Czy znasz doskonały sposób na zwiększenie bezpieczeństwa dziecka w drodze do szkoły ?

bezpieczeństwa dziecka

Czy jako szkolny wychowawca pragniesz zapewnić swoim wychowankom należytą ochronę ?

Jeśli bezpieczeństwo Twoich podopiecznych stanowi dla Ciebie najwyższą wartość, strzałem w dziesiątkę okaże się zakup kamizelek odblaskowych.

 bezpieczeństwo
custom phone case her explanation
najwyższą wartość
kamizelek odblaskowych

Dlaczego kamizelki odblaskowe ?

Po pierwsze i najważniejsze – nosząc kamizelkę odblaskową dziecko będzie bardzo widoczne. Ma to ogromne znaczenie podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych, podczas jazdy na rowerze czy chodzenia piechotą o zmroku.  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo dzieci to spokój opiekunów. Niewielka inwestycja w kamizelkę odblaskową pomoże Ci zachować spokój zawsze wtedy, kiedy Twój szkrab samodzielnie maszeruje do szkoły, jeździ na rolkach czy rowerze.

Jeśli Ty także jesteś aktywnym kierowcą z pewnością przyznasz, że małego rowerzysty w odblaskowej kamizelce w intensywnym kolorze po prostu nie sposób nie zauważyć. Ten niewielki zabieg robi ogromną różnicę. Zwłaszcza podczas mgły, deszczu, czy nocą kamizelka odblaskowa powinna być niezbędnym akcesorium każdego małego uczestnika ruchu.

Dzięki wielu rozmiarom i kolorom kamizelki będą znakomite dla dzieci w każdym wieku. Nie krępują ruchów, umożliwiają swobodne wykonywanie wszystkich czynności, są wygodne w zakładaniu i przewiewne nawet podczas upałów.

Boisz się, że kamizelka będzie nudna i dziecko nie będzie chciało jej nosić ?

Nic bardziej mylnego! Nowoczesne kamizelki odblaskowe można w dowolny sposób znakować i personalizować. Nadruk ulubionego bohatera bajkowego, postaci z kreskówki czy ukochanego modelu auta? Proszę bardzo! Dziś to możliwe.

Znakowanie kamizelek to również trafiony pomysł dla grup szkolnych i przedszkolnych, który znakomicie sprawdzi się podczas spacerów, wycieczek czy zajęć sportowych. Dzięki oznakowaniu, dzieci będą miały świadomość przynależności do określonej grupy i drużyny, a będąc jej częścią z większą ochotą (i motywacją!) będą wykonywać polecenia. Oznakowanie kamizelek ma jeszcze jeden oczywisty walor – umożliwia szybkie i sprawne policzenie członków grupy (zwłaszcza, jeśli kamizelki mają swoje numery), co przekłada się na polepszenie organizacji podczas wycieczki.

Pamiętajmy, że to my jako dorośli jesteśmy całkowicie odpowiedzialni za dzieci. Nie ryzykujmy. Odblaskowa kamizelka często może uratować nie tylko zdrowie, ale również życie najmłodszych.