Taka niebanalna dekoracja sprawi, że wprowadzisz do pomieszczenia pożądany klimat i niezwykłą atmosferę.

Przypomnij sobie siebie … 3 lata temu na skąpanej słońcem greckiej plaży. Złocisty piasek, który w zależności od pory dnia przybierał różne odcienie złota. Lazurowa woda i delikatny, lekki wiatr, muskający przyjemnie Twoje skąpane w słońcu ciało. Chętnie wróciłabyś na tę przepiękną wyspę?

Dzięki nowoczesnej tapecie ze zdjęcia wakacyjny klimat będziesz mieć zawsze i wszędzie na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko, że otworzysz delikatnie drzwi sypialni …

Lubisz gotować ? Pozwól swojej kuchni to podkreślić tapetą ze zdjęcia !

Kiedy 2 lata temu jechałaś na tygodniowy kurs gotowania do włoskiej Florencji nie przypuszczałaś, że stanie się ono Twoją prawdziwą pasją. Dziś potrafisz przygotować nie tylko wykwintne potrawy kuchni włoskiej, ale również wiele innych dań z całego świata. Pragniesz pokazać światu w jaki sposób zaczęła się Twoja przygoda z gotowaniem? Barwne zdjęcie przeniesione na ścienną tapetę będzie do tego idealnym narzędziem. Możesz być pewna, że ta nietypowa dekoracja zachwyci Twoich gości i stanie się bodźcem do ciekawych dyskusji na tematy nie tylko kulinarne.

Tapeta ze zdjęcia zachowa ulotne momenty z życia

phone case with beaded strap reviews the best replica watches

Oryginalna tapeta ze zdjęcia pozwala w prosty sposób zachować ulotne momenty, zapisane w kadrze emocje i radości. Wystarczy jedynie spojrzenie na ścianę, aby wrócić pamięcią do beztroskich wakacyjnych szaleństw, pełnych relaksu chwil na łonie natury, czy najważniejszych momentów z życia swoich najbliższych. Dzięki wysokiej, fotograficznej jakości wydruku możesz być pewna znakomitego efektu wizualnego oraz trwałości tapety. Taki dodatek to znakomity sposób na szybką metamorfozę pomieszczenia. Z powodzeniem przykleisz tapetę samodzielnie, nawet jeśli nie jesteś biegła w tego typu pracach domowych.

Dzięki spersonalizowanej tapecie podkreślisz swoją osobowość i wyrazisz kreatywność w niebanalny sposób. Tapety z reguły przygotowywane są w wielu rozmiarach, dlatego bez problemu zamówisz idealnie dopasowany do Twojego wnętrza.