Folia samoprzylepna

Druk na folii samoprzylepnej

Oferujemy wysokiej jakości druk na różnego rodzaju foliach samoprzylepnych. Do wszystkich oferowanych wydruków na foliach oferujemy możliwość laminowania ich różnymi rodzajami laminatów stałych. Dodatkowo folia samoprzylepna może zostać wycięta do kształtu po obrysie (OPOS).

Wykonujemy wydruki między innymi na foliach:  monomerycznych,  polimerycznych,  wylewanych,  okiennych (One Way Vision), dekoracyjnych oraz specjalistycznych.

Na jakich foliach drukujemy

C

Folia monomeryczna

Jest najbardziej standardowym, samoprzylepnym podłożem wykorzystywanym do druku. Występuje w kolorze białym, transparentnym, błyszcząca lub matowa. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

C

Folia polimeryczna

Samoprzylepna folia biała, transparentna, błyszcząca lub matowa.  Charakteryzuje się większą elastycznością od wersji monomerycznej, idealna do lekko pofalowanych lub zakrzywionych powierzchni.

C

Folia wylewana

Doskonała do aplikacji na samochodach, nawet na elementach z dużymi przetłoczeniami i mocno wypukłymi elementami. Po podgrzaniu dopasowuje się do powierzchni i nie wraca do poprzedniego kształtu.

C

Folia One Way Vision (OWV)

Perforowana folia, która dzięki okrągłym otworom pozwala na dopływ światła z zewnątrz i nie ogranicza widoczności wewnątrz. Jest idealna na szyby w pojazdach, witryny sklepowe, szklane fasady budynków czy szklane drzwi.

C

Folia odblaskowa

Biała lub transparentna, może być wielokrotnie stosowana bez użycia kleju.  Nie zostawia zabrudzeń i nie traci swoich właściwości, do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń.

C

Folia podłogowa

Stosowana najczęściej na parkietach sportowych, alejkach sklepowych czy w salonach sprzedaży. Jest antypoślizgowa, odporna na uderzenia mechaniczne i działania detergentów.

C

Folia adhezyjna

Biała lub transparentna, może być wielokrotnie stosowana bez użycia kleju.  Nie zostawia zabrudzeń i nie traci swoich właściwości, do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń.

C

Folia magnetyczna

Wykorzystywana najczęściej na samochodach.  Po oklejeniu folią z zadrukiem, świetnie sprawdza się w przypadku grafiki, której nie chcemy mieć na stałe na samochodzie, tylko wykorzystywać ją okazjonalnie.

Folia samoprzlepna

Druk folii samoprzylepnej

Dzięki swoim właściwościom, folie samoprzylepne mają bardzo szerokie zastosowanie w reklamie i promocji. Występują w wersji błyszczącej lub matowej, w kolorze białym lub są transparentne. Dzięki temu wzrastają możliwości ich zastosowania. Folie stosuje się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Bez względu na warunki atmosferyczne. Stosujemy je również na samochodach, praktycznie na wszystkich powierzchniach płaskich i wypukłych. Dzięki zabezpieczeniu laminatem stają się jeszcze bardziej trwałe.  Są odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na warunki atmosferyczne. Wysoka jakość naszych folii pozwala na uzyskanie doskonałej jakości wydruków, o żywych, nasyconych kolorach. Dodatkowo oferujemy cięcie po obrysie, co pozwala uzyskać praktycznie dowolny kształt.

Zamawiająć u nas drukowaną folię gwarantujemy

Druk najwyższej jakości

Folię drukujemy w wysokiej rozdzielczości, na wysokiej jakości materiale, dzięki czemu dostrzeżesz wszystkie szczegóły.

}
Ekspresowa realizacja

Ponad 90% realizowanych przez nas zamówień jest gotowa do odbioru/wysyłki w 1 dzień, często nawet w dniu zamówienia!

Żywe kolory

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tuszy, kolory na naszych wydrukach są równie żywe co na dostarczonych plikach.

Szeroki wybór formatów

Oferujemy dowolne formaty wydruków, według potrzeb Naszych klientów, do szerokości nawet 150 cm!

Druk wielkoformatowy Folia samoprzylepna