odzież robocza

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Dlaczego warto zainwestować w kamizelki odblasowe z nadukiem ?

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem charakteryzuje się prostym, luźnym fasonem, dzięki czemu są wygodna i komfortowe w noszeniu nawet na wierzchniej, zimowej odzieży roboczej. Nie krępuje ruchów i nie wpływa na komfort pracy. Zapinanie na rzepy pozwala na szybkie i wygodne zakładanie jej i ściąganie nawet w rękawicach ochronnych. Kamizelki odblaskowe dla dzieci również mają luźny, prosty krój. Dzięki temu dzieci mogą swobodnie założyć ją na kurtkę w trakcie wycieczek szkolnych czy spacerów. Są przez to dużo lepiej widoczne na drodze, a co za tym idzie dużo bardziej bezpieczne.

 

Formularz wyceny banerów reklamowych.

Zgoda

12 + 1 =

Kamizelki odblaskowe są dzisiaj powszechnie używane przede wszystkim przez firmy budowlane, firmy ochroniarskie czy przez kierowców. Dzięki rzucającym się w oczy kolorom, takim jak żółty czy pomarańczowy oraz dodatkowym odblaskowym paskom, pracownicy są bardzo dobrze widoczni zarówno w dzień, jak i w nocy. Umieszczenie nadruku z nazwą firmy bądź z jej logiem na plecach kamizelki odblaskowej często jest wymogiem na wielu budowach. Jednak jest to też doskonała reklama firmy. Pracownicy ubrani w kamizelki z nadrukiemwyglądają bardzo profesjonalnie. Zwiększają rozpoznawalność firmy na rynku, zarówno wśród obecnych, jak i potencjalnych klientów firmy oraz pozytywnie wpływają na jej wizerunek.

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem dostępne w naszej ofercie:

Kamizelka odblaskowa Standard

Kamizelki w podstawowych kolorach: żółty i pomarańczowy.
Rozmiary od S do XXL.
Zapięcie na rzep.
Nadruk na plecach bądź na plecach i na piersi.
Już od 1 sztuki.
Realizacja nawet w 24 h !

Kamizelka odblaskowa Premium

Wzmocniony, solidny materiał.
Duża wytrzymałość i odporność na zużycie.
Kolory do wyboru.
Rozmiary od S do XXL.
Nadruk na placach bądź na plecach i na piersi.
Już od 1 sztuki.
Realizacja na zamówienie, czas realizacji ustalany indywidualnie.

Kamizelki odblaskowe dla dzieci

Kamizelki w podstawowych kolorach: żółty i pomarańczowy.
Rozmiary S (4-6 lat), M (7-9 lat), L (10-12 lat).
Zapięcie na rzep.
Nadruk na plecach bądź na plecach i na piersi.
Już od 1 sztuki.
Realizacja 3-5 dni roboczych !

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Znakowanie kamizelek odblaskowych

Nadruk na kamizelkach odblaskowych może być jednokolorowy, bądź składać się z kilku kolorów. Zazwyczaj jest umieszczany na plecach kamizelki. Może być również umieszczony z przodu, na piersi. Dodatkowo oprócz napisów, na kamizelce możemy zamieścić także logo firmy bądź wybraną grafikę. Dzięki temu nadruk na kamizelce może być zgodny z innymi elementami identyfikacji wizualnej firmy. Pracownicy w takich kamizelkach są nie tylko lepiej widoczni, ale też lepiej postrzegani, jako bardziej rzetelni i solidni. Firma zyskuje na pozytywnym wizerunku, jest lepiej identyfikowana i wyróżnia się spośród firm konkurencyjnych.