folia monomeryczna połysk

Folia samoprzylepna

Druk na foliach samoprzylepnych.

Oferujemy wysokiej jakości druk na różnego rodzaju foliach samoprzylepnych. Do wszystkich oferowanych wydruków na foliach oferujemy możliwość laminowania ich różnymi rodzajami laminatów stałych. Dodatkowo folia samoprzylepna może zostać wycięta do kształtu po obrysie (OPOS).

Wykonujemy wydruki między innymi na foliach: monomerycznych, polimerycznych, wylewanych, okiennych (One Way Vision), dekoracyjnych oraz specjalistycznych.

Formularz wyceny banerów reklamowych.

Zgoda

3 + 6 =

Rodzaje folii samoprzylepnych dostępne w naszej ofercie:

Folia monomeryczna

Jest najbardziej standardowym, samoprzylepnym podłożem wykorzystywanym do druku. Występuje w kolorze białym, transparentnym, błyszcząca lub matowa. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Folia polimeryczna

Samoprzylepna folia biała, transparentna, błyszcząca lub matowa. Charakteryzuje się większą elastycznością od wersji monomerycznej, idealna do lekko pofalowanych lub zakrzywionych powierzchni.

Folia wylewana

Doskonała do aplikacji na samochodach, nawet na elementach z dużymi przetłoczeniami i mocno wypukłymi elementami. Po podgrzaniu dopasowuje się do powierzchni i nie wraca do poprzedniego kształtu.

Folia okienna

Perforowana folia okienna One Way Vision, która dzięki okrągłym otworom pozwala na dopływ światła z zewnątrz i nie ogranicza widoczności wewnątrz. Jest idealna na szyby w pojazdach, witryny sklepowe, szklane fasady budynków czy szklane drzwi.

Folia odblaskowa

Folie odblaskowe z możliwością zadruku CMYK, zwiększają widoczność oznaczonych elementów, pojazdów, znaków zwłaszcza po zmroku. Folie z certyfikatem CE są dopuszczone do produkcji znaków drogowych, tablic informacyjnych i znaków kierunkowych.

Folia podłogowa

Stosowana najczęściej na parkietach sportowych, alejkach sklepowych czy w salonach sprzedaży. Jest antypoślizgowa, odporna na uderzenia mechaniczne i działania detergentów.

Folia adhezyjna

Biała lub transparentna, może być wielokrotnie stosowana bez użycia kleju. Nie zostawia zabrudzeń i nie traci swoich właściwości, do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń.

Folia magnetyczna

Wykorzystywana najczęściej na samochodach. Po oklejeniu folią z zadrukiem, świetnie sprawdza się w przypadku grafiki, której nie chcemy mieć na stałe na samochodzie, tylko wykorzystywać ją okazjonalnie.

Folia monomeryczna

Folia monomeryczna jest podstawowym rodzajem folii, stosowanym w reklamie. Świetnie sprawdza się zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, jednak na zewnątrz zalecamy pokryć ją laminatem, który dodatkowo zabezpiecza folię przed działaniem warunków atmosferycznych i promieniowaniem UV. Folię możemy dowolnie zadrukować – możemy umieścić na niej napisy, zdjęcia czy logo firmy. Folia idealnie pokrywa wszelkie płaskie powierzchnie – witryny, okna, ściany czy płyty.

folia z laminatem połysk
Folia OWV

Folia okienna One Way Vision

Folia OWV (One Way Vision) to najpopularniejsza folia stosowana do oklejania okien, drzwi szklanych czy witryn sklepowych. Folia ta jest niezastąpiona wszędzie tam, gdzie chcemy wyeksponować reklamę, ale nie chcemy ograniczać sobie wewnątrz pomieszczeń dostępu światła dziennego. Dzięki swojej siateczkowej strukturze folia ta pozwala na dopływ światła z zewnątrz, jednocześnie dając przekaz reklamowy, na którym nam zależy. Z zewnątrz przechodnie i potencjalni klienci widzą reklamę, natomiast wewnątrz ta reklama nie przysłania witryn i nie blokuje światła dziennego. Folia ta wykorzystywana jest również z powodzeniem na szybach w komunikacji miejskiej – w autobusach, busach czy tramwajach.
Dostępna jest również odblaskowa folia OWV – folia ta doskonale widoczna jest również po zmroku.

Folia adhezyjna

Folia adhezyjna to wyjątkowy rodzaj folii – jest to bowiem folia bez kleju. Folia ta może być wielokrotnie przyklejana i odklejana, nie tracą przy tym swoich właściwości. Idealnie sprawdzi się na gładkich powierzchniach, można ją przyklejać na szybach, witrynach, lustrach czy na gładkich opakowaniach produktów. Folię adhezyjną można dowolnie zadrukować, dzięki czemu uzyskamy spersonalizowaną reklamę wielokrotnego użytku, którą w razie potrzeby możemy dowolnie przyklejać czy odklejać.

folia adhezyjna
Folia OWV

Folia podłogowa

Folia podłogowa z nadrukiem to idealny produkt do stosowania w dużych centrach handlowych, korporacjach czy instytucjach użyteczności publicznej. Folię podłogową możemy dowolnie zadrukować, zyskujemy dzięki temu świetny nośnik reklamowy, ale również może być to swojego rodzaju tablica informacyjna. Na folii podłogowej możemy wydrukować dowolną reklamę, ale również informacje ostrzegawcze czy drogowskazy. Folia podłogowa ma antypoślizgową powierzchnię więc z powodzeniem może być stosowana tam, gdzie przechodzi dużo ludzi, jednocześnie mamy pewność, że nikt się na niej nie poślizgnie. Folia podłogowa jest materiałem niezwykle trwałym, dlatego też wytrzymuje nawet duże natężenie ruchu i częste mycie.

Folia Easy Dot

Folia Easy Dot to folia samoprzylepna szczególnie polecana do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Idealnie nadaje się do aplikacji na gładkie lub lekko zakrzywione powierzchnie, bowiem dzięki specjalnemu klejowi można ją łatwo odkleić, skorygować ułożenie i ponownie przykleić. Łatwość jej aplikacji jest jej największą zaletą. Folię Easy Dot można dowolnie zadrukować tworząc spersonalizowaną reklamę.

Folia samoprzylepna

Dzięki swoim właściwościom, folie samoprzylepne mają bardzo szerokie zastosowanie w reklamie i promocji. Występują w wersji błyszczącej lub matowej, w kolorze białym lub są transparentne. Dzięki temu wzrastają możliwości ich zastosowania. Folie stosuje się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Bez względu na warunki atmosferyczne. Stosujemy je również na samochodach, praktycznie na wszystkich powierzchniach płaskich i wypukłych. Dzięki zabezpieczeniu laminatem stają się jeszcze bardziej trwałe.  Są odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na warunki atmosferyczne. Wysoka jakość naszych folii pozwala na uzyskanie doskonałej jakości wydruków, o żywych, nasyconych kolorach. Dodatkowo oferujemy cięcie po obrysie, co pozwala uzyskać praktycznie dowolny kształt.