięciu marek krajowych i zagranicznych

C

Wysoka jakość

Wysoka jakość produktów odzieżowych, dodatkowo zapewniających funkcjonalność, wygodę oraz komfort noszenia

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ODZIEŻ ROBOCZĄ ZE ZNAKOWANIEM?

Odzież robocza jest odzieżą charakterystyczną, dobrze widoczną, zwracającą uwagę, dlatego jest doskonałym nośnikiem informacji, znacząco wpływającym na postrzeganie firmy oraz jej rozpoznawalność na rynku. Znakowana odzież robocza jest jednym z elementów identyfikacji wizualnej firmy, służy kreowaniu jej wizeruku oraz sprawia, że firma wyróżnia się na rynku spośród konkurencji. Pracownicy ubrani w odzież roboczą z logo firmy wzbudzają większe zainteresowanie i są lepiej postrzegani, od razu wywołują pozytywny obraz. Firma zyskuje na prestiżu, uznawana jest za bardziej solidną i rzetelną, dbającą o nawet najdrobniejsze szczegóły.  Nazwa i logo firmy dobrze widoczne na plecach kamizelki odblaskowej czy kurtki zostanie na pewno zapamiętane i sprawi, że firma zyska pozytywny obraz w oczach obecnych i potencjalnych klientów.

Znakowana odzież robocza jest szczególnie widoczna we wszelkiego rodzaju firmach ogólnobudowlanych, jednak dzięki swojej funkcjonalności zdobywa szturmem również inne branże – medyczną, gastronomiczną czy ochroniarską oraz inne wszelkiego rodzaju firmy usługowe. Wybór jest dzisiaj tak duży, że każda firma z pewnością znajdzie modele i kolory odpowiadające swojej firmie i zgodne z jej identyfikacją wizualną. Odzież ta jest dzisiaj nie tylko funkcjonalna i bardzo wygodna, ale również estetyczna i modna, dzięki czemu tym chętniej jest noszona przez pracowników.

Odzież robocza