Infolinia: +48 77 541 84 45

Folia samoprzylepna

Druk na folii samoprzylepnej

Oferujemy wysokiej jakości druk na różnego rodzaju foliach samoprzylepnych. Do wszystkich oferowanych wydruków na foliach oferujemy możliwość laminowania ich różnymi rodzajami laminatów stałych. Dodatkowo folia samoprzylepna może zostać wycięta do kształtu po obrysie (OPOS).

Wykonujemy wydruki między innymi na foliach:  monomerycznych,  polimerycznych,  wylewanych,  okiennych (One Way Vision), dekoracyjnych oraz specjalistycznych.

Folie samoprzylepne dostępne w naszej ofercie:

;

Folia monomeryczna

Jest najbardziej standardowym, samoprzylepnym podłożem wykorzystywanym do druku. Występuje w kolorze białym, transparentnym, błyszcząca lub matowa. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

;

Folia okienna OWV

Perforowana folia okienna One Way Vision, która dzięki okrągłym otworom pozwala na dopływ światła z zewnątrz i nie ogranicza widoczności wewnątrz. Jest idealna na szyby w pojazdach, witryny sklepowe, szklane fasady budynków czy szklane drzwi.

;

Folia adhezyjna

Biała lub transparentna, może być wielokrotnie stosowana bez użycia kleju.  Nie zostawia zabrudzeń i nie traci swoich właściwości, do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń.

;

Folia polimeryczna

Samoprzylepna folia biała, transparentna, błyszcząca lub matowa.  Charakteryzuje się większą elastycznością od wersji monomerycznej, idealna do lekko pofalowanych lub zakrzywionych powierzchni.
;

Folia odblaskowa

Folie odblaskowe z możliwością zadruku CMYK, zwiększają widoczność oznaczonych elementów, pojazdów, znaków zwłaszcza po zmroku. Folie z certyfikatem CE są dopuszczone do produkcji znaków drogowych, tablic informacyjnych i znaków kierunkowych.

;

Folia magnetyczna

Wykorzystywana najczęściej na samochodach.  Po oklejeniu folią z zadrukiem, świetnie sprawdza się w przypadku grafiki, której nie chcemy mieć na stałe na samochodzie, tylko wykorzystywać ją okazjonalnie.

;

Folia wylewana

Doskonała do aplikacji na samochodach, nawet na elementach z dużymi przetłoczeniami i mocno wypukłymi elementami. Po podgrzaniu dopasowuje się do powierzchni i nie wraca do poprzedniego kształtu.
;

Folia podłogowa

Stosowana najczęściej na parkietach sportowych, alejkach sklepowych czy w salonach sprzedaży. Jest antypoślizgowa, odporna na uderzenia mechaniczne i działania detergentów.

Folia samoprzylepna

Druk folii samoprzylepnej

Dzięki swoim właściwościom, folie samoprzylepne mają bardzo szerokie zastosowanie w reklamie i promocji. Występują w wersji błyszczącej lub matowej, w kolorze białym lub są transparentne. Dzięki temu wzrastają możliwości ich zastosowania. Folie stosuje się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Bez względu na warunki atmosferyczne. Stosujemy je również na samochodach, praktycznie na wszystkich powierzchniach płaskich i wypukłych. Dzięki zabezpieczeniu laminatem stają się jeszcze bardziej trwałe.  Są odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na warunki atmosferyczne. Wysoka jakość naszych folii pozwala na uzyskanie doskonałej jakości wydruków, o żywych, nasyconych kolorach. Dodatkowo oferujemy cięcie po obrysie, co pozwala uzyskać praktycznie dowolny kształt.