Koszulki z nadrukiem

Koszulki z własnym nadrukiem.

Koszulka, t-shirt czy polo to najpopularniejsze i najbardziej lubiane elementy garderoby każdego z nas. Nosimy je chętnie nie tylko latem, ale również zimą, są bowiewm praktyczne i wygodne. Aby jednak nadać im indywidualnego charakteru, wyróżnić się, zaakcentować naszą niezależność bądź przynależność do jakiejś grupy warto zdecydować się na koszulkę z indywidualnym nadrukiem.

Koszulki z nadrukiem to zawsze doskonały pomysł. Świetnie sprawdzają się jako odzież firmowa i reklamowa. Nazwa i logo firmy na koszulce jest nie tylko ozdobą, ale również pozytywnie wpływa na identyfikację wizualną firmy i jej pracowników. Pracwonicy w takich koszulkach wyglądają bardziej profesjonalnie, łatwiej ich rozpoznać w tłumie, co ma duże znaczenie na przykład w dużych galeriach handlowych czy na wszelkiego rodzaju imprezach firmowych czy promocyjnych, gdzie jest bardzo duża liczba osób odwiedzających i gdzie pracownicy w ten sposób najłatwiej się wyróżnią i będą rozpoznawalni w tłumie. Firma ubierając swoich pracowników w firmowe koszulki zyskuje na prestiżu, odbierana jest jako solidna i rzetelna, dbająca nawet o najmniejsze szczegóły swojej działalności. Dzisiejsze koszulki z nadrukiem są nie tylko wygodne i praktyczne, ale również ładne, co sprawia, że pracownicy chętnie je noszą, gdyż dobrze się w nich czują i dobrze wyglądają.

U nas zamówisz indywidualną koszulkę z nadrukiem, zarówno z napisami, jak i z wybraną grafiką. W zależności od rodzaju koszulki oraz napisów i grafiki dobierzemy najodpowiedniejszy sposób znakowania. Możesz sam stworzyć napisy i grafikę albo skorzystać z naszych gotowych propozycji. Na koszulce możemy umieścić zarówno napisy jak nazwę firmy, motto życiowe czy hasło okolicznościowe, jak i logo firmy, zdjęcie czy wybraną grafikę.

Dlaczego warto zdecydować się na koszulki z nadrukiem ?

Tego typu koszulki są niezwykle sympatycznym gadżetem, ale jednocześnie bardzo pozytywnie wpływają na wizerunek osób, które je noszą. Indywidualnie zaprojektowane koszulki czy to firmowe czy prywatne przyciągają uwagę i wzbudzają bardzo pozytywne zainteresowanie, sprawiają, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Koszulki z nadrukiem są gadżetem, który każdy chciałby mieć. Wybór koszulek, jak i nadruku i znakowania jest tak ogromny, że możliwości wykonania takiej koszulki są praktycznie nieograniczone.

Kamizelki z nadrukiem dostępne w naszej ofercie:

;

Koszulki firmowe

Koszulki z logo firmy wpływają pozytywnie na wizerunek firmy i jej pracowników, sprawiają, że jest ona postrzegana jako bardziej rzetelna i solidna. Pracownicy w takich koszulkach wyglądają schludnie, czysto i profesjonalnie.

;

Koszulki reklamowe

Koszulka z nazwą i logiem firmy rozdawana klientom i kontrahentom podczas różnego rodzaju imprez promocyjnych jest doskonałym prezentem, ale równocześnie jest też świetnym nośnikiem reklamowym.

;

Koszulki z indywidualnym nadrukiem

Jeśli nie lubisz masowej produkcji, nie chcesz nosić rzeczy takich jak wszyscy inni na ulicach ze sklepów sieciowych, chcesz mić rzeczy wyjątkowe i niepowtarzalne, to koszulka z indywidualnym nadrukiem będzie dla Ciebie idealna.

;

Koszulki na prezent

Spersonalizowana koszulka z nadrukiem – z nazwą ulubionego zespołu, mottem życiowym, dowcipnym rysunkiem czy hasłem, ulubionym bohaterem Twojej pociechy to doskonały pomysł na nietuzinkowy prezent dla bliskich.

;

Koszulki okolicznościowe

Koszulki okolicznościowe robione z okazji wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego, koszulki sportowe drużynowe, koszulki z okazji dnia matki, ojca, babci czy dziadka, jakiejś ważnej rocznicy – podkreślające przynależność do danej grupy.

Metody znakowania koszulek

Istnieje szereg różnych metod znakowania, które są zależne od kilku czynników. Przede wszystkim od rodzaju podłoża czyli materiału, z jakiego wykonana jest koszulka. Drugą ważną rzeczą jest to co chcemy umieścić na koszulce – czyli czy jest to napis, grafika czy napis i grafika. Ostatnią ważną rzeczą jest efekt jaki chcemy uzyskać i jego trwałość.

G

Folia flex

To wysokiej jakości matowa folia, lekko rozciągliwa i elastyczna, dzięki czemu doskonale nadaje się do nadruku na różnego rodzaju materiałach, a zwłaszcza na koszulkach sportowych, gdzie nadruk pracuje razem z nimi. Folię flex wycina się ploterem tnącym w odbiciu lustrzanym, wybiera się niepotrzebne elementy, a gotowy wzór przenosi się następnie na materiał za pomocą prasy termotransferowej. Folia dostępna jest w bardzo szerokiej gamie kolorów, dodatkowo może być również fluoroscencyjna, brokatowa czy metaliczna, jak również może posiadać strukturę lub wzór: carbon, skóry węża, tygrysa czy inne.

G

Sublimacja

Metoda ta polega na bezpośrednim przeniesieniu na koszulkę tuszu z wykonango wcześniej wydruku. Wybrany wzór drukujemy na specjalnym papierze, a następnie przenosimy go na materiał za pomocą specjalnej prasy termotransferowej. Po wgrzaniu, koszulka jest gotowa do użytkowania. Sublimacja pozwala na wykonanie nadruków o wyjątkowo nasyconej barwie, a równocześnie bardzo dobrej jakości.

G

Folia flock

Jest wysokiej jakości materiałem zrobionym na bazie włókien z wiskozy, dzięki czemu doskonale nadaje się do łączenia z bawełną, poliestrem, mieszanką bawełny i poliestru oraz z innymi naturalnymi bądź syntetycznymi materiałami, z wyjątkiem nylonu oraz tkanin impregnowanych wodoodpornie. Folia flock ma charakterystyczną strukturę, jest przyjemna, miękka, meszkowata w dotyku. Występuje w szerokiej gamie intensywnych, wyrazistych kolorów. Folię wycina się na dowolny wzór ploterem tnącym w odbicu lustrzanym, następnie wybiera się niepotrzebne elementy, a właściwy wzór przenosi się na koszulkę za pomocą prasy termotransferowej.

G

Haft komputerowy

Metoda ta jest wyjątkowo efektowna, dzięki doskonałemu odzwierciedleniu wzorów i dokładnej ich powtarzalności. Maszyny haftujące są sterowane komputerowo co pozwala na haftowanie nawet skomplikowanych napisów czy logotypów, nie tylko w jednym kolorze, ale również wielokolorowych. Nasza hafciarka używa kilkunastu kolorów doskonałej jakości nici.Dodatkowo hafty wykazują się niezwykłą trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Materiały z wyhaftowanym wzorem można prać i prasować, co nie wpływa na utratę ich jakości.

G

Druk DTG

To bezpośredni nadruk na koszulce dzięki specjalnej drukarce, która przenosi wzór bezpośrednio na materiał. Dzięki możliwości pełnokolorowego zadruku można tą metodą przenosić zdjęcia czy wielokolorową grafikę. Po wykonaniu nadruku, materiał trzeba utwardzić prasą termotransferową, aby zwiększyć wytrzymałość nadruku. Nadruk DTG jest praktycznie niewyczuwalny w dotyku, nie kruszy się, nie pęka i nie marszczy. Nadruk jest lekko dziurkowany, gdyż farba spaja się z tkaniną i dzięki temu przepuszcza powietrze.

G

Sitodruk

Metoda ta wykorzystuje specjalną karuzelę z sitem z częściowo otwartymi oczkami, które tworzą matrycę. Farbę rozprowadza się raklą na tej matrycy – gdy przechodzi ona przez otwarte oczka, powstaje wybrany wzór. Możliwy jest druk nawet wielokolorowych wzorów, a ich kolory cechują wyjątkowa głębia i wyrazistość. Nadruk jest trwały i odporny na pranie, ścieranie, uszkodzenia mechaniczne czy warunki atomosferyczne.